• Eduardo
    18.1k
    mislim da razmišljaš realno i u pravom smjeru. U potpunosti se mogu složiti s napisanim, toliko da nemam što ni dodati.
  • marcio amoroso
    34k

    Odbijam vjerovati u to, ali ako je uistinu plan zadržati najbolje igrače samo za kvalifikacije onda ja osobno navijam za miki maus ligu.
  • NORTE
    9.9k
    U ponedjeljak ždrijeb, nadam se Bate/Aris Limasol ili Sparta Prag.
    Prolazak protiv Astane ne dovodim u pitanje.
    Ulazak u LP - mislim da je to financijski prioritet kluba i prilika za ulaganje u momčad.

    Petković se za ovaj težak poraz u derbiju itekako mora iskupiti jer je najviše kriv za njega.
    Zabranit mu da puca penale, kraj.

    Ostanak legende Livakovića bila bi jedna od najboljih stvari za dinamo općenito, a kamoli u ovakvoj trenutnoj situaciji u kojoj je klub.
    Stopostotna podrška Dominiku nakon derbija.
  • Patak
    2.6k
    Nije ni Ferencvaros dovodio u pitanje one ribare s Farskih otoka. Treba svaku utakmicu shvatiti ozbiljno.
  • Droljo
    6.5k
    Šta taj glupi max sport prenosi u utorak? Vidim i osijek zte isto na max sportu. Bezveze
  • Eduardo
    18.1k
    Eto, dočekali smo pljuvačinu po televiziji koja prenosi tekmu. Kako se samo usuđuju, baš su glupi. Bolje je bilo prije kad 'pet minuta do' nismo znali hoće li biti prijenosa ili ne.
  • Droljo
    6.5k
    Ma ne. Loša mi je slika na max-u. Bolja je na arenama. Mislio sam da je max samo za hnl
  • Pop corn
    6.1k
    Zove se tržište. Tko da bolju ponudu, taj kupi prava... ima MaxTV ne radi ništa barem u zadnji čas kako je @Eduardo napisao, već na vrijeme...
  • NORTE
    9.9k
    Bulat ne pokazuje da je za prvih 11.
    Imamo Ljubičića za zadnjeg veznog, ali (onda) trebamo beka.
  • Patak
    2.6k
    Bulat je dobro odigrao poluvrijeme protiv Hajduka. Njemu treba utakmica sa stekne samopouzdanje. Ne vidim tko bi ga zamijenio od sadašnjeg kadra.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Slazem se sa Patkom, mozda stekne dodatno samopouzdanje u slabijim tekmama
  • Zagreb1992
    1.5k
    Medo opet piše gluposti ...ako netko želi neka ode na gol.hr i pročita bisere nove
  • Ivdzo11
    3.5k
    Ma mene je strah, ista bagra je ostala u vrhu nista ovi nisu gori... Malo su probali zamazat navijacima oci da imaju ruke od njih sa Simicem... Al ocigledno je to tamo 9 krug pakla koliko struja ima... Boli njih samo da su u foteljama taj barisic je zmijurina nema to obraza
  • SAS1987
    14k
    Bulat ne pokazuje da je za prvih 11.
    Imamo Ljubičića za zadnjeg veznog, ali (onda) trebamo beka.
    NORTE

    Ljubičića u vezu a Bulata na beka :lol:
  • Armagedon13
    958
    Kad će se sutra odredit podgrupe ždrijeba 3.pretkola
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.