• Logistika
    1.1k
    koja je priča u pozadini,stvarno nisam upućen...hvala
  • maddaddam
    2.9k


    Porezna im je sjela za vrat, te su zatražili odgodu isplate do lipnja 2023., tzv. kupovina vremena, obzirom da su u dubiozi, i da se ne naziru bolji dani, teško da bi i to ispoštovali. Sada su manijaci organizirali akciju za uplatu 300000km u idućih desetak dana. Za svaki sms klubu idu 2km, a očekuju 150.000 sms poruka.

    U biti klub na životu drže samo navijači.
  • Infinity
    15.3k
    Vec desetak godina je takva situacija. To je tako kad dodje uprava koja zeli biti zapamcena po trofejima. Dignes kredit, uzmes tri titule, dva kupa i kad sve dodje na naplatu dignes sidro i sa strane pricas kako je sve bilo zlatno dok si ti bio tu i kako nova uprava tjera klub u grob, a ustvari cisti tvoj nered. I nije Zeljo jedini takav klub u BiH.
  • nemapredaje
    2k


    ne želim ništa prejudicirati, ali ovo me neodoljivo podsjeća na jedan klub u Hrvatskoj ...
  • deda
    28.2k
    Koliko su skupili za sada?
  • Ero
    934
    15895 poziva do ponoći. Ne ide im baš kako su mislili.. skupe li trećinu u ovih 10 dana mogu bit zadovoljni
  • Infinity
    15.3k
    Dobar stadion.
  • Neki tip
    19.4k
    o74givrwzyy7nzw8.jpg

    Ovo nije posve točno. Mislim, točno je da ga je zamalo dobio jedan drugi sport, ali to nije rukomet nego košarka.

    Valjda neka greška u prijevodu, bio je s 13 godina talentirani centar, ali poziv Barce, ove nogometne sekcije, sve je promijenio. Pričalo se i da je izbila velika svađa između košarkaške struje i nogometne u Barci tada, ali onda su se i košarkaši posvađali međusobno bi li ga trebalo razvijati na centru ili na krilu i usmjerenost nogometne vizije je presudila.
  • Patak
    2.2k
    Centar sa ovom visinom? To je neka šala?
  • Mr Anderson
    5.4k

    Kakva šala? Živa istina.
  • Neki tip
    19.4k
    Centar sa ovom visinom? To je neka šala?Patak

    Ma kakvi, samo ispravljam netočan navod o velikom gubitku za rukomet na poziciji srednjeg vanjskog. Neki misle da je i za tu poziciju potrebna visina, ali to su zlobnici koji nisu upoznati s razmjerima talenta. Messi je mogao skočiti, govori se, oko 2 metra u visinu s mjesta, zato je igrao na poziciji centra (u košarci), a ne centralnog vanjskog (u rukometu) kako je krivo prevedeno. :)
  • marcio amoroso
    32.5k
    33,3 milijuna dobije najslabije rangirani bundesligaš od TV prava, 52,4 srednji, a 90,2 najbolji. Brutalne brojke.
  • Neki tip
    19.4k
    Neki misle da je i za tu poziciju potrebna visina, ali to su zlobnici koji nisu upoznati s razmjerima talenta.Neki tip sa Zapada

    I da se razumijemo, nije mi namjera ismijavati Messijevu visinu, ne smijem se tuđim fizičkim karakteristikama od valjda 8. godine života.

    Smijem se novinarskoj potrebi da se od, za mene i mnoge, najvećeg nogometaša svih vremena radi neostvarenog srednjeg vanjskog u rukometu.

    Mogao je jednako tako biti i nobelovac u području fizike, a kao potvrdu nađeš učiteljicu koja mu je istu predavala kad je imao 12: "bio je čudesan, obožavao je gledati kako guram pikulu niz stol i onda ona pada na pod. Odmah mu je bilo jasno da se radi o inerciji i sili teži, sigurna sam da bi danas bio nobelovac."
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.