• Navijač Dinama
    7.9k
    Nije mi jasno malo ovo dvostruko gledanje situacije.

    znači Modrić kad plače to su prave suze, kapetan, veličina, sve to stoji apsolutno, jer mu je stalo do reprezentacije i ponos mu je igrat za nju i u 40.oj godini života, al kad Ronaldo isto od 40.godina, kapetan, isto igračka veličina, i isto od ponosa igra za taj Portugal i plače onda je plačko, kmezo ili nešto..

    Nećemo daleko sa takvim razmišljanjem do mili moji.
  • Danko
    772

    Kad je to modrić plakao tijekom utakmice!?
  • GaijiZG
    904

    Ali sa Messijem u ekipi dobiš veći poguranac od sudaca.
  • Navijač Dinama
    7.9k
    kad je postigao gol protiv Italije, a i nakon utakmice. Referirao sam se na to komentiranje plakanja i oslovljavanje i dvostruka mjerila, a ne kad je tko plakao i radi čega. :smile:
  • Slavonski Plavi
    27


    ne sjećam se da je Modrić protiv Danske na SP 2018. poslije promašenog penala plakao usred produžetka osmine finala. A koliko me pamćenje služi nije to ni napravio protiv Italije. Plakanje tijekom utakmice je rijedak slučaj i inače se dogodi kad je netko u bezizlaznoj situaciji ( npr. Gimenez protiv Francuske na SP 2018. ). Ovo sa Ronaldom mi nema smisla s obzirom da je ostalo još 15 minuta igre i nisu gubili.
  • Danko
    772
    Nakon utakmice razumijem al nikad nisam vidio da neko plače zbog promašaja a još se ima igrati i ništa nije gotovo.
  • Navijač Dinama
    7.9k
    A koliko me pamćenje služi nije to ni napravio protiv Italije.Slavonski Plavi

    Zaplakao je poslije gola, oke radi sreće, ali i tuge nakon utakmice, ponavljam, ne komentiram radi čega i zašto, nego da se Modrica našeg nakon sto je nakon utakmice zaplako tepalo kako su to suze koje pokazuju ponos i značaj repke njemu, kao i nakon gola da je to taj partiotizam i značaj nogkmetne reprezentacije, ne osporajem kaže, ali je isto tako i za ovog penaldiusa Ronalda, jebiga, i njemu znači taj portugal i pogotovo jer ga nista cijelu utakmicu nije išlo, i blizu si kraja(i on igračkog zenita, a i Portugal je visio ko luster da ne prođe dalje).
  • Viola
    422
    hvala! A sada sve najbolje Dinamu!
  • Slavonski Plavi
    27


    Ponavljam nemam osobno protiv Ronalda ništa niti ga osporavam ali ljudi ga s razlogom zovu tim imenima radi konteksta situacije. Ja sam svjestan da je njemu ovo zadnje Euro ali plakati nakon promašenog penala a ima se još za igrati i nisi u minusu nema mi pretjerano smisla a taj isti igrač je poznat kao jedan od mentalno najjačih igrača ikada. Zato i govorim da je bitan kontekst, drugo je da je zabio gol za pobjedu pa plakao od sreće a drugo je da je promašio i plakao a ima se još za igrat. Ali sve to na stranu, pokazao je koliko je mentalno jak zapravo jer je znao da unatoč tom promašaju mora se opet suočiti sa jednim od najboljih golmana na svijetu kako bi bio primjer ekipi kao kapetan a i najbolji igrač u povijesti te države.
  • Nolifer
    7.1k
    Svi pobjedjuju u zadnjim sekundama, jedino mi gubimo....
  • Mali Zeus
    10.6k
    znači Modrić kad plače to su prave suze, kapetan, veličina, sve to stoji apsolutno, jer mu je stalo do reprezentacije i ponos mu je igrat za nju i u 40.oj godini života, al kad Ronaldo isto od 40.godina, kapetan, isto igračka veličina, i isto od ponosa igra za taj Portugal i plače onda je plačko, kmezo ili nešto..Navijač Dinama

    Kakva usporedba. Nema veze s vezom. Modrić plače jer je njegova ekipa upravo ispala s Eura primivši gol u zadnjim sekundama dok je on bio na klupi. Ovaj plače jer je htio biti taj koji je odlučio tekmu i to usred tekme kao da mu je umro član obitelji. I još plače 3 put više od Modrića, bizarno. Da ne govorim da na kraju tekme nije bio nešto pretjerano sretan.
  • Mali Zeus
    10.6k
    Ali sa Messijem u ekipi dobiš veći poguranac od sudaca.GaijiZG

    To veliš nakon što je Portugal dobio onakav penal. :grin:
  • GaijiZG
    904
    A koji su sudili nama protiv Argentine još gori.
  • Mali Zeus
    10.6k
    Nevažno. I Argentina tada i Portugal sinoć su dobili poguranac.
  • dzis
    654
    Gapko nastavlja sjajan turnir.
    Steta sto u Liverpoolu ne moze dobit vise sanse pored Diaza
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.