• Praskaton
    1.6k
    Nadali smo se da je Drmic taj koji ce bit okomit jer to Petko sigurno nije al to do sad nismo vidjeli.Istina da i nema covjeka koji bi dao tu dubinsku loptu.Kod ponistenog gola se moze vidit koliko ta lopta kasni.Jedini koji to moze dat je Baturina.
    Al tesko je to dok god igramo ovako sporo i cekamo protivnika da se postavi u formaciju
  • Majki2111
    2.5k

    Čačić ofgovorio za Bočkaja na beku i Ljubu u vezi.

    "Ne znam jel vrijeme za promjenu. Bumo vidli kroz ovih tjedan dana. Može i Ademi zaigrat na Mišićevoj poziciji."
  • Mlađi referent
    9.6k
    Ja se slažem s nekim kritikima prema Špikiću, ali isto tak mislim da bi on mogao profitirat ako ostane ovakva situacija da je on krilo broj 1 čime će se više forsirat igra na njega. Treba poboljšat donošenje odluka nesumnjivo, ali dribla i stvara višak s velikom lakoćom, ne boji se ni duela, ima brzinu. 23 su mu i ovo mu je prilika da do kraja sezone sazrije.
  • BBB Sibenik
    3.6k
    "Ne znam jel vrijeme za promjenu. Bumo vidli kroz ovih tjedan danaMajki2111

    Hahahahhaha… a da malo je bila polusezona
  • Zagi
    4.5k
    Istaknuo bi da Špika nije krepao oko 55. min po običaju.
    Dobro je igrao danas.
  • BBB Sibenik
    3.6k
    Čačić:"Ademija ne bismo pustili ni za kakvu ponudu" :pray:
  • Neki tip
    18.4k
    Najte se srdit ak ponavljam nekaj kaj je već napisano, naknadno ću pročitat kaj ste komentirali, ali evo sam da velim nakon tekme i par piva poslije da mi je prvo poluvrijeme bilo odlično, da su nas drugo Lokosi prilično nagazili i da mi se na koncu skoro pa i fućka za igru.

    Ono kaj mi je bilo baš jebeno je što sam imao dojam da im je baš bilo stalo, i do rezultata, ali i do toga da pokažu da su momčad. I pokazali su.

    Proslava Ristovskog top, sve bih dao da je to bilo na 2 metra od tribine.. valjda bi nam srca poiskakala van.

    Na sjeveru mi je bilo duplo bolje nego protiv Gorice, premda nas je bilo manje.

    Sve u svemu, baš jako jako važna pobjeda na terenu, a bome će doći i one na hodnicima i u uredima, osjeća se to nekako.
  • dzg717
    896
    Da su nam tribine na terenu pa da Ristovski i Ademi ulete nakon gola na tribinu nebi mi nista bilo draze od tog
  • Logistika
    1.1k
    6y2m0kwodgbivsqt.jpg
    lijepa slika pogotovo s obzirom na dogadanja
  • ZgBlue
    468
    S obzirom na jučerašnje prognoze ovdje, dost dobra posjećenost.
    I svakako nešto što će mi ostat u sjećanju je 5-6 klinaca oko mene koji iz sveg glasa pjevaju MARŠ IZ DINAMA, mašu šalovima i cijelu tekmu skaču i uživaju.
    Na stranu Europa i derbiji, od ovih scena mi je srce puno.
  • Tom vg
    947
    "male" tekme, za nas redovne su velike.
  • Klenx
    4k
    Užasno bitna pobjeda.
    Sjetite se samo kako je vama čitati sve te članke tko gdje odlazi, kakav je novi kostur ispao iz ormara u klubu, koja inspekcija dolazi u klub, tko ima pressicu.

    Igračima je to masu puta gore i teže.
    I zamislite onda igrati pod takvim pritiskom gdje svi jedva čekaju kiks da krene pljuvačina.
    Za usporedbu, za niti jednog tovara ovaj prijelazni rok nisu pisali da ga netko traži, da negdje ide, ili da tovari nekog dovode.
    Ne spominje se. Naše su već po cijeloj europi prodali, neke i na tri lokacije. Kakva je razlika u medijskoj percepciji nas i njih.

    Zato kužim proslavu gola Rileta, izbacio je sve iz sebe. I neka je. Baš imam dojam da im je trebala pobjeda, bilo kakva.

    Na kraju krajeva, tako su sporo krenuli i u sezonu pa proigrali pred derbi. Ponovilo se.
  • Gelipter
    3.4k
    Ma sve u svemu, jedno lijepo zimsko popodne jučer uz Dinamo. Ulazak na tribinu u 22. minuti, zima, promuknut sam totalno, lijepa igra u prvom poluvremenu, šanse, proslava Ristovskog, Livi legenda cijelo vrijeme interakcija sa sjeverom i obostrani pljesak na počecima poluvremena, šalijada, bakljada, minute opasnog življenja, pa daj mi samo pobjede, proslava s igračima kaj je falilo nekoliko mjeseci i onda na kraju treće poluvrijeme uz Tram 11 u Dubravi i pol sjevera na koncertu pa opet rap, navijanje, Dinamo, baklje i ludilo.

    I malo da kenjam za kraj, uz pohvalu za odličnu brojku na sjeveru i atmosferu, ipak mislim da je navijanje u trenucima bilo preslabo. Pogovoto mislim da je kod pjevanja pjesama protiv uprave važno što glasnije i fanatičnije iskazati stav grupe i svakog normalnog navijača Dinama.

    Vidimo se u Koprivnici!
  • Boysica
    424
    Bilo je brutalno , jedna mala sa sjevera
    Nema mi ljepseg kad izlazimo van niz stepenice pa se povede pjesma do dolje
    Vidimo se naa sjeveru
156789Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.