• db-izbjeglica
    13.7k
    nekak mislim da ovi zahtjevi i nisu nesto neuobicajeni... stovise, ovo sa soferom mi izgleda i u interesu kluba. Ok, nepotrebno ak dolazis igrat za klub u nekom selu s 2 semafora i 3 ulice, ali inace da...
    Stanovanje firme madovno rjesavaju za puno uobicajenije radnike i poslove... A 24h osiguranje je danas, nazalost potreba uz svako malo napade na nogometase od raznoraznih pripadnika krim miljea...
    Jaro

    Baš, ja sam očekivao nekakva izdrkavanja sa kavijarom, zlatnom wc školjkom, zalihom guščjih jetri, bunde od krzna beba tuljana, pokućstvo od slonove bjelokosti i slično...

    Na kraju, sasavim razumni zahtjevi...
    Pričamo o gradu koji ima valjda preko 10 milja stanovnika i promet je problematičan.

    Turci su totalni luđaci, fanatici i ljudi se imaju pravo brinuti za sigurnost zbog kuće i škole za djecu.

    Najnenormalniji zahtjev je kuhar... Što opet nije toliko čudno, jer nisam ni očekivao da ovo dvoje kuha...
  • Krizy
    38.4k
    Stari video iz Rumunjske, kakvi luđaci hahaha
  • doubletrouble
    1.1k
    James Rodriguez potpisao za Olympiacos
  • ZGBhoy
    1.7k
    Tijekom minute aplauza za Kraljicu je Green Brigade digla poruku

    “If you hate the Royal Family clap your Hands”

    tako da je cijeli Stadion imao Aplauz za ili protiv Kraljice kako god da okreneš :rofl:

    71e6ldx7rcjwb0jv.jpeg
  • og1986
    2.9k
    Zna li netko gdje se može pogledati magazin lige prvaka od prošlog tjedna ?
  • immerwieder
    1.3k
    za Arsenal ušel dečec 2007. godište, Ethan Nwaneri, Englez
  • SAS1987
    14k
    za Arsenal ušel dečec 2007immerwieder

    Sad se Zonaši rođeni u 2000toj po prvi puta u zivotu osjecaju starim.
  • Slavonac
    383


    zato ih je st. mirren kaznio :grimace:
  • blackbully
    4.5k
    Protiv Rome 4:0, danas Intera 3:1

    dcixs4ro4e0y88am.jpg
  • deda
    29.4k
    Prvi put nakon 1955. u istom danu izgubili Juventus, Inter, Milan i Roma.
  • blackbully
    4.5k
    "Ulaz na stadion Liebenauer te ulica u Grazu koja vodi do njega bit će nazvani po Ivici Osimu, jednom od najvećih trenera u povijesti Sturma. Usto će na ulazu u stadion biti podignuta i Osimova bista s njegovim riječima:

    “Sukob kultura? Uobičajeno, kulture se ne sukobljavaju. Zato i jesu kulture jer ne vode ratove”. Klub je objavio kako će u Osimovu čast biti preimenovan južni dio ulice “Conrad von Hotzendorf”.
    d6zvg0jdceczx5bx.jpg
  • Krizy
    38.4k
    Neki naš iz Zagreba :lol:
  • blackbully
    4.5k

    Vedran Janjetović. Karijeru započeo u NK Bjelovar pa preselio u Sydney.
    Inače tu utakmicu su vodili 2:0 do 92. minute i primili 2 gola u nadoknadi za konačnih 2:2.
    mlyohj0kwtoi9vs2.jpg
    uzvce4mly121sbag.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.