• CastAway1986
    1.4k
    ja mislim da bi mu trebala jedna posudba npr u Belgiju ili ligu takve neke kvalitete..Nuamah je bio puno bolji pa se nije odmah iskazao u Francuskoj..Inače mislio sam da će za Osmana dobiti max 6,7M.
  • Kujtim Shalla
    2.8k
    ovaj donji je njihov rekorder mislim po broju nastupa, njima je glavni njihov sportski direktor Jan Laursen. On je bio inciator pokretanja akademije u ghani. Otvara kako sam čuo svoju firmu za savjetovanje i konsultacije, tako da se možda i na taj način može kontaktirati. Scout iz Chelsea je relativno nov kod njih. Imaju baš dabar scouting za afriku. Sad su našli nekog klinca iz burkine Faso. Dolazi na jesen kad napuni 18
  • Kujtim Shalla
    2.8k
    i ja mislim da je to napamet nije, Mozda championship, Ali opet sa druge strane jako puno novaca su ga platili pa mislim da će igrati. Bit će interesantno ga pratiti
  • scooniepenn
    3.2k

    Kolega, ovim putem bih predložio da probate uz pomoć naših Skupštinara sa Zone nekako tu informaciju progurati do IO-a pa da se to iznese kao prijedlog. :cool: Ne znam koliko bi bio zainteresiran doći u Hrvatsku, premda ako ćemo biti realni Dinamo je klub ranga FC Copenhagena, a svakako iznad svih ostalih danskih klubova tako da nije nerealno.
  • austrijanac
    3.9k
    Inače Brightonovi scouti ne skrivaju svoju ljubav prema FM-u. Jebiga, treba se prilagoditi budućnosti.
  • Kujtim Shalla
    2.8k
    hvala na prijedlogu, ja mogu pomoći što se tiče svega, prijevoda ukoliko je potrebno. Sve što treba, a ako neko misli da je dobra ideja može me kontaktirati. Neznam tko je od naših ovdje u skupštini. Mada mislim da je napamet nije da se završi skupština. Ima toliko toga za srediti i popraviti. Mada bar po meni kao navijaču kome je dinamo najveća ljubav, nije normalno da nemamo sd, jer je to za klub po meni, ako ne najvažnija, onda jedna od najvažnijih pozicija u klubu da bi mogao optimalno funkcionirati na sportskom planu. Mi smo još jučer trebali to riješiti. Neko mora već sad rješavati probleme i križaljku za ljeto. Da ima dovoljno vremena riješiti se viškova i osloboditi proračun za pojačanja. A ne kao dosad samo molit nekog da ih uzme na pozajmice dok klub i šalje plaća. To je kao da pometes prašinu i skloništa ispod tepiha a problem nije rješen. Primjer Nantesa, dali nam igrača koji im uopće ne treba i ako ništa više ga ne plaćaju. Mogu jer ne preplacuju igrače kao mi. Nemoguće da svi ti igrači nisu i nemogu dobit nikad više nego u dinamu. I nikad niko za to nije odgovarao. Zato treba sportski direktor. Sorry na predugackom poštu, jbg ponijelo me :lol:
  • CastAway1986
    1.4k
    David Brekalo želja mnogih kolega sa Zone potpisao za Orlando i pridružio se neostvarenoj želji Martinu Ojedi za 2.6M ..Očito previše novaca za nas trenutno
  • Kujtim Shalla
    2.8k
    ipak dobiše koliko su tražili, svaka čast
  • austrijanac
    3.9k
    Oliver Lukić dobio Hrvatsku putovnicu


    Ono što bi dodao, da je dečko veliki Dinamovac a da Austrijanci pizde navodno što je došlo do ovoga jer je najveći talent u svojoj generaciji. Idu toliko daleko da ga se tjera iz Salzburga, pa eto Dinamu prilike.

    Siguran sam da i njegov stari nebi imao ništa protiv toga.
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Evo sad nakon uzorka od dosta utakmica može se reći da bi bilo dobro hvatat malog Krivaka, trebali bi već na ljeto, ne smijemo tu priliku propustit. Realno, pošteno nas je namučio dvije utakmice i eto primili smo 5 golova, a zabili 2 protiv Lokse, a on im je jedan od najbitnijih kotačića i daleko najveći potencijal.
  • Laugreano
    2.5k
    Meni jos ne ide u glavu da ovi nasi eksperti nisu htjeli Pjacu
  • Droljo
    7.8k
    A valjda će ga dovesti na ljeto. Ima oko milju klauzulu. Ak su pametni
  • Maki2
    609
    Kolko sam ja cuo 2.5 mil
  • rioda
    4.7k
    Pisalo se po medijima oko milijun i pol eura
  • Izet Hajrović
    1.9k
    da, samo ne znam je li to vrijedilo samo za ovaj zimski prijelazni rok ili vrijedi za cijelo trajanje ugovora.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.