• Georg Koch
    3.6k
    Ako se pitate zasto ove sezone nisu bitne niti medijski popracene mladje kategorije, evo vam razloga:


    - Kategorija juniori:
    1. smo mjesto, uz 9 bodova prednosti u odnosu na lokomotivu i hajduk. Koscevic je drugi strijelac sa 13pogodaka, samo gol manje u odnosu na vodeceg strijelca.

    - Kategorija kadeti:
    1. smo mjesto, uz 9 bodova prednosti u odnosu na prve pratitelje hajduk i osijek. Cutuk sa 18 pogodaka prvi strijelac.

    - Kategorija pioniri:
    4. smo mjesto uz 7 bodova zaostatka u odnosu na prvoplasiranu goricu. Nas Nempis sa 13 pogodaka je treci strijelac lige, 2 pogotka manje od vodeceg strijelca.


    I tako, ukralo, pokralo, uzelo, namjestilo, sredilo...
    I vise nije bitno, pada u drugi plan sve.
    Uglavnom, novinari crvi, znam da vas pece, a uskoro ce jos i vise :heart:
  • dinamo u srcu
    1.3k
    Nadam se da ćemo sljedeće godine gledat u Zagrebu

    Juniorsku ligu prvaka(Maksimir)
    Seniorsku ligu prvaka(Maksimir)
    Futsal ligu prvaka(SC Dražen Petrović)
    Euro natjecanje za Kk Dinamo(SC Dražen Petrović)

    Za svakog dinamovca po nešto.

    Neka emocija postane tradicija!
  • bbb medimurje
    2.9k
    Samo promocija imena Dinamo!
  • NKDZ86
    302
    e da te pok. Franjo čuje
  • scooniepenn
    1.9k

    Bas sam isao vidjeti ima li kakav video od tog malog Grka Nempisa.
    I bome sam imao sto vidjeti, odlicna realizacija i zavidna tehnika za napadaca. On i Belinho bas odskacu. Kako je on zavrsio u Dinamu i mozes li nesto vise o njemu reci?
  • Ijayi Atiemwen
    548
    Bas sam isao vidjeti ima li kakav video od tog malog Grka Nempisa.scooniepenn

    Nisam čuo još za njega, a vjerujem da nije ni većina forumaša. Možeš pustit link highlightsa da bacim(o) oko
  • Sajla
    3.5k
    ako se dobro sjećam, bio je neki članak da malom Grku stari tu radi, direktor neke internacionalne firme pa zato igra kod nas? nadam se da stari ne misli mijenjat posao ;)
  • Ijayi Atiemwen
    548
    Koliko je njih samo poslo po sladoled s tim svojim lažnjakom. Dečko, je klasa, to se odmah vidi. Bilo bi top da uzme državljanstvo kao i Belinho. Evo linka s Belinhovog storya https://www.instagram.com/stories/r_belinho10/3337530048091282253?igsh=MXZwb2xpMHZlZDNu , frajer je na baterije.
    Ako neko zna možda kako se snašo Latvijac Matiss Silinis u Dinamu, isto obecavajuc decko. :strong:
  • scooniepenn
    1.9k

    Da, i ja sam to primijetio. Strasan laznjak ima Nempis, ali isto tako realizira prilike nevjerojatno zrelo za tako mladog decka. A sto se tice Belinha moram ga otici uzivo pogledati jer to sto on radi je nestvarno. Uvjerljivo najnizi na terenu, a nitko mu ne moze nista. Spoj iznimne brzine, eksplozivnosti, nadrealne tehnike i cudesnog pregleda igre.
  • Jaro
    5.6k
    Latvijac Matiss SilinisIjayi Atiemwen

    To sin premijerke ili tak nes? Grku je stari ovdje kao neki direktor, diplomat, koji vrag pa je upitno do kad ce mali ostat jer se stari seli poslovno cesto...
  • Ijayi Atiemwen
    548
    To sin premijerke ili tak nesJaro

    Da, tako je.
    Upravo sam išo bacit oko malo o Grku i nema ništa protiv Hrvatskog državljanstva. To bi bio ogroman iskorak o produljenju boravka u Zg-u.
  • Ijayi Atiemwen
    548
    Evo našo sam da je Nempis i u istoj menadzerskoj agenciji kao i Luka Vrbančić. Pod reprezentaciju su mu stavili : Hrvatska/Grčka, tako da je vrlo moguće da zaigra za naše. U agenciji su i Osijekov projekt škole Filip Živković, Belinho....
  • rioda
    2.6k
    Hoćeš reći, Barina agencija?
  • dBK
    60
    U nepopularna mišljenja (iako nisam siguran da to spada tamo, možda više ovdje) sam stavio da je potpis free agent KTC-a najjači ulazni transfer u ovom desetljeću, a možda i šire...
    S obzirom da živimo u državi veličine nekih većih gradova, pa se mnoge stvari itekako brzo saznaju, imam jedno pitanje za one koji su imalo bliski nogometnim krugovima...
    Je li /kako je moguće da KTC(!dakle ne neki Mario Maloča, Mario Marina i sl) koji je nakon isteka ugovora ostao živjeti u Zagrebu, a nakon završetka transfernog roka gdje nije potpisao za nikoga, nije dobio ponudu neke Lokomotive/Slavena/Osijeka...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.