• Eduardo
    17.3k
    79zjdpcza1vo1jm1.jpg
    Reveal
    dlimog0qdfx59qwm.jpg
    sqjz7qfmcb0kru4j.jpg
    l1p7dpaj0t9vnyod.jpg
    ane4i01s5ukqm6kb.jpg
    mkoofrk734igvlsm.jpg
  • Logistika
    1.1k
    onaj Lukas Grgić njihov je u par derbija išao baš drsko u određene igrače tipa Ristovski,koji zna biti nervoza...sa ciljem da isprovocira reakciju...ponavljam,čini mi se da.sudici njihovu grubost i bahatost vide kao stil igre...dok se god nas grubi ulazak u igri evidentno vidi,i lako ga je sudački sankcionirati...dok ovima neće ni jedan sudac dati ne znam 4 crvena u 20 minuta,bilo gdje pogotovo na poljudu. Bez ulizivanja govnu,i pametno s njima...s njima je bitniji psihološki rat nego na terenu...cijela politika kluba na tom počiva
  • runtothehills
    382
    Znaci sudac na 6 metara udaljenosti ne vidi cisti faul na Petkovića nego ga K-VAR soba zove na monitor, a ta ista K-VAR soba ga ne zove za jos cisci faul na Perica uz svu onu guzvu u sesnajstercu, gdje jos mogu i razumjeti, koliko toliko, da sudac mozda ne vidi kontakt i guranje.
    Jebali vas 8 minuta produzetka, da vas jebali.
  • Logistika
    1.1k
    po komentarima što god mislili Čačić je opet nekako realniji i fokusiraniji na ono sto radi...a ovi su opet na svim frontovima u nekim filmovima...ah kakav tjedan divan ovaj utorak i srijeda...
  • Logistika
    1.1k
    to može biti čisto utjecanje na igru...evo rezltat je 0-0... Sudac ne sudi čisti penal,jer ga kao boli k,ima var...i onda protivnik dobije 9 minuta nadoknade,jer su 3 min potrošene na var...i onda ovi zabiju za 1-1 u 98oj...experti bi rekli odlična suradnja,bitno da je točna odluka,da ne utječe na igru...Alo kako ne utječe igraju 3 kola za redom 100minuta,pa jel ima tu komisija da vidi o čemu se radi jer postaje obrazac,a ne slučajnost
  • seljak86
    2.3k
    Meni još uvijek nije jasno da neki Dinamov navijač može izjaviti da je utakmica s tovarima nebitna. To je tekma svih tekmi, jebo Europi i Ligu prvaka ak nismo njih u stanju dobiti.
  • NZG
    27
    nebi se složio, zvuci mozda glupo al volio bi ipak vidjet malo muda u derbiju. Rađe bi da sam vidio da je neko uletio usred poljuda livaji u noge i dobio žuti karton a ne da u prvom pol. nemamo doslovno jedan duel dobiven. Rezultat je bitan, al nekad trebas srcem pokazat ko je gazda u Hrvatskoj..mozemo pricat kaj ocemo al hajuk nam je pokazo prvo pol kak se igraju derbiji
  • Eduardo
    17.3k
    Ovdje jedino ne vidim trenutak izvođenja kornera...ovo je ili penal+žuti...ili ako nije izvedeno žuti karton svakako.Logistika

    Evo izrezano točno od trenutka kad se čuje sučeva zviždaljka.
    giphy-downsized-large.gif
  • Carrasco
    4k
    Sigurno je bila u igri kod ovog gaženja.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    i ajmo reci da se sinoc uslo u makljazu s njima dolje, pokupi se neka suspenzija, ozljeda, a imas Milan i Osijek iduci tjedan.. Razumijem navijacku strast i zelju, ja bi isto da dodemo dolje i potucemo se posteno, ali zato nismo trener ni ti ni ja. Klub ne zivi od i za jednu utakmicu. Po bod dosli, bod uzeli, ozljedio se nije niko, a po tempu iz prvog poluvremena tesko da se neko umorio. Ceka nas utakmica koja nam znaci masu vise, bit ce prilike za makljazu na proljece
  • NZG
    27
    Apsolutno, al ima benefita i ovo kaj sam napiso jer se tak gradi ekipa i karakter. Onda ces jednog dana igrat ko sad protiv Milana ili Chelsea od kojih mozda nisi igracki kvalitetniji al ces uc u utakmicu sa stavom, borbom i sportskom drskoscu pa ces tak dic tribine na noge (mislim na zapad npr. koji je u kazalištu) napravit atmosferu i pobjedit na “mišiće”.
    Zatvaramo temu, slijede digići.
  • Carrasco
    4k
    "kad će taj Milan više..." kkik72pgequlfulz.jpg
  • vjeko1701
    5.9k
    Zašto? Meni je uspjeh Dinama ispred protivnika. Zato bi radije pobjedio Maccabi u nego časno ispao od Uniteda.

    Pobjediti njih na Poljudu je nekaj kaj smo puno puta napravili i još puno puta budemo. Uostalom, da mi netko ponudi naslov prvaka sa dva poraza na Poljudu ili drugo mjesto s dvije pobjede tamo, j*be mi se za njih, daj mi naslov.

    U igri smo za prolazak skupine LP, nešto kaj ovaj klub nikad nije uspio, koji k*rac mene puca za tam neki Hajduk iz Splita i svo njihovo kokodakanje i kmečanje i pritiske i pjevanje. Kaj su mi oni u životu? Po čemu bi mi trebali biti neki prioritet ispred Dinama i njegovog uspjeha?

    Ovo je LP, krema europskog i svjetskog nogometa. Više od toga ne može. Dinamo je klub sa imenom na međunarodnoj razini. Nismo neki lokalni klub pa da nam prioritet ispred LP bude pobjeda u gostima u Splitu. U Europi gledamo gdje je naša mjera, tu gledamo kolko vrijedimo a ne stota utakmica protiv kluba koji nam skoro dvadeset godina ne može ni prismrditi.

    I ovo sve pišem kao osoba koja ima 50 puta više utakmica HNL-a i hr. kupa na istoku u odnosu na europske. A i te europske su gotovo sve pretkola, većinom rana. Tako da nisam neko koga zanima samo europa ali da bi mi prioritet kao navijaču trebalo biti dobiti njih na Poljudu je glupost nad glupostima. Iz glave mogu napisati barem 10-15 prioriteta u jednoj sezoni od toga.

    Jbt. tekma svih tekmi. Možda njima, nama niti blizu.
  • Captain America
    13.4k
    Ne znam jesi gledo onaj video s navijačima koji su preko Sociosa upoznali Kapetana i Ljubu. Jedan od njih je pitao Ademija jel bi radije prezimio u Ligi prvaka ili uzeo HNL. Kapetan mu je samo odgovorio da mu je drago da ne mora birati.

    Utakmica s ovima dolje nosi 3 boda kao i ona s Goricom, a već imamo osjetnu prednost. Utakmica kojom možemo osigurat proljeće u Ligi prvaka protiv jednog od najvećih klubova na svijetu se ne igra svaki dan. Ta utakmica je utakmica ove generacije i normalno je da su navijači u glavama bili u utorku.
  • vjeko1701
    5.9k
    Upravo to i kolko god jučer bilo mučno ono gledati, ako muški odigraju s Milanom, potpisujem 10 ovakvih mučenja kod njih.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.