• Kujtim Shalla
    2.5k
    Souleymane Alió 17 godina, napadač. Najbolji igrač na African nations cup do 17 Burkina Faso. Ono što sam gledao mali je top. Već je zainteresiran Nordsjælland iz Danske koji već dugo dovodi afričke talente za kikiriki i prodaje ih za ozbiljne novce.
  • Droljo
    6.4k
    Znači, naši ga budu skužili za 2 godine kad bude vrijedio 7 mil i bude nam preskup. :meh:
  • Doktor Kunić
    2.9k
    nekad bi se otišlo dolje privatnim avionom po igrača i usput pokupilo još par kovčega :sweat:
  • Ban
    698
    Souleymane Alió 17 godina, napadač. Najbolji igrač na African nations cup do 17 Burkina Faso. Ono što sam gledao mali je top. Već je zainteresiran Nordsjælland iz Danske koji već dugo dovodi afričke talente za kikiriki i prodaje ih za ozbiljne novce.Kujtim Shalla

    Može se transfer srediti i prije, ali mali ne može doći dok ne napuni 18 godina. Jedino unutar Europe je moguće dovoditi klince od 16+ ako se ne varam.

    Imam i ja nekoliko takvih, a onaj kojeg bih baš volio vidjeti na Maksimiru je Ryunosuke Sato. Isto godište, ali Azijati se u pravilu razvijaju sporije od Afrikanaca.

    Ako se dovodi klince van Europe, mislim da je East Asia najbolji pik. Najmanje kompetitivno za tu razinu tehničke potkovanosti.
  • Orc123
    6k
    Modrica moliti na koljenima da potpise na godinu i pol i povede nas do naslova! Covjek je s 38g razina ispred svih nasih igraca u reprezentaciji!! I ovaj Cancarevic odlican golman a definitivno ne bi bio skup....odlicno brani i dobeo igra nogom....
  • Droljo
    6.4k
    Desni bek (13, iz astane) leti terenom. Četvrti put ga gledam u kratkom razdoblju i čovjek ubija. Zabio je i nama..
  • Orc123
    6k
    opcenito armenci uopce nisu losi i taj istocni blok se budi pogotovo u mlađim kategorijama. Ima Armenija zanimljivih igraca cak i za Dinamo....da, taj desni bek je zanimljiv, golman, dobeo i onaj koji ce u Juventus pa je nama nedostupan.....ima zanimljivih igraca...
  • Lynx17
    2.9k
    Jel jos postoji neko tko ne misli da bi nam Pasalic dobro dosao?

    Kako to "nasima" nije bilo jasno dok je bio BEZPLATAN nikada mi nece biti jasno. Tko je uopce donio tu odluku? Neki kazu da je Biscan. Neznam, ali tko god je, kakav propust.
  • Mihaljević
    8.7k
    BEZPLATANLynx17

    Sad imamo priliku da Selahija , Galešića & Co dovedemo za BEZPLATNO.
  • Lynx17
    2.9k
    Sad imamo priliku da Selahija , Galešića & Co dovedemo za BEZPLATNO.PlavaSlavonija86d

    A to uopce ne mijenja poenta, niti pitanje.
  • Mihaljević
    8.7k
    Ma zajebavam te za BEZPLATNO :rofl:
  • Lynx17
    2.9k
    Ma zajebavam te za BEZPLATNO :rofl:PlavaSlavonija86d


    Pa znam i to, ali Lynx je pomalo imun na takve zajebancije. Trpim to od prve koraci na forume. :smirk:
  • Rakovica1986
    537
    Htio sam Pašalića, ali iskreno malo mi se ogadio kad se na zadnjem derbiju u petoj minuti krenuo unosit Mišiću ili Ademiju u facu. Vrlo brzo prekrižim takve..
  • marcio amoroso
    33.9k
    Htio sam Pašalića, ali iskreno malo mi se ogadio kad se na zadnjem derbiju u petoj minuti krenuo unosit Mišiću ili Ademiju u facu. Vrlo brzo prekrižim takve..Rakovica1986

    Šta to ima veze? Unosio se Ristovski svim našima pa je sad jedan od omiljenijih.
    Osim toga je on za nas postao nedostižan. Nakon ovih nastupa za repku i nakon što je izvjesno da će na EURO on sigurno neće ići iz rijeke za manje od 5 milijuna.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.