• BBB Mataa998
    1.3k

    Jos uvijek mi nije jasno da li je pitanje financija zasto Dinamo ne ide kao “pola” Europe fino u Spanjolsku,tocnije Marbella. Jakih protivnika koliko god hoces tamo,temperatura ovih dana 15-20 stupnjeva. Bolje ne moze
  • Efes Pilsen
    6.9k
    mislim da je zbog ranog starta sezone. Dok se drugi i dalje pripremaju mi igramo za 2 dana..
  • BBB Mataa998
    1.3k

    Mislim da to nije problem zato sto su ove godine u prva dva tjedna sijecnja tamo bili i Feyenoord,Psv,Borussia Dortmund, Newcastle,Mainz..
  • Mr Anderson
    5.4k
    Marbella je dosta skupa, ali u Tursku se moglo ići. Možda ne žele trošiti previše vremena na put.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Zasto bi isli u Tursku kad mogu biti i u nasoj drzavi? Pa cifra ovih priprema kod nas je nekih 100.000€ koliko znam ako ne i vise vjerojatno (mozda sam malo i rekao) a tek vani. Imaju sve za tih tjedan dana koliko budu otprilike a na 2:30 sata si od Zagreba. Teren je tijekom prijasnjih priprema posluzio i bio dobar pa se nije komentiralo, ove sezone je ispao taj peh nazalost sa Perkovicem i sto je pala veca kolicina kise. Ako nista ta ograda je zavrsila u medijima i sasvim sigurno ce se nesto poduzeti oko toga nadam se vec do iducih priprema. U klubu vjerojatno nisu ni razmisljali "gle ograda je na par metara, opasno je itd.". Nazalost kako to biva kod nas, dok se ne dogodi neko sranje nitko ni ne reagira, valjda ce ju sklonit sada zajedno sa tim betonom.
  • Crni86
    1.1k
    Ne vidim isto zasto ne bi kroz nekakvo partnerstvo s gradom rovinjom malo ulozili u taj teren a, mi bi za uzvrat uvijek imali pravo prioriteta za priprem na tom terenu. To je svakako win win situacija ako Rovinj vidimo kao svoje dugorocno odrediste za pripreme jer uvjeti su u Istri odlicni, zg je blizu te je organizacijski to vrlo lako izvedivo, samo da je teren na nesto vecoj razini
    ne da niko ne reagira, vec se i dalje igraju utakmice na tom istom terenu, mi smo nakon tog dogadaja igrali tekmu na tom terenu…
  • Herñan Crespo
    79
    ima dosta siromasnijih klubova od dinama po marbelli, nevjerujem da su financije razlozi
  • Izet Hajrović
    864
    nešto se prošle godine pričao da bi Dinamo nešto uložio u te terene da bi to bila kao stalna baza za pripreme. U Tursku se više ne ide zbog financija, a i tamo nisu neki uvjeti po pitanju vremena, često je znala padati kiša. Sad je ispalo tako zbog tog incidenta, ali sigurno to nije jedini teren s takvim zidom pokraj terena, ima toga i drugdje i kada se to dogede u red kao i stanje travnjaka, nadam se, onda će to biti tip top baza za pripreme.
  • Ijayi Atiemwen
    398
    Shakhtar zainteresiran za Martina Baturinu via Fabrizio Romano
  • NORTE
    9.1k
    Shakhtar zainteresiran za Martina Baturinu via Fabrizio RomanoDavide Tomicic
    Baturina može ići na ljeto ili nakon Eura. Za bilo kakvu jaču ponudu, pretpostavljam da trenutno 15 zadovoljava, ali nadam se da će u dinamovom dresu buknuti na proljeće i vrijediti barem 20 mil.
    On je jako pao u formi od početka sezone i više ne vrijedi ni blizu spominjanih 30 mil.
    Ova uprava je dokazano nesposobna, to smo vidjeli ljetos, ali baš da bi sada prodala jednog od najboljih igrača (koliko god neprimjetan bio na terenu zadnjih mjeseci) u ovakvoj situaciji, to bi bila veleizdaja.
  • The Undertaker
    4k
    Naša Uprava ima plan ove godine zaraditi 25 milijuna eur od prodaje igrača. Znači da ne planiraju LP. Ide Baturina čim netko ponudi 20 milijuna a pristati će i na 15 + bonusi.
  • Zagi
    5k
    Naša Uprava ima plan ove godine zaraditi 25 milijuna eur od prodaje igrača. Znači da ne planiraju LPThe Undertaker

    Kojom to matematikom?
  • rioda
    2.4k
    Npr. Baturina, Petković, Bulat. S ciframa koje su se dosad spominjale, npr Baturina 15+, Petković 2,5 i Bulat 5-6 milijuna, to ti je tu negdje. Ako dodaš Mohu, imaš i punih 25 :grin:
  • Zagi
    5k
    Ok kak doći do 25 je jasno.
    Mene zanima kako je po toj cifri indikativno da se ne planira ući u LP?
  • Jaro
    5.5k
    Pa cim je cilj tolika zarada od transfera, s kim bi trebali doci do LP?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.