• Nolifer
    7.9k


    Loša sjećanja sam duboko utisnuo i pomalo zaboravio, da nedobijem flashbackove



    Ako vrijedi, vrijedi ponovit, nisam uvijek u toku, tak da najte kaj zamjeriti...
  • Infinity
    16.2k
    Ja bih rekao da nam je skup i nedostupan. Morali smo ga uzeti iz Sheriffa. Ferencvaros ga sigurno ne bi dao za cifru koju mi mozemo platiti.
  • Nolifer
    7.9k


    Ako se proda netko i dobijemo ok novce, vrijedi li te novce onda uložit u jednog takvog igrača?
  • Laugreano
    2.5k
    Zadnja godina ugovora
  • MarK
    524
    Nekad sam navijao za njega, a sad ga ne bih htio zbog godina. Imamo već dosta igrača u godinama pa će opet biti čistka za godinu dana. Bolje neko mlađe krilo, max 25 god
  • flexXy
    2.3k
    Gledao sam uzivo neki dan zanimljivog lijevog beka iz Kryvbasa, naseg iduceg protivnika.
    Dobar je na lopti i cvrst u duelima, izgledao je jako dominantno na terenu. Ima 22g i zadnje reprezentativno okupljanje je pozvan za Kamerun ali nije nastupio. Sad je li razina za Dinamo bi mogli vidjeti preksutra.

    https://www.transfermarkt.com/yvan-dibango/profil/spieler/863919
  • Daliban
    1.5k
    Gledao sam Kryvbas protiv Šahtara i nisu mi bili previše impresivni. Općenito ne rejtam ukrajinsku ligu mimo Šahtara.
  • Infinity
    16.2k
    Na tragu sam ovoga sto je napisao kolega @MarK. Ima godina, a pitanje je da li ima vise nego na papiru, pa bih radije odustao.

    To bi nama islo u prilog u ovom trenutku, ali on moze vec sutra potpisati novi ugovor. I vjerujem da bi mu ovi odmah ponudili novi ugovor ako bi vidjeli da se netko ozbiljno zanima. Ako ne bi, zapitao bih se zasto je to tako.
  • Nolifer
    7.9k


    Ako ima godina, ima nekog iskustva i to mu je plus, mislim da se nebi učio u Dinamu. Ali ok razumijem poantu tvog upisa...
  • CastAway1986
    1.4k
    mislim da je zadnja godina ugovora i nešto se spominjalo da želi napustiti Fradi.Imaju oni zamjene za njega,cijenu neznam koliku bi tražili 2.5-3M možda.Za nas vjerojatno preskup u ovoj situaciji
  • CastAway1986
    1.4k
    ovaj je dobar ali mislim da bi cijena bila previsoka za nas
  • Peškaman
    4.1k
    "Trener Fenerbahčea Jose Mourinho sastavio je listu igrača na koje ne računa u novoj sezoni, tvrdi turski novinar Yagiz Sabuncouglu.

    Na listi je osam imena, Miha Zajc, Luan Peres, Miguel Crespo, Joao Pedro, Ryan Kent, Emre Morin, Umut Nayir i Rade Krunić"

    Zanimljiva imena,ponajviše Zajc,Krunić,meni osobno najzanimljivije Luan Peres(29 godina).
    U karijeri igrao za Club Brugge,Marseille,Santos,Flumiense...
    Može igrati lijevog stopera i lijevog beka,ugovor do 30. lipnja 2025.g.
    Prema TMu 1,4mil €.
    Započeo 9 utakmica,sudjelovao u 11 utakmica ove sezone.
    Mapa kretanja prošle sezone:
    IMG-20240715-174931.jpg





  • Jurki
    11.4k
    jos kad nebi iskal prevec bibera..
    valjda u zadnjih 50 godina bi imali dva dobra LB istovremeno.
  • Tongo Doumbia
    3.9k
    Najveća prednost Pašalića i Šotičeka su mi godine. Malo sam alergičan kad je prosjek godina u ekipi poveći.

    Kažem, kod nas to i nije problem trenutno, ali ako su nam već na lijevoj strani iskusniji igrači, odnosno Pjaca s 29 i Hoxha 26 godina, volio bih da je na desnoj kombinacija mlađa i potentnija, čisto da u budućnosti imamo što za staviti u izlog.

    Ponavljam, razvojni smo klub, i živimo od prodaje. Nemam ja ništa protiv da iskusnjare dolaze kao provjerena pojačanja, ali pojedini igrači se ovdje zazivaju u poznijim godinama, a iziskivali bi oveću plaću kod nas. Tu se uvijek nameće pitanje motiva.

    Koliko god je nekima degradiranje kad je igraču najbolji klub u karijeri Dinamo, s druge strane je to garancija da će jesti travu i imati potrebu da se dokaže.

    Mislim da je netko jučer pisao da ga zabrinjava oveći broj stranaca u obrani. Na prvo čitanje to zvuči banalno, ali kad posložiš kockice, i vidiš da ni na kome u budućnosti nećeš zaraditi lipe i da to dugoročno nema smisla, računica bude dosta jasnija a te riječi "udaraju" drugačije.

    Ovo nije kritika radu sportskog direktora, niti kad kudim prije vremena, samo osvrt na neke naše želje i željice.
  • Sibirski plavac
    1.6k
    https://www.transfermarkt.com/cristian-borja/profil/spieler/356099
    Lijevi bek, iskusan igrač (31), ove sezone redovan starter u Bragi, prije Brage igrao i za Sporting (a ima i jednu punu sezonu u Turskoj ligi sa Alanyasporom), upisao 6 nastupa za repku Kolumbije. Vrijednost na transfermarktu je 2,5 milijuna,a trenutno je bez kluba nakon isteka ugovora s Bragom.

bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.