• BBBaranja
    1.9k
    Mišić potpuno nepotrebno 2 žuta,čak na samom početku utakmice imao isto neki bezveze zakašnjeli start na pola igrališta gdje je sudac pustio prednost.Najveće sranje je što ga nema u Kc.
    Al evo prilike Bulatu ili Ljubi u vezi jer ovo što pruža na beku je dosta slabo.
  • Olmic
    2.7k
    Ako nakon ove tekme ne vidi da nam treba 2 pojacanja ne znam stvarno. Ljubo nije lijevi nek Drmic nije igrac za Dinamo
  • jp23
    2.2k
    Nekako ću lakše povjerovati da je zaboravio kog je htio izvadit van, ili da je zaboravio da je rekao KTCu da se spremi ući na teren :lol: :lol:
  • Nino Bule
    11.3k
    Rezime je da smo odigrali jako dobro prvo poluvrijeme, dosta je to staticno i bez velikog tempa izgledalo ali kreacije i sansi nije falilo. Drugo bas jako pali fizicki povukli se i prepustili incijativu. Ademi i baturina odlicni ali ocito nisu na 100% fizicki zbog propustenih treninga/priprema i trebalo ih se vadit skupa s ljubom, problem je sto je i drmic odigrao jos jednu kriminalnu utakmicu a ne mozes bas 4 zamjene do 60te uradit.
    Mislim da cemo se dizelaski dizat jos kroz sezonu zbog lose odrađenih priprema i kroz mjesec dana biti jebeni, samo mora atmosfera ostat na razini i rjesavat utakmice prije nego se padne kao danas. Inace koprivnica je vec prva prilika da tvrdoglavi cacic stavi ljubu nazad u vezu jer misic nema pravo nastupa a bockaja na bok, također nebi bilo lose, sad kad je uprava dobila potvrdu da su "legalni", pokusat dovest neko pojacanje na taj lijevi bek s tim parama kojima su se hvalili da stoje na racunu.
  • Dammir10
    266
    Theophile je trebao ući da se uzme pola minute vremena u nadoknadi kad se vodi 2-1. Na kraju se nije stigla napraviti ta promjena. Ne vidim tu toliki skandal.
  • Zagi
    4.9k
    Siguran sam da mladi Brekalo nije ništa lošiji od Ljubičića na beku, dapače.
    Ovo nema smisla, Ljubo ne daje ništa na toj poziciji. Ni naprijed ni nazad, baš loše.
  • xyz
    840
    I meni je Ljubičić svaku utakmicu sve gori na beku. Za Drmića ne znam čime je zaslužio toliki kredit da stalno igra, a doprinos mu je nikakav.
  • Zagi
    4.9k
    Ja bi mijenjao Drmića za Kulena iste sekunde.
    Puno bolji igrač.
  • Zagi
    4.9k
    Ali kako Miško igra, bez obzira na crveni.
    Najbolji igrač lige.
  • Fanboy
    2.1k
    Čačić što ima više igrača to mu je veći problem. On bi da bira imao 11 u prvoj i 3 do 4 na klupi.
    Mijenja kad mora ili kola krenu nizbrdo.
    Dobra igra u pojedinim trenutcima, a onda opet raspad igre u drugim trenutcima.
    Ljubo bi trebao ići u sredinu kad Ademi više ne može, Bulata vratiti u formu. Bočkaj na lijevog beka, a Brekalo nek skuplja minute.
    Držati Ljubu na beku kad ne igramo euro natjecanja je van svake pameti..
  • Zagi
    4.9k
    Ljubo bi trebao ići u sredinu kad Ademi više ne možeFanboy

Trebao je Rukavinu ubaciti na krilo , a Ivanušeca u sredinu.
    Digli bi trku i bili opasniji u traziciji.
  • BBB Sibenik
    3.9k
    Ja nisam kritičan toliko prema Drmicu ka ostatak foruma, ponajviše jer on i dalje otkad je u Dinamu nije ima u kontinuitetu par utakmica u nizu od početka
  • dzg717
    928
    Subota 4.2. 17:30 Koprivnica
    Nek izgori sve!
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Ne zelim biti toliko kritican prema Drmicu al mi danas sa okomitijim napadacem vodili bi tri razlike 1. pol.,jer smo igrali dobro al nam je falilo dubine i kvalitetnijeg primanja lopte napadača da veznjaci i Špikic dodju u puno vise situacija kao Baturina kod ponistenog gola.