• Infinity
    15.3k
    A tko je to ikad vrijedio vise? Dzeko, Kolasinac i Pjanic. Begovic, Ibisevic i Lulic su nekad bili negdje oko te cifre. Sad ih ima par koji vrijede 9-10 milijuna. Nije da samo jedan vrijedi 10 i da su ostali 2-3m tako da je ovo cak i OK. Ahmedhodzic bi uskoro mogao vrijediti i vise.

    Dzekina maksimalna vrijednost je bila oko 30m, Kolasincova 20. Mislim da je Pjanic u jednom trenutku bio 70m, ali mislim da to nije realna cifra.

    Nije BiH dala puno svjetskih klasa. Realno, to je samo Dzeko, ako cemo racunati 'transfermarkt razdoblje'. Nije imao tko biti skup.

    Imas tu gore neku Slovacku, Madjarsku, Wales, Grcku, Makedoniju koje imaju daleko vrijednijeg igraca od BiH ako gledamo samo prvog, ali im je drugi, treci, cetvrti ili peti manje vrijedan od drugog, treceg, cetvrtog ili petog u BiH. BiH vrijedi istu cifru kao i Albanija, a ovi imaju Broju koji je tri puta skuplji od Dedica.
  • Jaro
    5.7k
    Vuskovic pozitivan i na drugom testiranju...
  • NORTE
    9.3k
    Vuskovic pozitivan i na drugom testiranju...Jaro
    Koja sreća za njega da je afera izbila taman na kraju polusezone, ali pitanje kad će se izvuć iz ovoga.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Gotova karijera.. Posebno ako je istina da to ide samo spricu, kako ces dokazat da ti je neko samo to ustrcnuo bez tvog znanja? Klupski doktor si riskirao karijeru? Ne bi rekao..
  • Captain America
    14k
    KoLkO vRiDi VuŠkOvIć AkO jE gVaRdIoL pLaĆeN 20?

    Kolko glup moraš bit na ovaj način si upropastit karijeru na samom početku.
  • Fanboy
    2.2k
    Navodno je vrhunski igrao ove godine u 2 Bundesligi, kao stoper dva gola i asistencija u ovoj kratkoj polusezoni.
    Nebi se iznenadio da je na kraju sezone prešao u jedan od jačih Bundesligaša...Šteta što je napravio ovu glupost.
    Nadati se što manjoj kazni, možda nekoj žalbi koja prođe i koja će smanjiti trajanje kazne.

    Inače, s obzirom da su FIFA/UEFA i Rusija na ratnoj nozi radi rata u Ukrajini, te su dotični izbačeni iz svih natjecanja čist sumnjam da se tamo previše pridržavaju pravila. Možda radi očuvanja kakve takve karijere probati tamo do isteka kazne. -Ne znam jel ovo moguće ?
  • flexXy
    1.9k
    Jbt ovdje komentari kao da je sam nabavljao supstance na dark webu. Imao je prije toga problema sa ozljedom i netko ga je od klupskih doktora zajebao samo sto to klub nece priznat. Ista situacija kao i s Ademijem sta je bila kad su ga roknuli s necim da moze igrat.
  • Zagi
    5.2k
    HGH ili neka varijacija se uzima za brži oporavak od ozljede.
    EPO na što je ovaj pao je laički rečeno, da možeš dulje trčat. Poznat kao supstanca na koju je pao Lance Amstrong, a poslije i 90% biciklista te ere.
  • Mlađi referent
    10.8k
    A pravno gledano, zakaj mu prijeti zatvor? Malo mi se čini rigorozno jer ono..
  • LovroZG
    1.3k
    Ista situacija kao i s Ademijem sta je bila kad su ga roknuli s necim da moze igrat.flexXy

    Kod Ademija se radilo o kontaminiranoj tableti.
  • Jaro
    5.7k
    A pravno gledano, zakaj mu prijeti zatvor? Malo mi se čini rigorozno jer ono..Mlađi referent

    ma mutavi novinari iurednici:

    Navode primjer Felixa Sturma iz 2016. godine, kada je u boksačevu B uzorku pronađen i anabolički steroid, zbog čega je 2020. osuđen na tri godine zatvora zbog poreznih prekršaja, dopinga i tjelesnih ozljeda.
  • puxigadjurdja
    1.4k
    Umro Siniša Mihajlović
  • maddaddam
    2.9k
    221216117.11_xxl.jpg?v=2

    Manijaci novi generalni sponzor FK Željezničar.
  • Infinity
    15.3k
    Po drugi put. Ovaj put to vizuelno izgleda puno bolje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.