• vjeko1701
    5.9k
    Kolko bolje izgleda stadion i tribine xD
  • agramZ
    2.3k
    szoboszlai i sluzbeno iz red bulla 2 u red bull 1 :lol:
  • Krizy
    35.5k
    120 milijuna eura je Leipzig "istresao" u Salzburg u zadnjih 5 godina. :rofl:
  • Krizy
    35.5k
    Iñaki Williams je u utorak navečer odigrao 170. uzastopnu utakmicu u La Ligi za Athletic Bilbao.
    Ovaj 26-godišnjak nije propustio prvenstvenu utakmicu za baskijski klub od 2015. godine.
  • NORTE
    9k
    @Ćev...prema izjavi Ogs-a o otkazu Biliću umjesto davanju kontinuiteta moglo bi se naslutit da Utd upravo to želi dati Ogs-u. Što totalno ima smisla ako žele nasljednika Saf-a, koji je upravo pojam kontinuiteta. Možda i Saf ima utjecaja u svemu tome. Ponovit ću još jednom, ako netko treba imat kredita u Unitedu to je Ogs. Posebno nakon dobrih rezultata s lošim kadrom kojeg je imao, iako da, odrekao se mnogih (Sanchez, Smalling...). Izborena je LP kad to nitko nije vjerovao. Skupi dokazani treneri nisu donjeli nikakav rezultat, osim skupih pojačanja s kojima ništa nisu napravili.

    Navijači iz Manchestaera, oni sa stadiona ga vole, mišljenje nekog komentatora iz Indije ili Portugala ionako nije bitno na koncu. On je i dalje tu, menadžer je, a ova izjava ako i nema podlogu mu daje za pravo da dobije kontinuitet u Unitedu. Saf je neponovljiv, ali mislim da Utd neće mijenjat ovu sezonu ništa i dat mu pravu priliku. Svi smo mislili da će Arsenal procvjetat kad ode Wenger, pogledajte gdje su sad. Vječno 4. su postali 15. na tablici.
  • xavier
    11.1k
    ako netko treba imat kredita u Unitedu to je OgsNORTE

    Da ne citiram cijeli post, ovo mi je kao da sam na hajdukovoj temi...zašto bi on to "zaslužio"? Trener je jedna od ključnih funkcija u profesionalnom klubu i on mora biti najbolji koji je dostupan, a dok radi svoj posao, nek navija za koga želi. To mi je u rangu kad trener kaže da danima ne spava nakon poraza. Poraz je poraz i nije ništa prihvatljiviji ako trener nakon njega ne može spavati.

    Da se razumijemo, nisam ja protiv OGS-a, ali do sad me nije uvjerio da ima potencijala biti vrhunski trener. Uostalom, ako je United želio krenuti tim putem, mogao je odmah na početku ostati Giggs koji je kao igrač ipak zadužio klub puno više nego Ole.

    I kako sam već pisao, roster Uniteda je veoma loše posložen i postoji veliki disbalans, ali s druge strane to su sve veoma skupi igrači i nije da baš Ole "nema s čim raditi".
  • Navijač Dinama
    7.3k
    u0if7ta23xxh4uin.jpg
    Mislim da i sam Manchester ne zna otkuda na 6.mjestu..
    Većinske zasluge idu igračima koji su jako dobri invidualci, timska igra ravna 10-11 mjestu u ligi.
  • NORTE
    9k
    Mislim da i sam Manchester ne zna otkuda na 6.mjestu . Većinske zasluge idu igračima koji su jako dobri invidualci, timska igra ravna 10-11 mjestu u ligi.Navijač Dinama

    Što kod velike većine svih drugih klubova nije slučaj? United ima tekmu manje, zaostala kod predzadnjeg Burnleya. S tom pobjedom bio bi 2. na tablici... I s tom tekmom manje ima više bodova od pojačanog i probuđenog Chelsea.
  • NORTE
    9k
    zašto bi on to "zaslužio"? Trener je jedna od ključnih funkcija u profesionalnom klubu i on mora biti najbolji koji je dostupan, a dok radi svoj posaoxavier

    Svojim doprinosom klubu, za razliku od skupih menadžera sa skupim pojačanjima a trofeja nigdje. United je imao nekoliko skupih trenerskih imena koji su doveli vrlo skupe igrače. Više nema ni jednih ni drugih, jer rezultata ni trofeja nije bilo da ih pokriju. Onda je došao Ogs i ekipu kojoj se predviđalo 10.mjesto odveo u LP. Mislim da su se okrenuli kontinuitetu, posebno u pandemijskim uvjetima koji su prihodovno pogodili čak i jaki United. S tri zadnja pojačanja i Brunom ova ekipa više nije jeftina, ali nije ni blizu jednog Citya po kadru. I dalje je to ekipa s puno rupa, upravo s takvima je Saf osvajao trofeje.
  • xavier
    11.1k
    Svojim doprinosom klubu, za razliku od skupih menadžera sa skupim pojačanjima a trofeja nigdje.NORTE

    Ti govoriš o njegovoj igračkoj karijeri ili o ovom što je napravio otkad je trener Uniteda?

    Onda je došao Ogs i ekipu kojoj se predviđalo 10.mjesto odveo u LP.NORTE

    Tko im je predviđao 10. mjesto?!

    S tri zadnja pojačanja i Brunom ova ekipa više nije jeftinaNORTE

    Na ovo ću ti samo ponoviti što sam pisao o ulaznim transferima Uniteda:

    Prvo ljeto dovedeni Mata i Fellaini za ukupno 77 milijuna eura. Iduće godine zato trošenje u velikom stilu. Di Maria, Shaw, Herrera, Rojo, Blind plus posudba Falcaoa...ukupno gotovo 200 milijuna. Godinu nakon toga Martial, Schneiderlin, Depay, Darmian, Schweinsteinger...150 milijuna (ajde, prodan je Di Maria za 63 milje). Iduće ljeto Pogba, Mkhitaryan, Bailly, Zlatan...185 milja. Godinu dana kasnije Lukaku, Matić, Lindelof, Alexis...opet gotovo 200 milja (prodan Mkhitaryan za 34). Onda su se malo primirili pa su stigli "samo" Fred i Dalot za 80 milijuna. No zato prošle sezone Maguire, Fernandes, Wan-Bissaka, James...200+ milijuna (prodan Lukaku za 74). Ovog ljeta nisu nikog konkretnog kupili no opet su uspjeli spiskati 80+ milijuna.

    Kako onda ta momčad "tek sad više nije jeftina"?
  • NORTE
    9k
    Na igračku karijeru mislim, legenda Uniteda koja je donijela trofej LP. Što im je donio npr.Mourinho? Osim potrošio lovu na skupe igrače koji više nisu tu... Sramotna pozicija na tablici s obzirom na uloženo, a onda Ogs niže pobjede i odvodi u LP. Koje od nabrojanih igrača je doveo Ogs?
  • xavier
    11.1k
    Na igračku karijeru mislim, legenda Uniteda koja je donijela trofej LP. Što im je donio npr.Mourinho? Osim potrošio lovu na skupe igrače koji više nisu tu... Sramotna pozicija na tablici s obzirom na uloženo, a onda Ogs niže pobjede i odvodi u LP. Koje od nabrojanih igrača je doveo Ogs?NORTE

    Očito si preskočio dio gdje pitam što onda s Giggsom. On je ipak puno veća legenda od OGS-a i ako je to kriterij za trenera, onda je odmah trebalo njega ostaviti.

    Mourinho je donio npr. drugo mjesto u prvenstvu i europski naslov (Europa ligu) što je i jedno i drugo više nego što je za sad OGS napravio. Da se razumijemo, i ja sam želio Mourinhov odlazak jer je čovjek nepodnošljiv kad stvari krenu loše i onda je kriv ama baš svatko osim njega samog.

    Što se tiče transfera, od Fergusonovog odlaska taj dio posla nije potpuno u nadležnosti trenera, dapače, glavnu riječ ima Woodward. Upravo to i je jedan dio razloga Mourinhovog nezadovoljstva jer nije dobio neke igrače koje je želio. No ista je stvar s OSG-om, nije ni on najsretniji što nije dobio nekog kapitalca ovo ljeto.
  • Neki tip
    19k
    ja sam želio Mourinhov odlazak jer je čovjek nepodnošljiv kad stvari krenu loše i onda je kriv ama baš svatko osim njega samog.xavier

    Razumljivo, doista je takav kad gubi. Međutim, ako je suditi po onome što inače preferiraš, rekao bih da ti je (meni jest) Mourinho dugo bio D Trener? :)

    Ja ga dugo branih pred svim nasrtajima u svim raspravama ikad igdje. :)
  • Infinity
    15.2k
    Što im je donio npr.Mourinho? Osim potrošio lovu na skupe igrače koji više nisu tu...NORTE

    Mourinho nije dobio niti jednog igraca kojeg je trazio. Inace ne pratim United, ali sam okruzen s par ljudi koji ga prate i vjecno se poteze ta prica kako je Mourinho dobio igrace koje nije trazio i da je to glavni razlog zasto se nije napravilo vise od tog sto se napravilo.
  • Neki tip
    19k
    zasto se nije napravilo vise od tog sto se napravilo.Infinity

    A napravilo se najviše otkad nema Sira.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.