• Eduardo
    18k
    Koliko je ovo realno?

  • Infinity
    15.4k
    Ne znam tko vise moze biti, a da nije bio. Vaha uvijek nesto prica, a kad treba doci ima neki izgovor. Hadzibegicu je ovo bio drugi mandat. Pape je svoje odradio, Baka davno istrosen, Mesa je bio, Bajevic, Kodro...

    Od malo ozbiljnijih imena, tj. vise PL legendi su ostali Osim, Musemic i Jovic. Mislio sam nekad da je Starcevic potencijal za tu poziciju, ali ocito nije.

    Od posljednja cetiri trenera, Prosinecki, Petev, Bajevic i Hadzibegic, ova posljednja dva su pocinila zlocin. BiH je pod Prosineckim i Petevom licila na nesto i vjerojatno ce se potegnuti kao argument za 'trener stranac'. Omiljeno ljudima na ovim prostorima :rofl:

    Ne znam koliko je Bilic realan, al meni Bilic djeluje kao da mu mjesto izbirnika odgovara vise nego da vodi klub. Mozda bi se i prihvatio posla. Ako ne dodje on, doci ce vjerojatno netko drugi s poteza Jadran - Crno more.
  • Krizy
    38.2k
    Tko god dođe neće dugo :rofl:
  • OsamŠest
    2.7k

    Demantirao je on sam.
  • Rex Ramae
    2.6k
    ipak potpisao za Adanu, pade i on od premiershipa do prosječnog turskog prvoligaša
  • Infinity
    15.4k
    UEFA izbacila Osasunu iz Europe zbog umijesanosti u namjestanje utakmica prije desetak godina. Spanjolsku ce u Konferencijskoj ligi umjesto Osasune predstavljati Bilbao.
  • Jaro
    5.9k
    Juve igra na kartu Milana - zica UEFAu da ih kazni izbacivanjem iz Europe ove sezone pa si resetiraju FFP nedostatke, a UCL im se ionako ne igra... A mozda se rijese i kojeg preskupog igraca ako imaju klauzule o europi...
  • Efes Pilsen
    7.2k
    Da sam UEFA dao bi im + godina suspenzije iz LP kad je izbore.
  • deda
    29k
    Hm.. zanimljiva pozicija našeg Barišića.

  • SAS1987
    13.8k
    nisam ga gledao puno al kad sam ga gledao u Domzalama sam imao dojam da mogao biti najbolji strijelac lige da igra uz Tolica u Mariboru.
  • IstinaZaDinamo
    1.5k
    Mislim da ce on biti taj 3. napadac u ekipi ako ostanu Petko i Drmic, ili ako jedan ode pa netko drugi dodje. Igrao je za reprezentaciju u Utakmici zivota i vidilo se da ima "nos za gol" lagani hat trick je zabio tada
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.