• NitkoBitan
    13.5k
    Jucer smo prosli bez iti jednog zutog kartona, ne vidim zasto tako ne bi bilo protiv Rudesa na Maksimiru. Sumnjam da cemo gledat utakmicu visokih tenzija. Samo da Strukan ne sudi :sweat:
  • Klenx
    4.5k
    Ma realno Rudeš moramo odraditi i bez Mišića, Perića, KTC-a i Vidovića.
    Emreli nek igra.
  • IstinaZaDinamo
    1.6k
    Šarlija, Sigur, Sahiti, Dolček i KalikKeyser Soze

    Jedan od boldanih ce sigurno dobiti zuti.



    A ne znam koliko nam je pametno staviti njega da igra 4 pozicije, pa cak i protiv Rudesa. :rofl:
  • boem
    309
    Da im bar iskartoniraju 3-4 igrača s dva žuta, ne toliko zbog toga što neće igrati derbi, nego da se opet dižu na zadnje noge od kmečanja :grin:
  • NORTE
    9.8k
    "Odvjetnici nagađaju da će za odluku biti potrebno od 10 do 15 dana.

    Boyse pitali odakle njihova krv na nekim palicama, kako su zadobili ozljede

    Sutra pred suca istrage izlazi druga skupina Bad Blue Boysa - njih je 44, a u srijedu njih 20. Nakon toga svi će se vratiti u svoje matične zatvore."


    Kakva država jebote. Na snimkama valjda duhovi. Odakle ozljede, da nije od one fantomske 13-godišnjakinje koja se još oporavlja u bolnici (i o kojoj još uvijek pričaju), nakon što je u 23 sata pila kavu s mirnim građanima kod stadiona.
  • Mali Zeus
    10.5k
    Ovo mi je super:

    Neslužbeno Večernji list doznaje da su pronađeni otisci prstiju na automobilima koji se dovode u vezu s hrvatskim navijačima koji su, u koloni tih vozila, stigli u Grčku u kolovozu. To je navodno jedan od dokaza na kojem tužiteljstvo temelji sumnju i optužbe za udruživanje u zločinačku organizaciju.
  • NORTE
    9.8k
    Emreli, KTC, Perić, Mišić i VidovićKeyser Soze
    Svi moraju biti na klupi protiv Rudeša.
    Ne smije se riskirati da ne budu dostupni za derbi.

    Ima ih tko zamijeniti.
    Posebno protiv slabog Rudeša.

    Treba odmoriti i glavne igrače pred "utakmice sezone".
    Ove se doma mora dobit s pola gasa, rezervama u 1. poluvremenu.
  • marcio amoroso
    33.8k
    Nevistić- Ristovski, Bernauer, Šutalo, Perković- Sučić, Ljubičić, Marin- Kaneko, Špikić, Emreli


    Moralo bi biti dovoljno za Rudeš.
  • Nino Bule
    12k

    Odlicna postava samo bi ja vidovica umjesto marina na 10tci
  • marcio amoroso
    33.8k

    I ja, ali ako Vidović ima žute ne bih riskirao s njim.
  • Dinamosaur
    1.1k
    Bilo koja postava bi trebala bit dovoljna za Rudeš. Baturini ce valjda proc temperatura, a u tom slucaju mislim da ce ga stavit u prvu. Tu bi Petka postedio kao i nacetog Ristovskog, uz kartonirane.
    Spikic, Kule, Kaneko
    Halilovic, Sucic, Baturina
    Ljubo, Perkovic, Sutalo, Moha
    Nevistic
  • Juznjak
    3.3k
    Ma ja bi i Petkovića volio vidit od prve minute. Nek on i Baturina budu u prvih 11, riješit utakmicu u prvom poluvremenu i ostavit ih na klupi drugo poluvrijeme.
  • Sibirski plavac
    1.5k
    Nadam se da Max starta u subotu. Pa nije valjda da je Jakiru rizično stavit ga i protiv zadnje ekipe u HNLu? Protiv Istre koja je bolja od Rudeša odigrao dosta dobro,čak i gol dao.
  • Orc123
    6k
    Bilo bi odlicno da prije Hajduka se da prijedlog statuta, da navijaci dobe ono sto im pripada i za sto se bore godinama ...koji bi to bio impuls pred derbi! Zato ljudi u klubu ako imalo volite Dinamo ajmo svi zajedno zapeti da nam Dinamo dalje plovi uspjesno! Odgovornost i obaveza prema svetom imenu Dinamo!
  • Dinamosaur
    1.1k
    Petka ce u subotu uhvatit viroza. :smile: Prilika da Kaneko gađa Kuleta u ćelenku i oba podebljaju statistiku
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.