• Infinity
    15.3k
    Ne kužim u čemu je točno problem?Mali Zeus

    Ni ja.
  • Jaro
    5.7k
    nije da ce im stadion ostat prazan jer ce ekipa ostat doma gledat LP...
  • NORTE
    9.3k
    Nema problema, samo pokazuje kako jedini u Europi ne poštuju Uefine smjernice da se tekme ne igraju u isto vrijeme kad i LP. Premier League ne mari za to.
  • Nousername
    615
    Jos jedan dokaz da je Premier liga iznad svih
  • Ludovic IX
    5.5k
    Platit će kaznu i to je to.. sumnjam da je to neka velika kazna
  • Mali Zeus
    9.8k
    Prvi put čujem za te smjernice i moram reći da su idiotske.
  • xavier
    11.1k
    Meni je samo pravilo totalno besmisleno.

    Ako UEFA smatra da se ne bi trebale igrati druge utakmice za vrijeme LP kako bi LP bila gledana, onda nešto ne štima s LP.

    Što je iduće? Real i Barca će tražiti da se ne igraju druge lige za vrijeme njihove utakmice?
  • Infinity
    15.3k
    Nacionalni savezi kroje svoje kalendare na osnovu kalendara UEFA-e i paze da se termini ne poklapaju, jer barem u teoriji se moze dogoditi da jedan klub isti dan ima zakazanu utakmicu u Europi i u domacem prvenstvu.

    Ja osobno nemam nista protiv da veceras igra HNL. Liga prvaka je planetarno popularna, ali ne moze u Engleskoj biti popularnija od Premiershipa, pa nije ni u Hrvatskoj popularnija od HNL-a.
  • Stihl
    3k

    pa nije ni u Hrvatskoj popularnija od HNL-a.
    Misliš? Mislim da si tu skroz fulal, ekipa ce rađe gledat LP nego HNL, to ti je stoposto. Govorim za opcu populaciju, koja je jebiga u većini...eventualno bi se mozda dvoumili ak igraju dinamo i hajduk, ali generalno vise bi se gledala LP.
  • deda
    28.1k
    Ja nisal pogledo tekmu LP cijelu godinu. HNL svako kolo gledam bar 3.
  • Stihl
    3k
    Deda, govorim za opcu populaciju, ne za nas. Ja također ne pogledam ni jednu tekmu LP, dok HNL pogledam najmanje dve tekme tjedno...
  • xavier
    11.1k
    Nacionalni savezi kroje svoje kalendare na osnovu kalendara UEFA-e i paze da se termini ne poklapaju, jer barem u teoriji se moze dogoditi da jedan klub isti dan ima zakazanu utakmicu u Europi i u domacem prvenstvu.Infinity

    Ne odnosi se ovo na datume nego na termine u određenom danu. UEFA želi da se na dan kad se igra LP ostale utakmice (nacionalne) ne igraju u večernjem terminu.
  • dzg7
    267
    Čitao sam negdje da je na areni hnl gledaniji od lp
  • Nino Bule
    11.6k
    Ove sezone hnl prati masa ljudi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.