• BluePhone67
    3.2k
    Ako me dobro pamcenje sluzi iako nisam 100%, mislim da je Seki znao cak otici sa Dinamom na neku inozemnu turneju. Takvi slucajavi nisu bili rijetki u bivsoj Jugi, cak je i Bajdo odigrao 2,3 tekme u Bugarskoj sa nama.
  • Infinity
    15.2k
    cak je i Bajdo odigrao 2,3 tekme u Bugarskoj sa nama.BluePhone67

    Meni i dan danas nejasno kako je takva velicina od igraca kao rodjeni zagrepcanin i igrac koji je igrao za ZG klubove zavrsio u Splitu, a ne u Dinamu. Jel postoji neka prica, neka pozadina? Da je zavrsio u Beogradu bilo bi jasno, JNA, ali u Splitu? U Hajduku? Pored zivog Dinama tu pred vratima. Ne shvacam.
  • deda
    27.7k
    Ha, kako je Modrić završio u Dinamu, čudni su putevi. Nije tad bilo skauta, dubokog rendgenskog snimanja, nije bilo telemetrije. Netko je zaključio ne može nam taj mali pobjeći, a još je malo kilav, tuberkulozan. I tak
  • BluePhone67
    3.2k
    Meni i dan danas nejasno kako je takva velicina od igraca kao rodjeni zagrepcanin i igrac koji je igrao za ZG klubove zavrsio u Splitu, a ne u Dinamu. Jel postoji neka prica, neka pozadina? Da je zavrsio u Beogradu bilo bi jasno, JNA, ali u Splitu? U Hajduku? Pored zivog Dinama tu pred vratima. Ne shvacam.Infinity

    Evo iz knjige Zvonimira Magdica Amiga sto je on napisao u knjizi posvecenoj Bajdi Vukasu o tom slucaju..

    ey9nkexbpomjiiqf.jpg
    pvao9hwsboykf5p6.jpg
    1v3cjj8j8zfb59rv.jpg
    pi93uydyiy3xjjr5.jpg
    b862n7kxz7do7x6i.jpg
    qnwtwdqieoz8nyo5.jpg
    46d8zguxtr96jww4.jpg
    jwsalfjeuzeh56ck.jpg
    qw5vqpsorg60t3ea.jpg
  • BluePhone67
    3.2k
    Bonus plus sa Povijest Dinama, iz Bugarske kada je zaigrao za Dinamo na turneji

    cy2h47nndol9fx4g.png
  • Kwedi
    3.8k
    Bajdo ima ulicu i na Jarunu
  • BluePhone67
    3.2k
    Bajdo ima ulicu i na JarunuKwedi

    Ima i Bajdin dom, DPH Zagreb se tamo okuplja :gasp:

    Ne znam dali ima i ulicu u Vugrovcu jer od tamo su njegovi i zivio je tamo u djetinjstvu, kao i Tomo Zidak takodjer. Uglavnom malo seoce iz Sesveta, vecih velikana od njih nema pa mozda se netko sjetio i njih za naziv ulice.

    Edit: pise da ima ulicu u Vugrovcu u tekstu
  • Kwedi
    3.8k
    Ma mislio sam samo na ovaj status od Povijesti Dinama gdje je navedena samo ova u Vugrovcu.
  • BluePhone67
    3.2k
    U Sesvetskom Kraljevcu ima ulica Mladena Ramljaka ne znam dali je i on ima kakve veze sa tim krajem kada su ga se sjetili. Mislim da je ulica do te isto takodjer po gradonacelniku Zagreba i predsjedniku Dinama Ivanu Siblu. Mozda netko vise zna vezano za Ramljaka ?
  • markoli
    1.6k
    Vidiš to nisam znao. Znam da Wolfl i Cimermančić imaju ulice na Jarunu.
  • Infinity
    15.2k
    Uhh, cini se dugacko stivo, taman za pred spavanje :grin: Hvala.
  • 000
    941
    Svaka cast na ovim ulomcima iz knjige, razjasnise mi neke stvari :clap:
  • marcio amoroso
    32k
    Koja tekma Tottenhama i Uniteda. Wowww
  • Guinness
    1.9k
    Bolest. Lloris VS De Gea... De Gea čista 10ka danas a United preporođen
  • 000
    941
    43603082_989891677865382_2713551391195922432_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_ht=scontent.fzag2-1.fna&oh=d977547aa803b8e428dbdf47dd42a54d&oe=5CB8A2A6

    Zapadna tribina stadiona... negdje na Kosovu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.