Petko u prvom poluvremenu na tragu nekih mračnih vremena.
    Zabrinjavajuće.
  • Dammir10
    266
    Ne treba biti previše kritičan, ovakve utakmice se dogode. Dinamo se ispromašivao a Osijek dvaput prešao centar i zabio gol. Osijek je isto bio bolji i borbeniji nego dosad, fanatični su bili i fortuna ih je nagradila.
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Jel samo meni ono cist penal?

Ne razumijem cijelu situaciju ,apsolutno sam za fair play al ovo je neozbiljno po meni, vidim da mnogi misle da je prvenstvo gotovo a ocito i igraci, ne svidja mi se ni najmanje cijela situacija i pristup svemu.
  • San Lorenzo
    11.6k

Događaji se ovakve utakmice, ali se ne bi smjelo događati da kod njihovog kornera Škorić neometan štopa loptu i prosljeđuje ju do neometanog Miereza koji zabija...takvi glupi golovi bam se protežu kroz čitavu sezonu.
  • Mlađi referent
    10.6k
    Umorni i emocionalno prazni vjerojatno. Bili smo puno bolji, nije ušlo, bod je tu i ajmo dalje. Želim više minuta klincima

vidim da mnogi misle da je prvenstvo gotovSvi na Sjever

Zato kaj je gotovo
  • Ludovic IX
    5.5k
    Prvenstvo mislim da ne možemo izgubiti pa čak da sw desi i onakav niz kad su nas rudes i lokosi razbijali. Ja definitivno ne mislim da su oni danas bili na pol gasa. Ljudi nam nisu dali jednu kontru, bili su stalno iza a mi teško probijamo takve ekipe. Da je pao prvi, pala bi još tri, vjerojatno a ovako prilika na priliku, napad na napad i onda primis.

Dobro što je glavna tekma u četvrtak pa ćemo se svi rekuperirat do onda..
  • Captain America
    13.9k
    Veliki naklon Ljubi, oličenje gospodina kakav treba nositi sveti dres.

Ako smo negdje trebali ostat bez bodova, drago mi je da je Osijek u pitanju.
  • Rex Ramae
    2.5k
    Mišić je doktor nogometa.

Njih je u prvom poluvremenu spasio Špikić jer je spavao u zaleđu, u drugom Malenica sa dvi tri vrhunske obrane.
  • Nolifer
    6.7k
    Na terenu su sami doktori, a u upravi pacijenti za ludnicu spremni...
  • Beowulf112
    301
    Meni se svida transformacija ivanuseca..od mlakog igraca u prvom dijelu sezone opet se vratio na tvornicke postavke
    11.6k

Ma nije penal, nije ga ni pipnuo Barišić...Ljubo je sam kriv što ga je išao izbjegavati zbog čega je izgubio korak...fair play na nivou i to je ono što odvaja nas od svih ostalih, pogotovo nekih koji čim zakorače u 16m padaju kao akteri partizanskih filmova.
  • dzg717
    941
    Dobri smo bili, fortuna ih je pomazila
  • marcio amoroso
    32.4k
    Ja sam i na predictoru igrao 1-1 jer sam znao da nakon Lokomotive i produžetaka neće biti lako.
    Ipak mislim da smo odigrali ok utakmicu i da ih je samo sreća spasila teškog poraza.
  • BBB Sibenik
    4k
    Osim preporođenog Ivanuseca u zadnjim utakmicama, jedan igrač konačno igra moćno a to je Spikic. Nadan se da će nastavit ovako
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Promašaj Baturine, tj. Barišić je skinio sa crte, dva poništena gola(čisto naravno)fair play Ljube kod penala, Žaper kad je očistio Petkovićev šut, Malenica u ulozi Curtoisa koji je skinio Bulatu onaj šut, pa onda pred kraj prvog poluvremena Špikiću. prečka Ivanušeca

Kad na to nadodamo da je Osijek valjda imal 4 suta po golu i Mourihnovski bunker(1 gol, drugi poništen, i onaj u prvom kad je bek njihov suto i kasnije Lovrić kad je nabio u zološki loptu) sve u svemu, bar sam ja zadovoljan igrom, naravno ne i rezultatom jer smatram da je trebalo biti 5-1, al to je..

Tako mora biti. Nekada neće lopta u gol pa da se ubiješ.