• deda
    29.5k
    Juventus objavio rekordni gubitak u povijesti Serie A. U fiskalnoj godini 1.7.2021.-30.6.2022. ostvarili su pušionu od 254 milijuna Eura. :scream:
  • Keyser Soze
    8.6k
    Mađari na F4 Lige Nacija, Englezi ispali u B diviziju!

    edit: promaklo mi da Talijani imaju 8 bodova pa imaju još šanse
  • vjeko1701
    6.1k
    Od svih superligaša, mislim da je njima to bilo najnužnije...iskreno, samo mi je žao da neki ostali isto nisu malo više pokazali "slabost".
  • Krizy
    38.4k
    Engleski precijenjeni farmeri ispali, savršena večer
  • Infinity
    15.4k
    Jos sad da izvuku grupu tipa Albanija, Kazahstan i Crna Gora. Nek uzmu 18 bodova, al cisto da im se napuni glavu da su taj level :rofl:
  • blackbully
    4.5k
    Kaže Ivan Los Ivković u nogometnom podcastu da su Englezi top 3 favorita za osvajanje Svjetskog...
  • NORTE
    9.8k
    Kaže Ivan Los Ivković u nogometnom podcastu da su Englezi top 3 favorita za osvajanje Svjetskog...blackbully
    Ne bih rekao da je u krivu.
  • NORTE
    9.8k
    samo da to ne bi bili stvarni prijedlozi za nekih 10-15 godina. Već smo imali onog Azijata vlasnika koji je mijenjao glavnu bojuCosey
    Baš nedavno je uvedeno pravilo da ništa bez dopuštenja navijača (vjerojatno kupaca sezonskih) se više ne može mijenjati.
  • Nino Bule
    12k

    Chelsea pitch owners imaju prava na ime i teren na kojem se igra, dakle bez njihovog dopustenja nema mjenjanja imena i promjene lokacije stadiona i nije bas nedavno uvedeno vec od 90ih postoje

    https://en.m.wikipedia.org/wiki/Chelsea_Pitch_Owners
  • NORTE
    9.8k

    Mislio sam na sve engleske klubove, nema više promjena grba (ili boja) poput Cardiffa bez pristanka navijača.
  • Navijač Dinama
    7.8k
    Ne bih rekao da je u krivu.NORTE

    Mozda ako im opet bude sve se poklopilo ko za EURO, domaćinski namjesteno, uvjeti njihove države i suđenje kao onaj penal u polufinalu...

    Brazil,Argentina, Španjolska, mi, Francuska, Belgija, svi su iole ozbiljnije reprezentacije nego precjenjeni englezi sa onom panjinom Maguireom.
  • NORTE
    9.8k

    SP je turnir, zapravo kup, u kojem svatko svakog može proć u 90+30 ili na penale.

    Svatko od nas ima svoj pogled na favorite.
    Grčka je osvojila Euro.
    Ako je Leicester morao osvojiti ligu s 38 utakmica kao totalni autsajder onda mogu i Englezi kup od 5 utakmica u kojima su ravnopravni svima.

    Ako netko kaže da su mu Englezi u top 3 ne znači da sad sve treba secirati.
  • blackbully
    4.5k
    Fabien Barthez jučer u Kopenhagenu na utakmici protiv Danske :lol:
    7o0wq8eugkiism1a.jpg
  • Navijač Dinama
    7.8k
    Slaven Bilić novi trener Watforda
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.