• San Lorenzo
    15.5k
    U normlanom svijetu i normalnoj ligi, mi smo ti koji bi trebali biti ljuti i sazivati presice, da nije vara, sad bi imali 3 boda manje, u prvom kolu smo izgubili jer pomoćni ne vidi zaleđe, iz tog kornera pada gol, što je još bod manje, a dva više za konkurenta...Osječani bi se trebali smiriti, obrisati pjenu oko usta i bar pokušati argumentirano objasniti čime se oni ne slažu, gdje su pokradeni i što je Zebec napravio da ih zakine za pobjedu?
    Činjenica je da Zebec ide na hlađenje, ali jedino iz razloga što nije vidio penale odmah, nego je čekao da var soba odradi ono što je njegov posao.
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Na idućem derbiju s Mađarima na Opusu razviti transparent s banom Jelačićem u Dinamovom dresuCaptain America

    Moj prijedlog je prije utakmice s eszekom, na press konferenciju dovesti prevoditelja na mađarski i da čovjek sve što se tamo kaže prevede na mađarski...

    Onda recimo na stadionu, obavijest za svih 14 gostujućih navijača... na mađarskom...

    :lol:


    Šalu na stranu, ovo je već pomalo smiješno. Tolika hajka, histerija, prijetnje...a sve oko situacija koje su čiste.. za prvu se na HRT-u, znači nacionalnoj televiziji, pokaže dokaz, povuku vertikalne ravnine, koje odvoje 16m od ostatka terena, sudačka organizacija isto prikaže sustavom kojim su oni pristupili situaciji na licu mjesta...ma čak je i golim okom sve poprilično jasno, al ne... nema odustajanjaja, ne može se prihvatiti činjenica da je očito igranje rukom bilo u 16m... u potpunosti poremećeno ponašanje. Da barem ponude nekakav dokaz za suprotno, već ništa...

    Druga je još jasnija, jasno se vidi udarac i to udarac popriličnom silinom... jbt, lik je htio izbiti loptu, perić ju je izmaknuo i ovaj ga pogodio po listu i butnom mišiću...sve se vidi, nedvojbeno je... za mene čisti pelal, al u ovom slučaju čak se i može raspravljati, prekršaj nije egzaktna stvar, već dojam, netko bi sudio, netko možda ne bi....al ono, jedno je normalna raspravi i komunikacija, a drugo gurati narativ ukralo-pokralo pod svaku cijenu.

    Ispada da je poželjno oštetiti dinamo, bez obzira na sve dokaze, samo da bi isti klub popušio bodove jer to odgovara njihovim željama i interesima...
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Napomenuo bi još jednu stvar koja se često koristi po hrvatskoj javnosti i medijima... hrvatski suci su loši!

    Ok, jesu!

    Međutim, hrvatska nogometna liga je koja u europi? Dvadeseto ili koje već mjesto... ove sezone su nam svi klubovi ispali, što je za određene klubove već praktički konstanta, novost je da ove sezone čak i dinamo (dva puta) ispada iz natjecanja i europu će igrati samo na račun milostinje prema prvacima. sportska infrastruktura je ne loša, već katastrofalna...

    Zanima me kojom logikom se očekuje da u tom okolišu suđenje bude dobro?

    Kao da se suci biraju iz ne znam kakvog sustava i kao da ljudi biraju suce iz ne znam kolike populacije pa oni koji to određuju imaju pregršt izbora. Evo, HNS će maknuti zebeca, pajača, bebeka, kolarića, titlića, čulinu, itd... i što onda? Koga postaviti? Tko se uopće želi baviti suđenjem?

    Legitimno pitanje...koliko ljudi uopće želi biti nogometni sudac? Tko je branio ovima koji konstantno seru po forumima i portalima da u srednjoj školi krenu suditi po nekakvim dječjim ligama, onda pređu seoske lige, sa svim mogućim neugodnostima...niželigaško društvo, doguraju do druge lige, prve lige... i onda na kraju...zablistaju u europskim natjecanjima, europskim i svjetskim prvenstvima?

    Uz sve to, konstantno prolaziti sve testove i polagati norme. Što u prijevodu znači konstantno održavati fizicku spremu i kondiciju...a zahtjevi nisu ni približno jednostavni.

    Najlakše je srat iz fotelje ili birtije sa cigarom u ustima, žujom u jednoj ruci i listićem iz kladionice u drugoj...
  • nemapredaje
    3.2k


    I opet, prije će hrvatski sudac suditi na Euru, nego što će Hajduk u ligu prvaka
  • Mali Zeus
    12.7k
    Kak je netko već rekao, ajd da osječani ponude neki dokaz ili kažu jedan je drugi nije ili oba nisu zato i zato. Ne, oni samo histerično viču nisu penali nisu penali, pljačka, sramota, krađa.

    Ludilo.
  • superhik
    11k
    Problem i je hrvatskih klubova neiskustvo igranja Europe gdje naučiš da ako visiš k'o luster zadnjih 30 minuta ne isplati ti se pozivati na linč i kmečati ako ti penal (Ljubičić protiv AEK-a) ili eventualno nesuđenje istog (povlačenje Petkovića protiv Sparte) bude presudno.

    Zamisli da je predsjednik europskih sudaca nakon utakmice protiv AEK-a sazvao tiskovinu da opravda suđenje ruke Ljubičića ili osam minuta nadoknade.
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Zamisli da je predsjednik europskih sudaca nakon utakmice protiv AEK-a sazvao tiskovinu da opravda suđenje ruke Ljubičića ili osam minuta nadoknadesuperhik

    Baš to...

    Sve da je i sudac napravio grešku, zašto bi se ispričavali i opravdavali bilo kome?

    Jel livaja sazivao press konferenciju i ispričavao se navijačima hajduka što je protiv istre fulao par zicera? Jel se lovrić ispričao navijačima osijeka što je promašio zicer u nedjelju?

    Jbt, ja sam jučer zaboravio par dokumenata u uredu i sad moram najprije do ureda pa tek onda na teren i izgubit ću u prometu sat vremena zbog toga... da, zajebao sam se, šta sad?
  • Mali Zeus
    12.7k
    Dobro je i Ljubić rekao jučer, a i Vice napisao, ova histerija nikome ne pomaže, dapače radi dugoročno ogromnu štetu, a čini mi se da ne misle stati. Plus kad dodaš da službeni kanali klubova ili stavljaju slike na razini crnih kesa ili imaju histerična priopćenja i političari, svi redom HDZ-ovci grme protiv suđenja i Saveza onda je sve to suludo, bizarno i jako, jako štetno.

    Koji apsurd, predsjednik saveza Osječko-baranjske županije, ujedno i potpredsjednik Saveza grmi protiv suđenja. Jeftini, jadni populizam.

    Onu inicijativu da repka ne igra u Osijeku neću ni spominjati.
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Pa ono, ako ćemo biti realni, za hrvatsku kao državu je apsolutno ponižavajuće da reprezentacija igra domaću utakmicu na stadionu koji je izgradila mađarska država...
  • Mali Zeus
    12.7k
    To je potpuno druga priča, bespredmetna u ovom slučaju.
  • NORTE
    11.4k
    sok-iz-osijeka-zbog-crne-nedjelje-razmislja-se-cak-i-o-otkazu-hrvatskoj-reprezentaciji-na-opus-areniImamo Dinamo

    Kad vidiš ovakvu vijest odmah ti mora bit jasno da ništa od toga.
    Nisam naravno ni otvorio članak, ali zar netko stvarno misli da bi se to zaista dogodilo?
    Recimo da do toga dođe pa ko bi im normalan ikad više došao? Neka budu domaćini mađarskoj repki.

    Pošto im ne dam klik recite mi tko to razmišlja o otkazu rekpi? Netko iz Nk Osijek zaista to gura ili se skupljaju komentari navijača s interneta?
  • Mali Zeus
    12.7k
    Klub navijača Bijelo-plavi napravio anketu..
  • NORTE
    11.4k
    Klub navijača Bijelo-plavi napravio anketu.Mali Zeus
    Hahahahhahahahahahaha.

    I takvo što zaslužuje članak u sportskim novinama, strašno.
    Nemojte takve gluposti uopće linkati na zonu.
  • Mali Zeus
    12.7k
    I takvo što zaslužuje članak u sportskim novinama, strašno.NORTE

    Naravno, sad ide pumpanje ove teme još par dana. Svaka šuša će htjeti nešto reći, po mogućnosti da je što vatrenije i paprenije.

    Bemti za taj klub navijača valjda nitko nije do sad ni čuo.
    Da ne spominjem je.enog gradonačelnika Solina. Njihovih 5 minuta slave.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.