• Navijač Dinama
    7.3k
    Kakva pljačka, a i lakrdija od nagrade. Još izmislili ovu nagradu najbolji napadač da ne bude da nije ništa dobio.

    Prvo 2020.ukinu zlatnu loptu, a onda stave Jorghina ispred Benzeme, Salaha iza Ronalda, a i Curtouisa izvan top5 golmana.. sramota.
  • trender
    168
    Messi totalno nezasluženo, jedino mi je drago što sad bježi Ronaldu za dvije lopte. Ali kad imaš više posjeta Eiffelovom tornju nego golova u Parizu onda to nije za pohvalu, a kamoli nagradu:grin:
  • Infinity
    15.2k
    Jel to zajebancija neka?
  • Papastrumf
    9.4k
    Dobio je iskljucivo zbog cope.
  • Baneki
    717
    Godinama te nagrade dobijaju Ronaldo i Messi. Na taj način je smanjen interes za te nagrade. Ne znam postoje li čvrsti kriteriji po kojima bi se te nagrade dijelile ili je to umjetnički dojam nekog povjerenstva? Npr. onaj talijan koji nije toliko poznat je osvojio ligu prvaka i Europsko prvenstvo ove godine, to bi mogao biti konkretan kriterij iako se ne radi o individualnim postignućima pa je tu u pitanju i faktor sreće.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Sramota i smiješno.
  • xavier
    11.1k
    Messi totalno nezasluženo, jedino mi je drago što sad bježi Ronaldu za dvije lopte.trender

    Dobro, je li ti onda drago ili nije? Nije zaslužio, ali ti je ipak drago što je dobio i "pobjegao" Ronaldu :chin:

    Godinama te nagrade dobijaju Ronaldo i Messi. Na taj način je smanjen interes za te nagrade. Ne znam postoje li čvrsti kriteriji po kojima bi se te nagrade dijelile ili je to umjetnički dojam nekog povjerenstva? Npr. onaj talijan koji nije toliko poznat je osvojio ligu prvaka i Europsko prvenstvo ove godine, to bi mogao biti konkretan kriterij iako se ne radi o individualnim postignućima pa je tu u pitanju i faktor sreće.Baneki

    Osim ako neki igrač baš izdominira sezonu, uvijek je prisutna doza subjektivnosti jer jednostavno ne možeš definirati jasne kriterije.
  • Jaro
    5.4k
    Ma CR i Messi pola toga dobili zbog ukupne karijere i PRa a ne te godine/sezone...
    Recimo onda kad je Spanjolska osvojila SP, Iniesta ubio, igrao u Barci s Messijem i ubijo i tu, ali jbg nije stancao statse na Osasuni i njegove kartice se nisu toliko prodavale na FIFI...
    Opcenito jedva cekam da i jedan i drugi odu u penziju i nogomet se barem malo vrati na sve ostalo. Ono razdoblje El Clasico nogometa dok su ovi bili u Barci i Realu i kad je vecina svela nogomet na samo njih dvojicu je uzas... Netko je rekao Spice Girls nogomet...
  • Mali Zeus
    9.3k
    Ma CR i Messi pola toga dobili zbog ukupne karijere i PRa a ne te godine/sezone...
    Recimo onda kad je Spanjolska osvojila SP, Iniesta ubio, igrao u Barci s Messijem i ubijo i tu, ali jbg nije stancao statse na Osasuni i njegove kartice se nisu toliko prodavale na FIFI...
    Jaro

    Isto i 2010. kad je Sneijder vodio Nizozemsku do finala SP-a, osvojio Messi, a iza njega negdje još 3 igrača Barcelone.
  • xavier
    11.1k
    Opcenito jedva cekam da i jedan i drugi odu u penziju i nogomet se barem malo vrati na sve ostalo. Ono razdoblje El Clasico nogometa dok su ovi bili u Barci i Realu i kad je vecina svela nogomet na samo njih dvojicu je uzasJaro

    Slažem se, meni je nevjerojatno koliko se nogomet polarizirao u Real/Ronaldo/Mourinho vs Barca/Messi/Pep tabore i najgore od svega, odrasli ljudi se ponašaju kao mala djeca u tim raspravama.
  • Guinness
    1.9k
    nogomet se barem malo vrati na sve ostaloJaro

    Na šta će se vratiti?
    Evo ti Halland, Mbappe, Sancho i ostali jazavci, još gori od ove dvojice po PR-u, Fifinim karticama i šta si već spomenuo.
  • Jaro
    5.4k
    ma ok. Uvijek je bilo zvijezda, al nikad nije bas sve svedno na fors samo 2 ograca, 2 kluba, 2 trenera...
    A spomenuti Mbappe ce brzo u ropotarnicu povijesti ak zabrije da moze glumit messia/ronalda i onak se setat po terenu. Drugaciji je nogomet danas...
  • trender
    168
    Dobro, je li ti onda drago ili nije?xavier

    Nespretno sam napisao. Drago mi je jer sam simpatizer Messija, ali priznajem da je ovu nagradu dobio nezasluženo, a o ukidanju prošlogodišnje nagrade ne treba trošit riječi.
  • Baneki
    717
    Ta nagrada bi se trebala davati samo jednom za "životno djelo", cjelokupnu karijeru, onda bi dobila na vjerodostojnosti i značaju. Ili nešto kao FIFA Hall od fame nagrada pa da ih dobije njih nekoliko godišnje jer puno je bilo velikih igrača koji su dali veliki doprinos nogometu a nisu dobili te pojedinačne nagrade.
  • Nolifer
    6.5k
    Messi je najbolji svih vremena. Dominira godinama. Apsolutno je igračina i ispred svih. Ali vrijeme je za druge. Prvi koji je trebao dobit je Lewandowski, a po meni idući su Mbappe ili Halland. Ronaldovo vrijeme se gasi pomalo, nažalost sveto trojstvo nogometa Ibrahimović, Messi, Cristano, su u godinama i neće još dugo. Ako je ovo Messiju bila zadnja zlatna ok nek mu bude. Ali i idući bi mogli doć na red...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.