• rupke
    52

    apsolutno sam za odvajanje gostujuceg sektora, pogotvo nakon zatvaranja istoka. 5% kapaciteta+tampona zona, odvajanje ulaza ispod tribine, dodatni zastitari. vjerojatno su "strucnjaci" u klubu zakljucili da je jednostavnije ostavit cijeli jug za gostujuce u nekoliko utakmica u europi, kad se u hnl po pravilima mora cijela ostavit
  • Infinity
    15.3k
    Ni u HNL-u se ne bi morala cijela dati gostima ako bi 5% odvojili ogradom.
  • Stjepan
    479
    Baturina je upitan za sutrašnju utakmicu s obzirom da Čačić će vjerovatno krenuti s Ljubičičem na lijevom beku onda je najizglednije da će vezni red biti Ademi-Gojak-Ivanušec
  • LovroZG
    1.3k
    Mitrović nemušto jede govna. FIFA čak i ima neke smjernice o sigurnosti na stadionima za međ. mečeve, al ni tamo niti dokument ima 82 članka niti postoji pojam gostujuće tribine. Traži se sam razdvajanje navijača prema sektorima ili uz pomoć redarske službe za visokorizične tekme.

    A UEFA-ine sigurnosne smjernice kažu ovo: If it is necessary to have more than one group of spectators in a particular sector, a division must be maintained between them by means of an insurmountable barrier or fence controlled by security personnel, or by the creation of a "no-go area" kept free of spectators and occupied only by security personnel.
  • SAS1987
    13.7k
    nekoliko puta je napisano, ukoliko je tribina za gostujuce navijace fizicki odvojena od ostatka stadion, cijela mora biti za gostujucerupke

    Više puta su gosti bili na zapadu (Shaktar, Rosenborg itd) gdje sektor nije fizicki odvojen.
  • BBB Sibenik
    4.1k
    Baturina je upitan za sutrašnju utakmicu s obzirom da Čačić će vjerovatno krenuti s Ljubičičem na lijevom beku onda je najizglednije da će vezni red biti Ademi-Gojak-IvanušecStjepan

    Kakav Ljubičić na beku, ako će mi ic ziheraški onda ne bude dobro, lik nema muda stavit jebenog Peru na beka i ovog u vezu Ljubičića. Idemo ofenzivno doma prid punim stadionom, nedat im disat šta se ima kalkulirat. Mi moramo zabit dva gola. Nadam se da Pero starta
  • SAS1987
    13.7k
    možda je ideja da uđu svježi Pero i Petko u 2. poluvremenu.
  • criticus
    1.4k

    Vice ako si tu daj nam neki znak :D
  • Klenx
    4.3k
    Tu ste doma, a mi vam čuvamo leđa!

    Gazi!
  • ZGBhoy
    1.7k
    Ja bi postavio ovako


    Livi

    Rista B.Šutalo Perić Pero

    Ademi Ljubi

    Špikić Baturina Oršić

    Drmic

    Al bit će sto posto

    Vjerovatni sastav

    Liva

    Rista B.Šutalo Perić Ljubi

    Ademi

    Ivanusec Baturina

    Špikić Petko Oršić
  • De Oliveira
    1k
    Kada pisemo o jugu, ne treba ici dalje od utakmice sa Sevillom. Dakle u klubu lupetaju. Proljetos je moglo, a ove jeseni ne moze...
  • Keyser Soze
    8.3k
    Danas očekujem ludilo na terenu i tribinama, a oko 23 sata i slavlje zbog ulaska u Ligu prvaka, ajmo Dinamo!
  • Keyser Soze
    8.3k
    Pitanje, danas nije zabranjeno nosit hudicu s kapuljačom?
  • Nino Bule
    11.7k

    nije nikad zabranjeno nosit hudicu s kapuljacom
  • Keyser Soze
    8.3k
    Ma sjećam se da je bila priča o tome prije derbija, al vjerojatno patka.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.