• San Lorenzo
    15.5k
    Karoglan fura košulju i trenirku, kako se taj čovjek nezna obući, to je strašno. :lol:
  • Keyser Soze
    10k
    4856 ljudi na Rujevici
  • Jaro
    7.3k
    Bome ova Istra nema bas nikakve veze s onom proslogodisnjom. Pa ovakve lopte u pokusajima otvaranja napada...
    Pasalic - bas ima udarcinu, i ono zakucavanje Kosovarima je bilo spektakl...
  • Svi na Sjever
    2.2k
    Pasalic kad je prvi put zaigrao za mladu repku vidjelo se da je zanimljiv materijal,plus sto je lijevak, krenuo je jako sa dva strašna gola zadnje dvije tekme.

    Žao mi je sto nije kod nas zavrsio za rotaciju, jer je igrao pod Biscanom.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Ne sjećam se oku ugodnije HNL sezone
  • Salva
    2.5k
    Koji je po vama najveci ulazni HNL transfer ikada? (Iz inozemstva)

    Cak i nebitno kakav je taj igrac na kraju ispao, nego ciji je transfer bio najzvucniji?
  • OsamŠest
    3.3k
    Moj pick će bit da će ovo bit sezona sa najviše pogodaka u povijesti..OsamŠest

    Za sad sam zadovoljan :grin:
  • Neki tip
    21.3k
    Tim više su me razočarali na Poljudu...vjeko1701

    Došli umorni s Kosova, a Jakir nije rotirao. Komentirao je i sam da su bili bez energije i da je to pouka za ubuduće, da će pripaziti na rotaciju.

    Dodao je onda i da je odlaskom Frigana Obregon trebao preuzeti uzde napada, ali on nije grizao pa će pokušati drugačije.

    Rezultat - Ivanović i Pašalić unutra, Obregon i Grgić na klupu.

    Dalje ne treba..
  • bbb medimurje
    3.2k
    Ajmo sad cisto za usporedbu broj gledatelja Rijeka-Istra:

    -upravo pada kisa u Rijeci, istok i sjever Rujevice krov nemaju, zapad je pod krovom

    Cijene ulaznica za nečlanove (djeca do 16 godina imaju 50% popusta):
    Sjever 12 eura
    Istok sredina je 21 euro
    Istok na stranama je 18 eura
    Zapad ima puno sektora za koje su razlicite cijene tak da budemo izdvojili najjeftinije karte za 28 eura
    Rijeka ima nesto vise od 4500 godisnjaka

    - prema ulaznicama.hr do 2 sata prije utakmice ostalo je jos nesto vise od 1500 karata
    bbb medimurje

    Da se referiram na post od prije

    3000 nas bez kise
    4856 rijecana po kisi

    Bas zalosno....
  • Svi na Sjever
    2.2k
    Rijeka nakon flopa u prijelaznom roku prosle godine opet se vraca starim navikama:

    Ivanovic +
    Jankovic +
    Goda +
    Pasalic +

    Karoglan ce odletiti i brže nego sto smo prognozirali.
  • Maksim Maksimirski
    5.5k
    U šta je Karoglan prevorio Istru...kanta za napucavanje.
  • Yovitssa
    625
    Ako je Frigan bio 5, Pasalic ce bit 10.Efes Pilsen

    ... a Ivanović 15 :-)
  • Nisi više onaj isti
    127
    Rijeka bome ugodna za gledat...
  • blue heart 72
    1.7k
    Gaze i ne staju, to bi htio vidjeti i kod nas, a ne da zatvaramo tekme
  • Neki tip
    21.3k
    3000 nas bez kise
    4856 rijecana po kisi
    bbb medimurje

    Mislim da se malo pretjeruje s kritikom brojke jučer. (Ona je jadna (i) inače, ali nije iznenađujuća ni posebno jadna baš jučer u odnosu na naše jadne standarde)

    5.8. ogroman je broj ljudi na godišnjem, na moru. Riječani bitno manje odlaze "na more", iz razumljivih razloga. Ako imaju vikse, onda ih imaju po Opatiji, Crikvi, na Krku.

    Osobno sam na 95% dinamovih domaćih tekmi godišnje.

    Jučer nisam bio, jer sam na moru s obitelji.

    Pretpostavljam da nisam jedini (zapravo, 4 od 6 ljudi s kojima sam inače na tekmama su na moru i nisu bili jučer na utakmici, svi vlasnici godišnje.).
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.