• Eduardo
    17.1k
    Bit će otkaza u Madridu. Conte navodno blizu preuzimanja Reala.

    BTW Baš ružan pad Messija sinoć, a brutalno je krenuo u utakmicu. Nadam se da ozljeda nije preteška i da će se vratiti što prije na teren.

    EDIT: 3 tjedna je out.
  • Eduardo
    17.1k
    Titula Tutleka godine bez konkurencije pripada Lopeteguiu. Strašno kako se razvila ta njegova sapunica.
  • marcio amoroso
    31.8k
    Ovaj nogomet je otišao u 3 pm. Čitam sad da je ona muha bez glave Sterling produžio ugovor i da mu je nedjeljna zarada nekih 340 tisuća eura. To ispada nekih 18 miliona godišnje. Majko moja mila.
  • Eduardo
    17.1k
    nikad mi nije bio jasan hype oko njega nit sam ga simpatizirao ikada, baš suprotno. Precjenjena kokoš kao što kažeš.
  • Infinity
    15.1k
    Kakvo ludilo u finalu Cope Libertadores. Davno sam prestao gledati juznoamericki nogomet i veceras sam se pokajao. Upratim nedavno da se sastaju River i Boca u finalu, vjerovali ili ne po prvi put u povijesti. Spremim se sinoc da ispratim, ali zbog kise odgode susret. Danas Buenos Aires obasjan suncom, La Bombonera krcata i spremna za najvecu utakmicu u povijesti kako ju nazvase. Kisa je jucer toliko padala da je tekla u potocima, ali je teren bio besprijekoran, niti jedan busen se nije odvalio, nije bilo klizavo, mekano i slicno.

    Utakmica dosta otvorena, jer ne vrijedi pravilo gola u gostima. River nesto bolji, Boca dva puta vodila, ali 2-2 na kraju. Atmosfera fenomenalna. Odusevila me igra i ponasanje igraca i sudaca. Igrao se nogomet, pravo muski, grubo, bez plakanja. U jednom trenutku je pao i samar i umjesto klasicnog europskog pada, valjanja i trazenja crvenog kartona, osamareni igrac krece da uzvrati. Sudac ne svira svaki moguci dodir, dijeli kartone za svaki glupi pad, mada ih i nije bilo glupih, ljudi padnu pri kontaktu, ali sudac procjeni da kontakt nije bio dovoljno intezivan.

    Nije tu bilo neke kombinatorike, ljepote u igri, ali se igrao napadacki nogomet s obje strane. Uzvrat je 24.11. na Monumentalu i ne sumnjam da cu uzivati u jos jednom spektaklu. Prijenos je bio na Areni, bit ce i uzvrat. Komentator je odlican, bas se uzivio. Tko moze neka pogleda, vjerujem da se nece pokajati.

    Koliko je utakmica bitna dovoljno govori cinjenica da je udruga kardiologa u Argentini savjetovala sve ljude koji imaju ikakve srcane probleme da ne gledaju tu utakmicu. Jos su im omogucili radio prijenos u kojem ce moci slusati utakmicu prenosenu s nesto manje emocija kako ne bi smanjili moguce srcane probleme. Moze reci tko sta hoce, ali najskuplji derbiji u Europi su daleko od najvecih.
  • Eduardo
    17.1k
    Slažem se sa svime. River po prilikama bliži pobjedi, ali na kraju mogu biti sretni s 2:2 jer je Boca imala mrtvaca u 90'. Šteta što su se Boci ozljedila dva igrača pa su morali malo neplanski mijenjati. Sudac odličan, malo je na kraju i progledao domećinu kroz prste pa im nije isključio napadača zbog simuliranja. Šteta što Tevez nije dobio veći minutažu, napravio bi show. I u ovo malo vremena uspio je namjestiti zicera i dobiti žuti karton.

    Atmosfera veličanstvena. Jedva čekam uzvrat.
  • BluePhone67
    3.1k


    AIK osvaja naslov i navijaci u terenu
  • deda
    27.3k
    Jebote, Prosinečki zove Ibričića, a preskače Hajrovića i Dilavera.
  • Infinity
    15.1k
    Imam dojam da Robi nesto zamjeri Hajrovicu, a isto tako imam dojam da ce Dilaver prije zaigrati za Austriju nego za BiH.
  • 000
    941
    Dilaver uopće nema BH putovnicu/državljanstvo, te bi morao proći neku proceduru u slučaju da ga pozove, vezano uz dvostruko državljanstvo. Bolje da su oba kod nas, da se spreme za predstojeće izazove.
    Zar Ibrakadabra još igra :cool: , taj se vukao po terenu i izgledao k'o penzić još prije 7-8g.
  • Infinity
    15.1k
    Dilaver je rodjen u Tomislavgradu i za dobijanje drzavljanstva potreban mu je ni vise ni manje nego rodni list.
  • 000
    941
    Imao bi neku jebadu vezanu uz austrijsko državljanstvo.
  • xavier
    11.1k
    Austrija generalno ne dozvoljava dvojno državljanstvo iako postoje iznimke.
  • Mr Anderson
    5.2k
    Ni Nijemci. Znam da je moja žena htjela dvojno pa ne prolazi to, morala bi se odreći hrvatskog.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.