• NORTE
    9.7k
    Evo što kaže član IO dinama:
    "Kup je važniji nego ranijih godina. S obzirom na potencijalnu mogućnost za preskočiti nekoliko pretkola ili se čak izravno plasirati u EL ako se tako poslože stvari, Dinamu je utakmica u srijedu podjednako bitna kao ona na Veliku subotu."
  • Jurki
    9.4k
    i minsko polje s obe strane..Jaro
    Malo sarkazma na napisane gluposti da Zeko nebi smel slikati koreografije.
  • jedan u nizu
    6.7k
    Bit ce da nekima vise smeta Zekino slikanje torcidine koreografije, nego Mamiceve kuknjace za Jugoslavijom i pjevanjem Zvezdinih pjesama ...
  • NORTE
    9.7k
    Bit ce da nekima vise smeta Zekino slikanje torcidine koreografije, nego Mamiceve kuknjace za Jugoslavijom i pjevanjem Zvezdinih pjesama ...jedan u nizu
    Čovječe on je izabran od navijača.
  • Sajla
    3.9k
    Ma slikao je dokaze da ih prijavi UEFI. Južnjačka zastava, south will rise again i tako to :wink:
  • cibona
    1.6k
    Treba netko reci zeki na poradi na javnim nastupima. Nitko tko ima veze s Dinamom ne bi smio zadivljeno slikati bilo što povezano s torcidom.

    Ako zanemarimo tu glupost, nova vlast zasluzuje svaku pohvalu zato jer su svi ostali potezi vrlo dobri.
  • Nino Bule
    11.9k
    Još bar pet stranica ispišite sta zajec smije slikat a šta ne smije, neki popis bi svakako trebalo smislit i dostavit mu.
  • Bosskovitz
    8.2k
    Ja i dalje ne znam o čemu se radi, nigdje nisam vidio da je Zeko išta oko Torcide objavio.
  • Mr Anderson
    5.8k
    Kak uopće znate da je Zeko snimao Torcidu? Jeli objavio negdje? Možda je snimao komade na tribini.
  • GaijiZG
    769

    Slikao je koreografiju torcide, bilo je u prijenosu.
  • Jurki
    9.4k
    Ja i dalje ne znam o čemu se radi, nigdje nisam vidio da je Zeko išta oko Torcide objavio.Bosskovitz

    Kad popovi nisu imali kaj pametnog delati su jarice krstili.. tak i ovo.. ljudi izmisljaju neki problem tam di ga nema.
    Nek covjek slika kaj hoce.
  • SjevernaStrana
    1.1k
    Naspram nekadašnjih fizičkih obračuna naših predstavnika u poljudskoj loži, slikanje njihove koreografije mi je svakako prihvatljivo...
  • Nino Bule
    11.9k

    U prijenosu je pokazana svecana loža u kojoj su zeko i lukša zajedno bili i zeko je izvadio mobitel i slikao koreografiju
  • Paggini
    9.4k
    Možemo biti jako sretni što nam je najveći potencijalni problem trenutne uprave što se u prijenosu uhvatilo fotkanje žgadijske koreografije i benigni simpa komentar na Tribina Facebook stranici.

    Tradicija bunta, jebiga. :D
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.