• og1986
    2.9k
    Kako bi izgledale te divizije ? To mi zvuči na regionalnu neku ligu.
  • Neki tip
    19k


    Stalno sam se nadao nekom Sharon Stone momentu, gotovo da sam razočaran.. :chin: :lol:
  • NORTE
    9k
    Stalno sam se nadao nekom Sharon Stone momentu, gotovo da sam razočaran.. :chin: :lol:Neki tip sa Zapada
    I ja isto, a već sam pogledao taj video :rofl:, nije baš nov.
  • agramZ
    2.3k
    navijacke pjesme u opernom izdanju :lol:


    edit: i samo za @ZGBhoy :razz:
  • blackbully
    4.4k
    Stipe Biuk i lagani život u LA-u :cool:

    tel39b8akhaszldc.jpg
  • Nino Bule
    11.3k
    Zanimljiva izjava Nagelsmana, kaze da treneri dovode po 8,9 ljudi u svom stozeru jer sto je veci klub to vise morskih pasa vreba.

    Zanimljivo u osijeku se dogodilo da bas osoba iz stozera bjelice pristane ga zamjenit, mene zanima koliko neki stalni clanovi naseg stozera krenu radit o glavi treneru, ne optuzujem ih za nista jer nemam nikakvu informaciju ili dokaz ali nije mi van sfere realnog da npr ljudi koji pripremaju utakmicu flegmi cacicu jednostavno izostave hrpu bitnih informacija o protivnickoj momcadi da bi cacic sto losije pripremio utakmice i gubio bodove jer kod nas je iskljucivo glavni trener kriv i leti a stozer je vjecan.
  • Patak
    2.2k
    Sjećam se one epizode kad je Jozaka u Legiji zamijenio Klafurić, a Jozak pričao o izdaji...

    https://www.pressreader.com/croatia/vecernji-list-hrvatska/20180925/282694753081995
  • Mali dioničar
    14k
    Sjećam se one epizode kad je Jozaka u Legiji zamijenio Klafurić, a Jozak pričao o izdaji...Patak

    Jozak i "izdajnik" Kepčija zajedno su autori fenomenalne knjige o razvoju igrača...

    http://www.razvojniprogram.com/

    Koliko ja znam, Jozak nikad ni prije ni poslije Legije nije bio trener. Čovjek uopće nije trener, a kako je za prvi trenerski posao dobio Legiu samo on to zna. Vjerojatno na način da si je uzeo cijeli stožer i mislio biti trener kakav je SAF bio u kasnoj fazi karijere. Da mu drugi vode treninge, a on upravlja procesom i glavni je donositelj odluka. Očigledno nije moglo funkcionirati. Nakon njegovog micanja s klupe, Legia je osvojila dvostruku krunu. Dakle situacija slična prošlogodišnjoj Dinamovoj Krznar-Kopić-Čačić uz razliku da je Čačić nakon osvojenog naslova izborio i Ligu prvaka, a Klafurić nakon dvostruke krune ispao u play-offu za europsku ligu što ga je koštalo otkaza u Legiji.


    Ljudi vole pričati "mogao sam ovo, mogao sam ono", a njegova legendarna izjava mi je da je mogao preuzeti školu nogometa Arsenala, ali eto nije jer se našao u Dinamu. Ili je i to bila laž ili lik nije normalan ili nema nikakvih ambicija ili ga je Mamić namirio kroz HNS i pitaj Boga kakvu priču prodao. Eto sad mu je i Bliski istok kul i dobar pa je "kupio" neki klub u SAD-u, uglavnom ima ga posvuda u nogometu, ali za divno čudo jedino mu Arsenal nije bio dovoljan izazov. Taj mali klubić iz neuglednog grada.

    https://www.vecernji.hr/sport/jozak-ih-odbio-arsenal-za-sefa-skole-postavio-sasu-curcica-905382

    O njegovim sposobnostima upravljanju ljudima svi pričaju uglavnom pozitivno, ali trenerski posao je nešto sasvim drugo.
  • Mali dioničar
    14k
    nije mi van sfere realnog da npr ljudi koji pripremaju utakmicu flegmi cacicu jednostavno izostave hrpu bitnih informacija o protivnickoj momcadi da bi cacic sto losije pripremio utakmice i gubio bodove jer kod nas je iskljucivo glavni trener kriv i leti a stozer je vjecan.Nino Bule

    Sumnjam da je Peternac toliko sofisticiran, a Ferenčinu je Čačić sam odabrao pa ne vjerujem da ga buši.

    Općenito ne vjerujem u priču da netko iz stožera namjerno buši trenera. Više vjerujem da stjecaj okolnosti pokaže da trener nije dorastao pa u kombinaciji situacije da klub želi dati otkaz treneru, ne želi platiti otpremninu cijelom stožeru, pomoćni trener želi izazov dolazi do takvih situacija. Recimo Sopić vodi Dinamo protiv Juventusa.
  • Krizy
    35.4k
    U Švicarskoj nakon 20 kola Young Boys prvi sa 45 bodova a razlika između drugoplasiranog Servettea i posljednjeg (desetog) Züricha samo 9 bodova :gasp:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.