• San Lorenzo
    11.1k
    SN su danas napisale da je ovo možda i posljednja utakmica u eri Mamićeve vladavine...možda i prikladan kraj, mršavi remi na oronulom stadionu.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    je, ali je opet nestao dobrih 20 minuta u drugom dijelu. Fali mu fizicke spreme i mirnoce u zavrsnici. Jedno ce doci, valjda, s iskustvom, a za drugo ce morat zapet.
  • San Lorenzo
    11.1k
    Kaže Čač da je ukorio Špikana zbog zaleđa...opravdano...ajde prvo ok, ali kod drugog se vuče ko blato nakon našeg kornera.
  • Jurki
    8.5k
    Danas dosta peha, realno kiks al se i to moralo dogoditi. Osijek je trebal dobiti petardu.
    Opet Cacic samo 2 zamjene skoristil. Moglo i trebalo je bolje.
    Povecana prednost na tablici.
    Vaznije stvari su u cetvrtak. Ajmo dalje
  • Mr Anderson
    5.3k
    Nezadovoljan rezultatom, igrom i ne toliko makar je bilo vidljivo da igramo u nižoj brzini. Mislim da je Čačić trebao danas više rotirati. Plus 11 imaš, tovari izgubili. Napisao sam da je sve ispod 5.000 ljudi razočaravajuće. Jedva smo prebacili tih 5.000, ali sam se nadao potajno da će biti 8-9.000.
  • xyz
    840
    Koliko god neki tu hvalili Ljubičićev potez, meni je to bilo katastrofa. Nije na igraču da sudi, nego na sucu. Sad ima i VAR pa neka gledaju pa ako utvrde da nema prekršaja neka preokrenu odluku. Zanima me da li bi on isto postupio i da je ovo bilo u utakmici protiv npr. RBS-a u Zagrebu? A ako bi, kako bi na to gledali komentatori?
  • Jaro
    5.4k
    ne znam šbbkbb... Ali, radije gledam kako se na ovaj nacin potvrdjuje ono "Gradjanski" iz imena nego da gledam padavicarenje u stilu Biuka, Krovinovica, Sahitija...
  • LovroZG
    1.3k
    Koliko god neki tu hvalili Ljubičićev potez, meni je to bilo katastrofa. Nije na igraču da sudi, nego na sucu. Sad ima i VAR pa neka gledaju pa ako utvrde da nema prekršaja neka preokrenu odluku. Zanima me da li bi on isto postupio i da je ovo bilo u utakmici protiv npr. RBS-a u Zagrebu? A ako bi, kako bi na to gledali komentatori?xyz

    Čemu ova filozofija oko poštenog poteza Ljubičića? Pa nije čovjek retardiran da unatoč kontaktu kaže da nije penal. Očito je sam pao pa je to i prizno.
  • Tundra
    511
    oliko god neki tu hvalili Ljubičićev potez, meni je to bilo katastrofa. Nije na igraču da sudi, nego na sucu.xyz

    To sam i ja rekao jučer na prvu, ali ipak mislim sada s odmakom da je dobro postupil. Ishod bi bio isti jer bi sudac prek VAR-a poništio penal, a ovak je Ljubo ispal faca. Respect za fair play, samo se nadam da to nebi i protiv tovara napravio.
17891011Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.