• Nino Bule
    11.5k
    "AEK je sigurno najjači suparnik s kojim je Dinamo igrao u pretkolima zadnjih godina! Pa i dok sam ja bio trener a i poslije mene. Young Boys, Rosenborg, Ludogorec, Bodo/Glimt... AEK je od svih njih razina više."

    Bome ih je nahvalio bjelica, nadam se da ce im biscan skinut skalp
  • Jurki
    8.8k
    AEK je od svih njih razina višeNino Bule

    Pa normalno da je to izjavil kad su ga Grci nabili na onu stvar.
    Ti bi rekel kao trener za ekipu koja te razmontirala da ne valja?
    Kakvu sliku onda šalješ o momcadi koju treniras a i o sebi samom ko treneru?
  • Nino Bule
    11.5k


    Radi se o prijateljskoj utakmici, na kraju krajeva malo i umanjuje svoje uspjehe i prolazak protiv young boysa i ulazak u LP ovime ako vec pricamo da bjelica u ovoj izjavi brani sebe, ispada da ako biscan uđe u grupu je cudo od trenera po bjelicinim komentarima
  • marcio amoroso
    32.5k
    A realno jesu najjači protivnik kojega smo imali zadnjih par godina. Koliko su jaki pokazati će utakmice, ali se mora biti jako oprezan s njima.
  • Jurki
    8.8k
    on prvenstveno brani sebe u sadasnjoj poziciji trenera Trabzona.
    Naravno, Aek nije bezvezna ekipa jer nebi bili prvaci Grcke. Dal ih se treba shvatiti ozbiljno? Da.
    Isto tak mislim da je vrijeme da popravimo skor sa Grcima.
  • Dinamosaur
    977
    Ova izjava je puno bolja stvar za nas nego da je pricao kako su suplji ko svicarski sir.
    Upozorio je na to u cemu ih vidi jacima, usput, nisam do sad ni cuo za tog opasnog: Levi Garcia.
    Dobro izvjesce Bjelice
  • Nino Bule
    11.5k


    Brani svoju poziciju u trabzonu izjavom za hr portal za koju nijedna osoba u turskoj ne zna, jednostavno dobar je trener i prepozna momcad s glavom i repom i dobrog igraca, a ocito ih u aeku ima dosta dobrih jer ih je dosta nabrojao i zasto mu se sviđaju
  • Jurki
    8.8k
    moze svako od nas da interpretira te izjave u bilokojem kontekstu i sve štima. Mozda je bio ful realan, mozda se i malo branio.
    Istina je uvijek negde na sredini.
    Dobra stvar je u tome kak je i @Dinamosaur napisal..da nece biti natpisi u novinama kak cemo ih proci ko plitak potok.
  • Ivdzo11
    3k
    Nema Aek tog iskustva u Europi... pogotovo protiv Dinama je prva sluzbena utakmica... sto i bjelica kaze
    Dinamo ce vec imat 4-5 sluzbenih dobrih utakmica.... Prije 2 god su ispali od Veleza mrtvog.... I tada su igrali levi garcia, sergio arajuo, mantalos i cican stanković...... Sigurno da su puno jaci u odnosu na te utakmice... ali Dinamo je tata mata kvalifikacija i doktorirao je ovakve utakmice...
  • Droljo
    5.1k
    cicanIvdzo11

    :lol: uvijek kad to pročitam umrem
  • plavi67
    920
    Uefa donijela odluku, ništa od gostovanja u Ateni i obrnuto.
  • Dinamosaur
    977
    a niš, onda na plažu
  • scooniepenn
    1.9k

    Kad pogledam momcad Trabzona i Dinama ono sto vidim je da je Dinamo za klasu ili dvije bolja ekipa. To je onaj dio koji Neno nije spomenuo, osim da nema napadaca kao Petko. No shit. To zna i dijete koje je barem jednom vidjelo Dinamo i Trabzon kako igraju. Sto je sukus svega, a to sam rekao i prije. AEK je sigurno dobra ekipa, ali s ekipom ranga Dinama se nije u domacem prvenstvu susreo. Naime, ako je Dinamo mogao biti al pari, a rekao bih cak i nijansu bolji od RBS-a lani u dvije utakmice onda bome moze proci i AEK. Niti imaju pojedinacnu klasu Sutala, Petka, Livija, Misa, Luke i Baturine niti momcadsko europsko iskustvo kakvo ima Dinamo. Njima je Vida uz svo duzno postovanje najbolji stoper i nositelj obrane, a nama je u isto vrijeme to Sutalo, uz 1. vratara hrvatske reprezentacije na golu. Enough said ako mene pitate.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.