• Neki tip
    19.6k
    https://www.index.hr/mobile/sport/clanak/navijaci-dinama-plenkovicu-grci-nase-decke-mrcvare-gore-od-ratnih-zarobljenika/2486920.aspx?index_ref=naslovnica_najnovije_m&index_tid=388010

    "...Pisali smo o groznim uvjetima u kojima borave.

    Sada su se tim povodom navijači Dinama, okupljeni na sajtu i profilu na društvenim mrežama "Zona Dinamo", statusom na Facebooku obratili najvišim hrvatskim dužnosnicima"

    Bravo Zona!
  • superhik
    10.6k
    Prenijele i Sportske.
    Ako ste ikada sumnjali u jačinu i vrijednost Zone evo vam dokaz.
    Ujedno dokaz i ovima koji vole svašta pisati po javnom forumu da Zonu ne čitaju samo dinamovci.

    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/hnl/klubovi/dinamo/plenkovicu-milanovicu-pomozite-hrvatima-tretiraju-ih-gore-od-ratnih-zarobljenika-ne-dobivaju-kruh-ni-vodu-15364364?fbclid=IwAR3Pw4Iv2BYmWEhh5EMR0MK_vUJP0S9OoHIyJ90NfyqQeVkNUiZ7kXOncys
  • SAS1987
    14k
    Prenijele i Sportske.
    Ako ste ikada sumnjali u jačinu i vrijednost Zone evo vam dokaz.
    superhik

    Još malo pa ce Sportske pisati da ih je prenijela Zona :cool:
  • Sljeme
    2k
    Vrijeđaš bez razloga. Napisao sam lijepo da komentiram samo onu snimku koju sam linkao. Lijepo je kolega dole odgovorio da riktaju te videe kak im paše i sad ti kreneš sa uvredama. Smiri živce frende.
    Živio
    Droljo

    Joj ajde ne seri. Naporan si sa svojim glupim komentarima. Suzdrži se od komentiranja BBB s kojima nemaš nikakve veze, ako imaš kaj protiv ti i ostali ovdje slobodno u utorak budite glasni na stadionu kak ste i ovdje na forumu.
  • superhik
    10.6k
    Bez nepotrebnih vrijeđanja na forumu!
    Isto tako posprdni komentari koji služe tek toliko da se napišu i koji izgledaju kao da im je cilj da se ovdje pokrene lavina komentara, a onda se bez argumenata zašto je netko napisao to što je napisao pravi Englez i "ja samo pitam" i "ne znam ja, ja vidim iz novina" smatrati će se trolanjem i biti obrisani.
  • Droljo
    6.2k

    Super si. Živio i ti meni frende.
    Jebiga, možda nekad shvatiš da nakon nekih godina postaviš drukčije prioritete, žena, deca, posao itd
    Nejde više ko prije 20 godina da mogu ostat u protvoru par dana. Danas bi otkaz dobio za tak nešt, a onda treba račune platit i hranu stavit na stol. Ali nema veze, ja sam taj koji ne razumije i koji živi u balonu nerealnosti u nakaradnoj stvarnosti. Drž se frende i samo deri. Vidimo se na stadionu kad se odlučim pojavit jel mi se neda debelu guzicu iz fotelje izvući.
    Ne trudi se odgovarati. Kako ti tako i ostali jer nebum više na tu temu slova napisao. Nadam se da si/ste zadovoljni.
    Živeli!
  • Droljo
    6.2k
    vidim da ovo direkt mene ide. Eto u postu višlje sam rekao da nebum slova više nspisao na tu temu. :mask:
  • superhik
    10.6k
    vidim da ovo direkt mene ide.Droljo

    Ne ide samo tebe. Radi se o mnogim komentarima koji izgledaju kao potpaljivanje situacije koja ionako nije nimalo laka.
  • Bosna86
    11.6k
    Nejde više ko prije 20 godina da mogu ostat u protvoru par dana. Danas bi otkaz dobio za tak nešt, a onda treba račune platit i hranu stavit na stol.Droljo

    Apsolutno nikog ne zanima ovo… Posveti se ženi i djeci a smanji s pisanjem na forumu, pogotovo o temama o kojim nemaš pojma
  • NORTE
    9.8k
    "Kaimanakis, koji je hrvatskim navijačima dodijeljen po službenoj dužnosti, poručio je: "Apeliram na grčku, ali i hrvatsku vladu, da ozbiljno shvate ovu situaciju te osiguraju pravedno suđenje. Trebamo pomoć hrvatskog veleposlanstva. Ovdje su ljudi koji će ići u zatvor, ali oni nisu kriminalci, oni su navijači i mladići od 19, 20 i 21 godinu. Ta djeca idu u napučene zatvore gdje može biti odmazde od brojnih grčkih navijača. Kako ne bi bilo osvete prema Hrvatima, oni svi moraju biti zajedno, kako bi tako brojni bili sigurniji."

    BBB-i bi u jako opasnim grčkim zatvorima mogli biti i po godinu i pol i to samo tijekom istrage
    Grčki odvjetnik apelira na najviše dužnosnike svoje, ali i hrvatske države, da ne dopuste ono što prijeti BBB-ima u grčkom istražnom zatvoru, u kojem se može biti i do čak 18 mjeseci. Da njih 100-tinjak razbiju u manje grupice i rasporede po više zatvora, u kojima bi ih dočekali brojni grčki huligani. Osim AEK-ovih, koji su željni osvete, po zatvorima ima i dosta navijača Olympiacosa. Oni su pobratimljeni sa Zvezdinim navijačima Delijama, a ranije su imali više žestokih obračuna s Boysima po Ateni."
  • Bruh
    901
    Naša vlada se plaši samo prosvjeda... kako je policija onih 10 posto pustila nakon jedne kratke rečenice u roku stotinke. Ovako će klasično HDZovski ignorirat...
  • NORTE
    9.8k
    Naša vlada se plaši samo prosvjeda.Bruh
    Slažem se i mislim da smo se već trebali i okupiti u što većem broju negdje, naravno za to trebamo poziv.
  • Bosskovitz
    8.3k
    Nisam htio pisati o nečemu o čemu saznajem samo iz sekundarnih izvora, ali neke stvari poput pružanja medicinske i pravne pomoći, da ne kažem hrane i vode te jamstva sigurnosti, trebale bi biti notorne i elementarne. Govorimo o članici EU, ne o nekoj zemlji trećeg svijeta. Kada netko (a pogotovo druga država) maltretira hrvatske državljane u inozemstvu, bezuvjetna i primarna uloga države je da im pomogne maksimalno moguće. I to nema veze niti s politikom, niti s tim o kome se radi niti s tim što se dogodilo. Isto sam govorio i kad su Srbi uhićivali branitelje na granici i kad su Zambijci uhićivali ove koji su išli posvojiti djecu. Čak nije ni važno tko je za kaj kriv ili nije.

    A to je bez da uopće ne uzimamo u obzir kontekst svega i sve medijske obmane koje su Grci plasirali te koliko se priča promijenila, sva sreća da su pretjerali van svake pameti pa su naši mediji, a bome i stranci, to prepoznali. Odrasli ljudi trebaju snositi odgovornost za svoje postupke, ali za djela koja su počinili i koja im se mogu dokazati pravomoćnom presudom, ne za ono što nisu napravili, ne za radi političko-medijskog pritiska preuveličanu kvalifikaciju onoga što su napravili, ne za ono što im se ne može dokazati u valjanom sudskom postupku - a definitivno ne tijekom pritvora, istražnog zatvora i svega što pravomoćnoj presudi prethodi.
  • Keyser Soze
    8.6k
    Osvrtnik gasi profil večeras :chin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.