• Captain America
    15.1k
    Nije li otišo u Montpellier? Po TM je i dalje u Alžiru, a popljuvalo se liječničku službu jer nisu dali zeleno svjetlo za transfer...
  • Laugreano
    1.7k
    Najbolji igrac kluba, mozda i lige. On i krilo Boulbina jako zanimljivi igraci. Traze ih francuski i belgijski klubovi
  • Nogo
    1.6k
    https://www.transfermarkt.com/karlo-muhar/profil/spieler/388042

    Igrač kao backup, a naš. Sigurno upgrade nad Halilovićem i Ademijem. Ugovor mu ističe iduće godine, a ni brojke mu nisu loše.
  • SjevernaStrana
    1.2k
    Igrač s najviše nastupa za Dinamovu B momčad u povijesti
  • Marquis Manners
    17
    Lijep pozdrav za sve koji čitaju.

    S obzirom na to da su aktualni prijelazni rokovi, evo mog jednog prijedloga za igrača.


    Georges Mikautadze.
    Napadač
    U dvije sezone za Metz 59 nastupa i 37 golova.
    Gruzijac iza kojeg su odlični nastupi za francuski Metz koji je ispao u drugu ligu.
    Posuđen je do 30.06.
    Ako Ajax ne računa na njega, a vrlo lako bi mogao računati, pokušati ga posuditi s pravom otkupa, iako Dinamo sigurno nema toliko novaca, osim ako se ne dogodi neki veći uspjeh u Europi.
  • Efes Pilsen
    7.2k
    Po zadnjim informacijama je bilo da ce ga Metz otkupit, a bas zadnje je njegova izjava da ce sljedece sezone igrat Lique 1 samo jos ne zna gdje jer je trenutno fokus na Euru.
  • IstinaZaDinamo
    1.6k
    Metz ga je otkupio za 13 milijuna ako je vjerovati tm-u, i vjv ce ga prodati dalje u Monaco za sicu od 20 milijuna eura.
  • Nogo
    1.6k
    https://www.transfermarkt.com/adam-idah/profil/spieler/434223

    Mislim da nam je i on nerealan ali taman bi se uklopio kod nas.
    Neka posudba + otkup ali ići će on sigurno za 10-12+ negdje.
  • Nogo
    1.6k
    https://www.transfermarkt.com/ladislav-krejci/profil/spieler/345911

    Znam da smo ga spominjali ovdje i igrao je protiv nas.
    Na liječničkome je u Gironi za 12m eura.
  • Olmic
    3k
    Puno imena koje se ovdje spominju su jako nerealna jer mi ovakvog igraca sigurno ne mozemo privuci ili onog inter/sevilla igraca.

    Moramo malo spustit loptu na zemlju…
  • Yovitssa
    456
    Albion Rrahmani koji se ovdje spominjao blizu je prelaska u Rangerse za 6 mil €. Zainteresirana je i Slavija iz Praga.
    Šteta kaj ga nismo uboli lani, cijena je bila 600k €...
  • Orc123
    5.9k
    valjda sam 100 puta napisao koliko je to dobar napadac na ljeto, neki se i sprdavali ali jednostavno to se vidi na svakom potezu. Usporedio bi ga po stilu igre sa ovim slovencom Celarom. To je takav tip napadaca....velika steta jer smo ga mogli dobiti za kikiriki!
  • IstinaZaDinamo
    1.6k
    Lako je reci da je dobar i slicno, koliko bi vas dalo preko pola milijuna za igraca od 22 godine iz kosovske lige a u napadu smo tad imali Petka, Emrelija, Drmica pa i Kuleta ako hocete? Ako i ode u Rangers, bas me zanima misljenje u njemu za godinu dana.
  • Lynx17
    2.8k
    Albion Rrahmani koji se ovdje spominjao blizu je prelaska u Rangerse za 6 mil €. Zainteresirana je i Slavija iz Praga.
    Šteta kaj ga nismo uboli lani, cijena je bila 600k €...
    Yovitssa


    Dinamu i Rrahmaniji nije sudeno.
  • Orc123
    5.9k
    svatko tko ga je malo proucio i pogledao.....napominjem za Brodica smo dali 0,5 milja godinu prije isteka ugovora. Kaj zi je danas 0,5mil eura? Ne kuzim ...to su neki novci ili? Za to ti sluzi skauting...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.