• Nolifer
    6.7k
    Preko insta se javio i King Eric, pa je rekao eksluzivu da je on novi menadžer Uniteda...

  • Jaro
    5.6k
    ono kad te i vlastite legende krenu sprdat..
  • ZGBhoy
    1.7k
    Pa to je to kaj njima nedostaje, netko tko se razne u Nogomet ovo oko Woodwarda samo za Novce zabrinutu rezultat tko jebe
  • Dudu
    2.6k
    Totić gubi od Mure :rofl:
  • Dudu
    2.6k
    Čestitke Slovencima
  • Mali Zeus
    9.8k
    Izgleda da Ralf Ragnick preuzima United. Trebao bi on to lijepo posložiti ako mu daju vremena koliko i OGS.Krizy

    Bome jako dobro.
  • badjibadara
    1.7k
    Kapiten reprezentacije Bosne i Hercegovine Edin Džeko dobio je državljanstvo Hrvatske.
    Naš napadač je prethodno podnio molbu, a očito je ispunio sve stroge uvjete propisane hrvatskim zakonima.

    Džeko je hrvatski pasoš vjerovatno zatražio zbog poslovnih olakšica, budući da je poznato da u nama susjednoj državi ima određena ulaganja poput posjedovanja restorana u Dubrovniku.

    Hrvatska u bh. reprezentativcu dobija državljanina koji svojim imenom i renomeom sigurno može u državu privući brojne svjetske zvijezde, a prije svega slavne nogometaše.
  • Mali dioničar
    14.3k
    Hrvatska u bh. reprezentativcu dobija državljanina koji svojim imenom i renomeom sigurno može u državu privući brojne svjetske zvijezde, a prije svega slavne nogometaše.Žnidaršić

    Da nije Džeke, nitko živ ne bi čuo za Hrvatsku.
  • Krizy
    36.5k
    Kloppa su pitali da prokomentira konkurenciju u ligi, a on je malo bocnuo Arsenal:

    „Premiership svake godine napravi korak naprijed. I ne govorim samo o top momčadima. Napredak cijele lige se vidi kroz momčadi iz drugog dijela ljestvice poput Brightona, Aston Vile, Arsenala, Wolverhamptona... Zaista jaka i teška liga“.
    :rofl:
  • Krizy
    36.5k
    Dinamo i Manchester City su europske momčadi s najviše odigranih utakmica u zadnjih godinu dana.
  • Dudu
    2.6k
    Jbt zar je moguce 97 utakmica u godinu dana :yikes:
  • Jaro
    5.6k
    fakat, kaj je s Brazilom. Znam da oni imaju onaj neki cudan sustav koji nikad nisam pokusao prokuzit...cak sam i FM odustao od karijere tamo jer ni se nije dalo
  • Mr Blue
    3.4k
    Igraju nacionalnu ligu i igraju regionalnu ligu gdje igraju samo s klubovima iz svoje regije/države + kup i tko zna što sve... Ali ne znam je li igraju s prvom postavom tu regionalnu ligu ili s rezervama... @SAS1987 bi mogao znati.
  • SAS1987
    13.5k
    Ali ne znam je li igraju s prvom postavom tu regionalnu ligu ili s rezervama...Mr Blue

    Igraju s prvom postavom jer je u Brazilu jako teško osvojiti bilo kakav trofej pa je zato osvajanje regionalnog naslova ispred rivala stvar velikog prestiža.
  • Mr Blue
    3.4k
    Čak i dio u skupinama, gdje igraju protiv niželigaša?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.