• Armagedon13
    959
    "Ti igrači su trebali bit prije mjesec i po dana" - neće mu ku... to oprostiti
  • Muka
    357
    Nogomet nije nuklearna fizika...AEK bolji i to je to.
    Treba nauciti iz ovog poraza pa bar primjeniti na prvenstvo i nesto na buduce euro tekme. Dati sve od sebe u iducoj pa sta bude. Mi nismo za LP bar dok se ne dovede klub u red. Treba biti realan, igramo na ovom raspadu od stadiona sa saboterima na svim razinama unutar kluba. Ako budemo EL igrali super, u KL smo sigurno, sto je ok. Netreba dramiti, ima uspona i padova uvijek u zivotu. Nema nikada ekspreksnih rijesenja i treba biti strpljiv.
  • serbus
    4.2k
    Ja bi već sad bio sretan da dobijemo jednog dana trenera koji će staviti igrače na prirodna mjesta samo to bi donijelo koji bod više.

    Eto možda puno tražim ali to bi me zadovoljilo.
  • Sunja86
    1.2k
    Dinamo iznutra trune i dalje se vode borbe za osobne interese Šimić i Bišćan su uvučeni u to i ispast će glavni krivci niti jedan niti drugi se ne pitaju nista sve govori ova izjava Bišćana o pojačanjima.Obadvojica imaju dio krivice al ce poslužiti samo kao marionete u borbi za prevlast u Dinamu!
  • Cosey
    509
    Kopenhagen je prošao Spartu Prag.
  • IstokKa96
    689
    @Sunja86 naravno da ce ispast krivci jer ako nisi dorastao necemu odlazi, ako nemas podrsku iz 'xy' razloga odlazi...samo nemoj otici prekasno
  • bbb medimurje
    3.2k
    Nikak mi ova sezona ne izgleda na dobro, nikak!
  • Sunja86
    1.2k
    Krivci su oni koji su ih postavili samo da se prvimremeno zamažu oči navijačima u borbi za svoje osobne interese
  • IstokKa96
    689
    @Sunja86 ok, o toj temi pisem cijelo vrijeme...smatram da su simic&biscan dovoljno inteligentni (bar se nadam) da onda kazu otprilike 'nemamo podrsku tamo gdje bi trebali i ne zelimo da nas se pamti kao one koji su 'unistili' (slikovito receno) dinamo i zato odlazimo'.

    To je za mene posteno, a ne ovo, svi mislimo/znamo kako nesto ne stima, njih dvojica su na vjetrometini, a nisam siguran da sljedbenici lika i djela bjegunca samo sjede skrstenih ruku.
  • Bruh
    955
    Kad su uopće te sjednice i to i koji je na kraju dogovor za skupštinu?
  • Praskaton
    2.3k
    Vjerujem da u uzvratu mozemo pruzit bolju igru i proc.Al ako ne prodemo.Mislite li da je Biscan u tom slucaju bivsi? Tko nakon njega? Ne vidim da ova uprava moze dovest nekoga kvalitetnijeg
  • LovroZG
    1.3k
    Krećemo u Ateni s minusom. Puno bitnije od prolaska je vidit igru koju nam može ponudit. Ak opet padnemo u drugom poluvremenu onda bi, bez obzira na rezultat, trebalo postavit pitanje kondicije, priprema i ovo razdoblja od deset dana bez tekme.
  • xavier
    12.1k
    Ja sam iskreno potpuno zaboravio na cijelu sagu s kapetanom Laptalom koji je proveo punih 16 mjeseci u grčkom istražnom zatvoru da bi na kraju slučaj bio odbačen, a sve iz razloga što je bio kapetan broda u kojem je bio kontejner u kojem je nađena droga. Znači kontejner koji je zapečaćeni teret koji netko šalje nekud, a Laptalo s tim nije imao ama baš nikakve druge veze osim što je bio kapetan tog broda za kontejnerski prijevoz. Znači nije bilo nikakve indicije koja bi ga na bilo koji način povezivala s tom drogom.

    Eto to je baš krasan primjer grčkog pravosuđa...
  • Ludovic IX
    7.3k
    Meni treba jedna pozitivna vijest iz dinama. Makar potpisi. Iskreno, sad mi i EL izgleda daleko ali mi iskreno, EL nije puno veća utjeha od konferencijske. Ako sjebemo i u subotu pa protiv sparte, jedino što me veseli da ćemo skupiti tih 14 bodova koje gubimo ove godine i ostat visoko na listi.

    Nemam brige oko prvenstva još. To sam zapravo siguran da će doc na svoje za mjesec, najkasnije dva
  • Olmic
    3.7k
    skupina konferencije mi lille aston villa i npr zrinjski s ovim trenerom i bez sutala i ivanuseca bi bila borba
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.