• Oluja
    3.6k
    Kad smo vec kod pjesama, ovo su toliko mocni stihovi da sam puno puta zamisljao kako bi zvucali s punog sjevera.
    Vlada Divljan&Ljetno kino big band-samo jednu ljubav imam

    Samo jednu ljubav imam
    A ta ljubav, to si ti
    Došao sam da ti kažem
    Da ću s tobom ostati

    Samo jednu ljubav tražim
    Sada sam je našao
    Došao sam da ti kažem
    Da bih s tobom ostao
  • criticus
    1.2k
    Jeli došlo vrijeme za podcast isključivo o Dinamu?

    Volim sportske podcaste, bilo u radio il video formatu i bilo bi super kad bi bio jedan na tjednoj bazi bio sa isključivo temama vezanim za Dinamo. Mislim da za to ima materijala a i publike. Dinamo igra utakmice na tjednoj bazi i ima samo tu materijala, najave i osvrti, pa dio za KK Dinamo i Cibonu, te Futsal Dinamo. Neznam jel ekipa sa Zone razmisljala i raspravljala vec o tom, ali uz ovo masovnije priblizavanje puka klubu ponovo, za bilo kakav kvalitetan sadržaj oko Dinama ce biti publike a i potrebe (Dinamo neka svud odjekuje :smile: ). Razmisljao sam da sam pokrenem nesto (radni naslov podzgcast) ali nemam znanja za to, ni talenta nekog a ni pretjerano vremena. Stavljam na raspravu pa ako se nesto izrodi super.

    Napomena: mislio sam otvoriti temu za ovo ali neznam jel ima dovoljno zainteresiranih za istu. Admini ako misle da trebam, budem.
  • Bosna86
    11.6k
    Već se pričalo o tome… Treba ljudi, treba para
  • criticus
    1.2k

    Jasno mi je to. Samo mislim da je dobar trenutak za to. I za skupit neku pocetnu lovu i za naci neke volontere. Ono sto je najteze je nac ljude sa znanjem kako se to radi na pravi nacin. Cak ni ne treba puno, ali treba neko ko zna posa i dosta ljudi voljnih ucenja. A mislim da bi se moglo nac dosta subscribera nakon nekog vremena da postane samoodrzivo. Ne i profitabilno naravno, to ionako nije cilj.
  • Captain America
    13.7k
    Podcast 8 24 ima podcaste o Dinamu (pokrivaju često Futsal i Nogometni klub).
  • NORTE
    9.1k
    Pjesma Daj mi samo pobjede je takav pun pogodak i vidim da su je prihvatile sve moguce kategorije i navijaci i toliko močno zvuci da je to milina za pjevat i slusatFićo1986
    Prvi put smo ju pjevali 2007.
    Nakon jednog od tadašnjih derbija ispraznio se cijeli stadion kroz cca 20 minuta, a na sjeveru nas je na ostalo oko 500+ u kopu i pjevali smo tu pjesmu valjda 15 minuta uz skakanje.

    Moguće da je grupa tad to imala i snimljeno, ali nisam siguran. Neki tovari su kasnije pisali da im je to s juga izgledalo baš moćno.

    Eto ova zadnja koreografija je imala poruku baš na stih iz te pjesme.
    y00ks67lbqcxrveb.jpg
  • Fićo1986
    973
    fala na prici iz proslosti,tada sam jos bio klinac i ne sjecam se toga tako da hvala na podatku!
  • Nino Bule
    11.4k
    Zadrzat ivanuseca do zime pod MUS, a i petka, previse smo nositelja izgubili kad je najbitnije
  • Captain America
    13.7k
    Kao što napisah, ovo je najvažnije ljeto za Dinamo u novijoj povijesti. Dario&co. će morati malo i riskirati jer ovakva lova znači za Dinamo jako puno, a tu je još i lova od bodova do kojih bi mogli doći jer smo treći pot uz taktičkog maga od trenera i osiguravanje direktnog upada u novi format iduće sezone.

    Također je ovo izvrsna prilika za ušutkat tattičare i tovare koji sanjaju praznu blagajnu i bankrot kluba.
  • NitkoBitan
    12.1k
    Iduca sezona je kljucna. Od toga da mozemo uzet gro love ulaskom u LP (a i 3. pot pruza sansu za nesto dalje) do toga da je osvajanje lige bitnije nego ikad. Godisnja se kupuje cim izade u prodaju.

    *Ako udemo u novi format LP i ako se tada stvarno ne pokrenu stvari oko stadiona novi stadion necemo dobit nikad (tada bi nam prihodi od ulaska u jednu sezonu LP mogli pokrivat troskove 30-50% novog stadiona).
  • pencilneck
    643
    Ove sezone je važnije no ikad uzeti domaću titulu. LP je bitnija iduće jeseni nego ove.
  • NitkoBitan
    12.1k
    Je, bitnija je iduce. Ali bitno je uci i ove, sam ulazak u LP ove sezone je 15tak milijuna eura tezi od ulaska u EL. To znaci da mozemo zadrzat bitnije igrace, dovesti pojacanje vise...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.