• NitkoBitan
    13.5k
    Pravilo 82. Redak 31. Fifa pravilnika u Europskim natjecanjimareziser

    Kako glasi to pravilo?
  • Keyser Soze
    8.6k
    Germanijak piše da je Baturina trčkarao pored terena odvojeno od ostalih i da je upitan za tekmu sutra.
  • Stjepan
    479
    onda ostaju 2 opcije za vezni red:
    Gojak-Ademi-Ivanušec
    Ademi-Ljubičić-Ivanušec
  • Keyser Soze
    8.6k
    Ademi-Ljubičić-IvanušecStjepan

    Ovo bi volio vidjet.
  • Infinity
    15.4k
    Pravilo 82. Redak 31. Fifa pravilnika u Europskim natjecanjimareziser

    Prekopao sam cijeli internet. Prvo sto ne znam sta FIFA ima s tim. Trazio sam UEFA pravila. Malo koji dokument ima 82 pravila, a ona sto imaju nemaju 31 redak. Uglavnom su to pravila o medijima.

    Mislim da netko ovdje prica gluposti. Mozda sam to ja, al u ovom trenutku cu tvrditi da je to nas Luka.
  • Jaro
    6k
    "fifa pravila u euro natjecanjima" - pa daj covjece bar slozi laz da ima smisla...
  • Keyser Soze
    8.6k
    Luka je mislio da nitko neće pretražiti ak napiše pravilo xy i redak xy :rofl:
  • Crusades1986
    10.1k
    I dalje ne mogu pokopčat zašto se na jugu ne napravi kavez za gostujuće navijače i ostatak tribine pušta u prodaju za navijače Dinama.
    Nije da su i sami nekoliko puta to govorili da će napravit.

    Nije da su ti sve tribine otvorene i funkcionalne.
  • rupke
    53

    nekoliko puta je napisano, ukoliko je tribina za gostujuce navijace fizicki odvojena od ostatka stadion, cijela mora biti za gostujuce
  • Efes Pilsen
    7.2k
    Bio sam na nekoliko stadiona gdje je fizicki odvojena tribina pa svejedno nije sve za goste. Jel mozes citirat to Uefa pravilo?
  • Crusades1986
    10.1k
    Tog ima u HNS-ovom pravilniku, baš sam sad čitao. Al ne znam dal UEFA ima takvu odredbu.
  • Efes Pilsen
    7.2k
    ja se nadam da ce novinarska njuskala uhvatit ovo i natjerat klub na akciju. Ovo je bas sramotno.
  • Infinity
    15.4k
    Jel u Bragi daju cijelu tribinu gostima? Na Parkenu? Povrh svega, jesmo li mi dobili cijelu tribinu na gostovanju u Norveskoj? I ta tribina je fizicki odvojena. To sve rijesi ograda. Gosti dobiju svoj sektor i to je to.

    Ja ne mogu vjerovati da u klubu ne zele uzeti 180.000 kuna na ulaznicama ako im vec nije stalo do podrske.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Ona stranica bliska Upravi na fbu (Dinamo iznad svih) je to kao objasnila. Postoji projekt star vise od godinu dana koji bi kao odvojio domace i gostujuce navijace na jugu (cca 1 500 000kn). Doduse nije mi bas najjasnije na sta bi se potrosili ti silni novci, na povecu ogradu dugu 20tak metara max?
  • Nousername
    628
    Ma kakav Gojak pored Ademia,Ljube,Baturine i Ivanuseca.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.