• Cruyff
    45
    Siguran sam da imaš više primjera za to.Mali Zeus

    https://www.index.hr/sport/clanak/ovo-sto-dinamo-radi-s-jakirovicem-je-potpuni-promasaj-i-ne-moze-ispasti-dobro/2529511.aspx

    Ovo je samo jedan primjer od mnogih. Ne kažem da njegova kritika nije na mjestu, ja sam samo govorio o tajmingu i utjecaju na atmosferu među igračima i navijačima pred samu utakmicu.

    Možda sam se nespretno izrazio s tim da ga porazi vesele, ali možda će netko to tako protumačiti ako su njegovi članci samo u tom tonu. DP radi iznimne stvari i to je jedan od primjera koji bi se i na indexu mogli češće istaknuti.

    Drago mi je da si se registrirao, ali pojest ćeš još žganaca dok ne stigneš Vicinu participaciju na Zoni.

    A posebno puno žganaca ćeš pojesti dok ne opravdaš dosta pretenciozni nick koji si odabrao.

    Veselim se tvojim tekstovima i analizama.
    Mali dioničar

    Mislim da nema potrebe za obraćanjem s visoka. Smatram da ovdje svi imamo slobodu izrazit svoje mišljenje i diskutirati, a naravno nemoguće je da se i svi složimo u svemu - u tome i je čar. To kaj je netko duže ili kraće na Zoni, ne bi trebalo biti uzeto u obzir kao kriterij pri konsktruktivnoj raspravi.
  • Mali Zeus
    10.4k
    Ovo je samo jedan primjer od mnogih. Ne kažem da njegova kritika nije na mjestu, ja sam samo govorio o tajmingu i utjecaju na atmosferu među igračima i navijačima pred samu utakmicu.Cruyff

    Jedan tekst = jedan primjer od mnogih..

    Znači da je to napisao iza Lokomotive bilo bi dobro tj. ne bi možda izgubili 3-0 doma da Vice nije to napisao prije tekme jer je eto to narušilo atmosferu i utjecalo na igrače. Good old novinari bi trebali pisati pozitivno da se igrači ne osjećaju loše iako je apsolutno sve kaj je napisao točno i vrijedi još uvijek.

    Možda sam se nespretno izrazio s tim da ga porazi vesele, ali možda će netko to tako protumačiti ako su njegovi članci samo u tom tonu.Cruyff

    Vidiš, dobro je da njegovi članici u biti nisu samo u tom tonu, upravo suprotno, pa srećom onda nitko neće protumačiti da se u biti veseli porazima.
  • Bosskovitz
    8.2k
    Ne vidim uopće koja je poanta ove rasprave. Kaj netko želi dokazati da Vice koji je deklarirani Dinamovac, član Dinama i član stegovne komisije Futsal Dinama - nije "dobar" navijač Dinamovac?
  • Mlađi referent
    11.4k
    nije "dobar" navijač Dinamovac?Bosskovitz

    Dobar navijač dinamovac = vječni optimist i noj koji zabija glavu u pijesak, ne propitkuje, šuti i pokušava napravit spin da nije sve kako se čini

    Svi ostali = protivnici dinama, loši navijači
  • MM17
    224

    Ako netko pozna Španjolski nogomet to je Rile
  • plavac173
    2.6k
    GNK Dinamo s velikim zadovoljstvom
    pozdravija dananji potpisani sporazum izmedu Vlade Republike Hrvatske, grada Zagreba i Zagrebacke nadbiskupije koji je
    rijesio pravni problem oko izgradnje novog stadiona na Maksimiru. Ova vazna suradnja otvara novo poglavije za razvoj naseg kluba
    i omoguéit ée nam stvaranje modernog
    sportskog centra koji ce sluziti prije svega nasem klubu, navijacima, gradanima

    GNK DINAMO
  • The Undertaker
    4.4k
    Kaže Mirko u svom planu 24.-28.
    "Kratkoročno (do početka radova na stadionu “Maksimir”) je nužno
    povećati broj i kvalitetu postojećih terena potrebnih za trenažne procese
    prve momčadi i nogometne škole u sklopu uže zone stadiona “Maksimir”
    i SRC “Svetice” (koji procesi su već i započeti)..."

    Jel netko zna više o ovome?
  • jedan u nizu
    6.7k
    Treba izvuci sto vise para dok ne krene gradnja i dok su 'na vlasti'
  • Izet Hajrović
    1.5k
    lik koji kaže da bi odmah potpisao da izgubimo naslov prvaka i prođemo Betis. Jako antipatičan lik koji melje gluposti.
  • scooniepenn
    2.1k
    Taj Rile je svašta prosrao tu u emisiji, da ne govorim da je upadao u riječ svako malo. S druge strane, Zoran Grgić osim što je veliki Dinamovac je vrlo odmjeren, pristojan, kulturan i ne laprda gluposti, a povrh toga čovjek prati španjolski nogomet kao komentator već godinama na Sportklubu.
  • Keyser Soze
    8.6k
    Lik kaže da očekuje s x protiv Betisa i poraz od Rijeke
  • Nino Bule
    12k
    da ne govorim da je upadao u riječ svako maloscooniepenn

    Upravo gledam i dođe mi da ugasim, grgic ima neku svoju poantu oko vrijednosti momcadi s kojom se ni ja ne slazem al ovaj se uzrujo i 5 puta upada i ne da mu zavrsit recenicu. Ne bi se s nekim ovako komunicirao na pivi a kamoli na emisiji na tv-u
  • Zambatine škude
    2.3k
    Rile je jako živopisan lik i tko god ga poznaje se ne može naljutiti na njegov dramatičan nastup. Vjerojatno je teško za shvatit ovako kad se piše suho, ali da jednom s njim popričate, sve bi vam bilo jasno. Koga više zanima, nedavno je objavio seriju knjiga o svom odrastanju, ima dosta i Dinama.

    U dresu je Građanskog jer nikad nije prebolio to što se klub nije tako nazvao devedesetih.
  • Cosey
    467
    Ak je debil, a nije sigurno, dao Bog više takvih. Plus, uvijek dramatizira oko španjolskih klubova jer jako voli španjolsku ligu i nogomet. Mislim da navija za nekog iz Segunde.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.