• San Lorenzo
    11.7k
    Teofil treba biti kapetan.
  • Mlađi referent
    10.7k
    Perković i Živković su danas izgledali kao tandem iz A je to.

    Theu se može osporit 101 stvar, ali je sposoban učinit suigrača boljim i donijet sigurnost.
  • Jurki
    8.8k
    Theu se može osporit 101 stvar, ali je sposoban učinit suigrača boljim i donijet sigurnost.Mlađi referent

    Kad bi svi stoperi bili Theova razina mi bi imali bar 10 cleanshetova vise nego kaj imamo.
  • BBBaranja
    1.9k

    To su dečki od 19 i 20 god..glup je onaj ko ih je stavio u srce obrane dok se borimo za titulu
  • Sajla
    3.5k
    Theo je igrao u 0-3 s Loksom. problem je dublji od Perkovića i Živkovića
  • Sibirski plavac
    1.4k
    Stvarno bih volio konačno vidjeti stoperski par KTC-Bernauer na djelu. To je ja mislim jedina kombinacija u obrani koju ove sezone još nismo imali. Valjda nije ta kombinacija toliko loša da ju se ne pokuša probati. Samo je problem usudi li se trenerčina povući takav potez. Čisto sumnjam s obzirom da Bernauera očito ne vidi u planovima,iz samo njemu poznatih razloga.
  • Mlađi referent
    10.7k


    Perković ima sasvim dovoljno utakmica u nogama da si ovakve tekme ne smije dopuštat. Greške će dolazit, ali ovaj meltdown i panika u svakom susretu s loptom, gdje svaka duga lopta radi problem, nikako. U krajnjoj liniji, “borbi za titulu” zvuči teško. Realnost je da je igrao protiv Lokomotive pred punim stadionom svojih navijača. 15 kola do kraja, u najvećoj pozitivi u dugo vremena oko kluba.

    Theo je igrao u 0-3 s Loksom. problem je dublji od Perkovića i ŽivkovićaSajla

    Je, i igrat će u još kojem porazu, nije to baš poanta, ali ok
  • Jurki
    8.8k
    Theo je igrao u 0-3 s Loksom. problem je dublji od Perkovića i ŽivkovićaSajla

    Kad ti sredina bude mlitava i nikakva onda ti ne pomogne ni dragi Bog. Danas smo uzeli bod, al je razocarenje gore nego nakon 0:3 doma
  • sanjinlego
    1.9k
    Prvo od golmana. Poštovanje, ali je brate loš. Obrana? Panično, bez duela, nekog iznošenja lopte, postavljanja .. kakav Živković, ukrajinac i ostali, stoper kapitalac, koji ima muda nama treba.

    Nije mi jasno, ako ti svi prave probleme na isti način. Kako se to ne može na treningu popraviti? Ljudi nas razvališe kontrama, ubacivanjem iza leđa ..

    U prvom poluvremenu, Ogiwara je sam bio na lijevoj strani. Hoxha više smetao. Toliko nekih glupih lopti, od strane Mišića i ekipe. Nabijanje u aut, napucavanje 3 metra preko gola.

    Ali Kaneko, koji ne može do lopte, uklizava, pravi prekršaj, žuti karton i skoro dvije minute izležavanja igrača Lokomotive ..

    Nemamo plana, nemamo akcija, ubacivanja, duela. Zamisli, protiv Lokomotive se braniš. Uzmi loptu, pokaži gard ..
  • Pop corn
    5.1k
    Igore, oprosti im, nemaju oni pojma što čine općenito u životu
  • Klenx
    4.1k
    Slobodno me razuvjerite da sam u krivu, međutim već određen period mi je to na pameti, a nakon današnje utakmice sam siguran u svoja razmišljanja.

    Čobansko smeće Sergej Jakirović, po čijem god nalogu ili interesu namjerno buši Dinamo, usudio bi se reći uz podršku određenih članova Uprave, a bome i dobrim dijelom novinara.

    Ovo danas što se dogodilo je direktan, i zlonamjeran udar na Dinamo, na pozitivu koja je nastala, na euforiju koja se stvorila i na sve što slijedi kroz 3 tjedna.

    Za početak u Kranjči je danas bilo minimalno 6000 ljudi, na zapadu je 200injak stolica bilo prazno, a krcati redovi i prolazi.
    Na istoku je bilo sigurno 2000 ljudi, čovjek na čovjeku.
    Situacija kada pobjedom prelijevaš tu euforiju na Varaždin idući tjedan, radiš još veći pritisak na konkurente i dodatno pališ grad.
    Uz nikakvu igru zabijaš za 2:2 u sudačkoj nadoknadi, imaš nenormalnu podršku istoka, zapad je nabrijan, momentum je tu i imaš cijelo poluvrijeme za nagazit na gas.

    Šta ti napraviš? Sa Loksom koja ima moderan i dinamičan vezni red ti vadiš motoričnog Sučića i stavljaš onu beskrvnu krepalinu od Bulata.
    Umjesto nikakvog Hoxhe ti vadiš Špikića koji god kakav je, asistirao je za gol.
    Vadiš danas odličnog Baturinu, i kasnije da ne bi slučajno iskontrolirali sredinu i Mišića.

    Ispravite me ako griješim, ali tako utakmicu vodi čovjek koji je hoće izgubiti. Čovjek koji je ili mentalno retardiran, ili zlonamjeran.
    U svakom slučaju čovjek kojeg treba nabit nogom u čobansko dupe iz kluba i neka onda ode lajkat pičke po instagramu ili mlatiti igrače Leotara.

    I najgore od svega je što će takvo čobansko smeće dobiti otpremninu za koju ostali ljudi rade po 15 godina u životu, dok bi zapravo po svojoj sposobnosti trebao voziti Glovo.
    Dinamo treba u ugovore trenerima staviti određen broj bodova u postotku koji se mora osvojiti, inače ide pedala bez centa odštete.

    I još jednom za kraj.
    Jakiroviću odjebi, i povedi si Peras, Tomačića i Podnara.
  • BBBaranja
    1.9k

    Nebi se bas slozio s tobom,Perkovic ima 50-ak prvoligaških tekmi u nogama,vecinu u Istri gdje je igrao bez nekog imperativa..
  • plavac173
    2.6k
    Čobansko smeće Sergej Jakirović, po čijem god nalogu ili interesu namjerno buši DinamoKlenx

    DaoBog da otkaz odmah sad dobio i nadam se da hoce..
    Ali ovo je bas glup dio posta
  • Klenx
    4.1k
    DaoBog da otkaz odmah sad dobio i nadam se da hoce..
    Ali ovo je bas glup dio posta
    plavac173

    Uvjeri me da sam u krivu.
    Ove poteze danas ni Marko Livaja na klupi Dinama ne bi povukao
  • plavac173
    2.6k
    Mozda glupo zvuci pogotovo vrucih glava ali je realno... Suze protiv Lokomotive, urlanje na sudca da zavrsi utakmicu, burno proslavljanje svakog gola a najsvijeziji primjer ovaj protiv Gorice... U ovom slucaju se treba malo uozbiljiti i reci da covjek kao i svi drugi idu za karijerom, a ne ju sam sebi unistavat malte ne na samom pocetku... Nije u 6. ligi pa da se takve stvari mogu raditi vec u ocima javnosti i cijele hrvatske
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.