• Droljo
    4.7k
    Što ste onda onog xyz il kak već kritizirali dok je droljio po svome?
  • Jaro
    5.4k
    jedno je izreci svoje misljenje koje moze i ne mora biti u skladu s vecinom, a drugo je bas flejmanje i trolanje koje je tu samo i iskljucivo da se izazovu negativne reakcije kolega forumasa...
  • Mali Zeus
    9.3k
    Plus kaj je mamićevac 1/1.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Evo odgovorio ti je kolega @Jaro
  • Ludovic IX
    5.1k
    i ako dođe bjelica, računajmo da je to isto na dve sezone max.. ali možda i najbolje tako s njim. on u godinu i pol doživi maximum i onda pad i kod njega.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Ma kog briga sad za to, mora doći i srediti prvenstvo pa bumo vidli dalje.
  • vjeko1701
    5.9k
    Taman da se iskristalizira i stabilizira situaciju u klubu te da se postavi neki plan u kojem klub planira ići.
  • Fanboy
    2.1k
    i ako dođe bjelica, računajmo da je to isto na dve sezone max.. ali možda i najbolje tako s njim. on u godinu i pol doživi maximum i onda pad i kod njega.Ludovic IX

    Pa svi treneri imaju neki pad, važno je što u nekom mandatu postigne. Pogledaj si Kloppa, Tuchela, Ancelottija. Svi su imali loše periode, ali u onim dobrima su ostvarili ono zacrtano.

    Bjelica je jedini dinamov trener koji je ostvario i više od očekivanog, a ono najgore da momčad koju je stvarao 2 godine su mu ukrali taman kada je treću sezonu trebao napraviti još veću senzaciju. Tko zna do kuda bi dogurao sa onom momčadi koja je prošla Tottenham. Sad su polako tu momčad srozali do nivoa kada je on prvi put došao. Da se gubi od Istre,Šibenika i da treba vatrogasac, a kostur momčadi je rasprodan.
  • NORTE
    8.9k
    i ako dođe bjelica, računajmo da je to isto na dve sezone max.. ali možda i najbolje tako s njim. on u godinu i pol doživi maximum i onda pad i kod njega.Ludovic IX
    Za dinamo su najbitnije ova i iduća titula. Poslije može doć Tuchel kad nuklearna raketa dođe u jači rang.
  • SAS1987
    13.2k
    Lako za Drmica... Više me zanima ak bi Kohorta opet prefarbala mural Bjelice :lol:
  • Mali Zeus
    9.3k
    Lako za Drmica... Više me zanima ak bi Kohorta opet prefarbala mural Bjelice :lol:SAS1987

    Mislim da bi srušili zid da opet dođe kod nas. :D
  • xavier
    11.1k
    Više me zanima ak bi Kohorta opet prefarbala mural Bjelice :lol:SAS1987

    Ovo je i meni palo na pamet. Ovako je od "izdajnika" na kojeg ne žele trošiti riječi, postao "heroj" pa opet raspad sustava...samo fali još povratak u Dinamo :rofl:
12Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.