• superhik
    11.1k
    Ma pa nije da je Lokomotiva prošle godine na nama zaradila 5 bodova
  • OsamŠest
    3.5k
    Ak je Šikić mislio skinut nas sa Stojkovićem i Kačavendom prije puštanja na Maksimir, fino smo ga zajebali.
  • Maksim Maksimirski
    5.6k
    UEFA za atensko grotlo izabrala bljedolikog norveškog suca koji je najveći pritisak u karijeri doživio kada mu je na utakmici Odd-Valerenga baka od 70 godina uputila kulturnu primjedbu na njegovo suđenje. Ja UEFU-u ne kužim. Takvu utakmicu gdje igraju Grci u paklu Atene mora suditi netko premazan svim mastima, nekakav prefrigani Bugarin, Rumunj, Mađar, Portugalac, Španjolac, Talijan a ne Skandinavac koji će se prepasti i umjesto kojeg će suditi publika.
  • Maksim Maksimirski
    5.6k
    Mislim da će utakmica sa AEK-om biti najpovoljnija za Petkovića, Baturinu i Špikića. Baturina bolje igra kada ima prostora i kad se protivnik otvori baš kao i Špikić koji će se moći ubacivati u dubinu. Petko će ih hraniti loptama.
  • Benito
    897
    Ma užas...ugasit klub po meni
  • Kaktus Car
    572


    Loptu koja ide na Špikića se može komotno napucati direktno u gol aut, efikasnosti radi. Kaneko mora startati protiv Gorice, a onda ako uđe u ritam s novim suigračima i protiv AEK-a.
  • NitkoBitan
    17.7k
    Pa cijene karata za moderan stadion. Takve bi bile i ma novom Maksimiru valjdaDrawTube

    Gle, ja bi rade platio 10 eura na Maksimiru nego 25 eura na "novom" Maksimiru. Vjerujem da vecina ljudi placa da gleda svoj klub a ne da uziva u nekom komforu. I na modernom stadionu se smrzavas preko zime kao i kuhas preko ljeta... Stadion te samo stiti od oborina.

    Ak je nekom "stadion" izlika da za 10 eura ne pogleda tekmu protiv AEKa na suncanom i toplom vremenu taj sigurno ne bi dao 2-3x vise za istu utakmici na modernom stadionu, vjeruj mi. Cjenovni faktor je daleko najvazniji kod nas.
  • Neki tip
    21.3k
    Vjerujem da vecina ljudi placa da gleda svoj klub a ne da uziva u nekom komforu.NitkoBitan

    Pa s obzirom na naš prosjek na stadionu ne bi se reklo.

    Osim ako je "većina" nas par tisuća. Većina od čega? Svih koji bi na pitanje "za koga navijate?" rekli "za Dinamo"? Jer ako smo među takvima većina, onda smo mi jako, jako malen klub.

    Ak je nekom "stadion" izlika da za 10 eura ne pogleda tekmu protiv AEKa na suncanom i toplom vremenu taj sigurno ne bi dao 2-3x vise za istu utakmici na modernom stadionu, vjeruj mi. Cjenovni faktor je daleko najvazniji kod nas.NitkoBitan

    Ne vjerujem ti. :) Mislim, zašto bih? Očito ovo temeljiš na vlastitom pristupu, kako bi ti i što bi ti. Ali ti nisi, kao što ni ja nisam, prosjek ni većina.

    Doduše, pretpostavka ti je u startu pogrešna, jer tesko da će karte za AEK za bilo koju tribinu biti 10 eura. A svejedno će se skupiti 15+ tisuća ljudi. Ne bih se začudio ni 20ak.

    Međutim, kako god, meni se cijene uopće ne čine presudnima. Dapače, novca ima i za pravi paket doživljaja i komfora, dat će ga ljudi. Iznad mojih očekivanja prošle su i ove previsoke cijene za zapad, gdje ne bi na novom stadionu.
  • blue heart 72
    1.7k
    ni blizu da je cijena karata najbitnija. Naravno da je bitna stavka, ali najbitnija sigurno nije. Da je tome tako ne bi nas bilo 6 soma u Milanu, 3 soma u Londonu, itd. O repki da se ne priča.
  • immerwieder
    1.4k
    taj isti sudac je već ove godine u veljači sudil PAOK-AEK,
    tako da nije ipak samo sudac za kolo sreće navijače
  • scooniepenn
    3.3k

    Sto ima razmisljati, sve odreda slabije ekipe pd AEK-a, eventualno Antwerp tu negdje s tim da Belgijance redovito servisiramo pa sam siguran da bi protiv njih bilo lakse nego s Grcima. Ostali najmanje razinu ispod AEK-a.
  • BBB Mataa998
    1.8k

    Pa to sam i rekao. Sve ekipe su slabije od Aeka zato je Aek finale prije finala...
  • scooniepenn
    3.3k

    Ma zabrijao sam da si se referirao na nepotrebnost odgode kad mozemo dobiti barem jednako teske protivnike u play offu. Sve jasno
  • miro
    4.4k
    Kladionice korigirale koeficijente, sad smo za prolaz
    1,85 - 1,85

    Prva tekma isto pao koeficijent na nekih 2,10 za pobjedu AEKa
  • Ivdzo11
    4.2k

    Ide i AEK....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.