• jedan u nizu
    6.2k
    Svaki put kada gledam tovare iznenadi me njihova 'atmosfera'.
    Zadnjih nekoliko utakmica maltene rasprodani stadion, a atmosfera kao da ih je trecina toga.
    Istok i Zapad su teska kazalisna publika, a samo dio sjevera navija.
    Toliko se busaju u prsa oko posjecenosti, a velika vecina je tamo jer je to 'in' i place to be.
    Ono navijanje protiv PAOKa zadnjih 20min se niti ne moze zvati navijanjem, ako ih je 200 navijalo ubijte me.

    Svaka im cast na posjecenosti, 19 godina bez titule, medijski pritisak i kompleksi cine svoje. Vrlo moguce da ce im ove godine prosjek biti 25k.

    Ali ovakve atmosfere nazivati uzarenim atmosferama je sramota svim drugim navijackim skupinama.
    Svi zapjevaju 'Dalmacijo' prije tekme i to je njima izdrkavanje. Ostatak tekme teški prosjek.
    A sa takvim stadionom, akustikom i brojkama od 30k to treba goriti da se useres.

    Jos više mozemo zaliti za boljim maksimirom :(
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Klasična Hajdukova HNL utakmica koju će dobiti zbog jedne Livajine genijalnosti, krumpira iz kornera ili penala.
  • NitkoBitan
    12.3k
    A u slucaju da pocnu gubit 6 minuta sudacke nadoknade minimalno koje ce se pretvorit u 8-9.
  • Krizy
    36.8k
    Ajde Istro i Zagorje
  • Ali
    1.9k
    Ovo navijanje medija vec odavno preslo granicu dobrog ukusa:

    Naslo na poluvremenu u SN:
    "UŽIVO: Totalna ofenziva i festival promašaja Hajduka! Bijeli su već mogli do vrha napuniti mrežu Istre"

    Citam i ne vjerujem, gledam jesam ja gledao neku staru utakmicu hajduk-istra... otvorim statistiku posjed u egalu 52/48 , udarci u okvir 2/2... pa majku mu, gdje je ta ofenziva i dominacija?
    Uz napomenu da prvi udarac Melnjaka koji se vodi u okvir koji je obranio Majkic je bio isto offside samo njje sudac mahao, ali bi ga VAR morao svirat...
    Jedino ak one dve kaj su pukli 5 metara preko gola ne racunaju u SN kao ofenzivu...
  • DrawTube
    3.1k
    Možemo ga mrziti koliko hoćemo, ali Livaja je stvarno kralj lige, bez obzira na ovaj ofsajd i nekoliko slučaja govnarskog ponašanja
  • jedan u nizu
    6.2k
    demoni gumeni bomboni?
    wtf hahaha
  • cron1ck
    1.6k

    Očito ne zna što znači anegdota, sad isto jedna izjava: navijači Demoni gumeni bomboni :brow:
  • ksapi
    2.2k


    Pa i nasa navijanja na LP lani kad je bilo krcato su bila bezveze, to je jednostavno tako. Bez kulture odlazaka na utakmice duze vremena i kulture navijanja tesko je da moze biti bolje. S tim da tovari tu rade lose posao vec godinama, posto vec duze imaju masu, mi smo ju tek poceli dobivati nedavno pa je jasno da se jos to nije uspjelo dovoljno dici. Ali smo u prosjeku i dalje svemirski brod za njih vrlo cesto
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Jedno pitanje, šta je vaše mišljenje o komentatoru? On je meni i na utakmicama i na tribini apsolutno očajan. Lik meni nit je zanimljiv, nit zna nabacit neku šalu, nit anegdote, o nestručnosti da ne govorim jer neke izjave su ono...
  • Ali
    1.9k

    Ma daj se saberi, kakav kralj. Frajer igra vetwranski nogomet. I to za kutiju.
    To kaj se tebi cini kao kralj samo govori koliko su protivnici losi. Vidis PAOK , nije se vidio frajer.
    Ima znanje sa loptom, ali fizicka sprema veteranska
  • Georginho
    62
    Bilo bi lijepo da Istra izdrži. Ali tovari ko tovari, uvaljat će nešto u '97
  • Nino Bule
    11.6k
    Ipak ce imat problema hajduk sa svima u hnlu (kao i mi) ali ovo bas izgleda ko jedna od njihovih pobjeda pred kraj utakmice
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.