• flexXy
    1.9k
    Znaci offside se pusta ekipi koja je ocigledno 5m u zaledju da zavrse akciju. A u utakmici gdje je magla i gdje je igrac mozda na svojoj polovici on samouvjereno digne zastavicu. Nadrealno.
  • xyz
    840
    Čudo da još nismo primili gol, ali pitanje je koliko još možemo izdržati. Nadigrani smo u svim segmentima igre. Ponovo izgledamo kao u vrijeme Kopića i Krznara.
  • plavi72
    720
    Dva nepostojeća zaleđa ,drugi Drmić na našoj polovici,Osijek se puno troši,uvest Petkovića i Oršića,Lauretsena izvesti crveni će napraviti...Ademija bih uveo...dobit ćemo ih ispuhat će !
  • Smotanihaker
    593
    Dize zaledja i kada nisu.
  • Ludovic IX
    5.5k
    Jebe mi se za chelsea. Nek makne spikica i stefulja barem da malo prodisemo
  • Infinity
    15.3k
    Mi bi bolji bili s deset igraca nego sa Stefuljom medju 11. Barem bi znali da se ne moze racunati na njega. Zao mi je decka, al ocajan je.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Spikicu zamjeram jedino sto je na svojoj poziciji, a nije uputio niti jedan udarac, dapace, prvi kad se maknuo lijevo. Pero u igri, a ubacuje Ristovski. Ne znam zasto iz sredine ne dolazi nista kad imamo trokut Ivanusec - Baturina - Misic. Ovisimo o Petkovicu i to je to..
  • marcio amoroso
    32.5k
    Moderna igra se zasniva na bekovima i njihovim prodorima. Oni otvaraju prostore veznim igračima, oni pomažu krilima i oni centriraju u šesnaesterac. Kod nas je nažalost jedan bek krepan i spor, a drugi jednostavno dva nivoa ispod nas. Tako se ne može igrati.

    Naša vezna linija jeste potencijalno dobra i morala bi uzeti posjed, ali sa Theo i Lauritsenom na stoperima, sa ovim bekovima i sa Perom na krilu je sve drugo protiv posjeda.
  • bbb medimurje
    2.9k
    Ide petko i ademi
    Nema stefulja
    Steta za baturinu
  • bbb medimurje
    2.9k
    Negledljivo bude ovo
  • marcio amoroso
    32.5k
    Steta za baturinubbb medimurje

    Neka nabije mišiće i snagu i neka se vrati na proljeće kao muškarac, a ne kao dečkić kojeg svaka baba pojede u duelu.
  • Ludovic IX
    5.5k
    Baturinu čuva. Ali ako mali sa 20 ne može igrati 90 min svakih 4-5 dana, onda...
  • jp23
    2.2k
    VAR sustav izvan funkcije?!
  • Mlađi referent
    10.8k
    VAR izvan funkcije radi magle, jebote koja klaunska liga
  • Mulec86
    389
    Mene zanima zakaj stave termin utakmice u Osijeku uvijek u tolko retardirano vrijeme. Nije da je magla prvi put. To dost govori o spsobnosti saveza. Igra opet očekivano teška katastrofa
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.