• Kwedi
    3.8k
    To su neke sitne pare, dozvola se sredi od MO Martinovka i samo vidjeti lokaciju di postaviti
  • Mali dioničar
    14k
    Ne znam da li sam stavljao na Zonu, ali vjerojatno nas puno zna za ovu tablu kod Bonite na Cvjetnom...

    o9u4qn1q5anuoteo.jpeg
    66f9y9v4fk8lblik.jpeg
  • Kwedi
    3.8k
    slya16i9ndxs30fa.jpg
    A ovo je u Gundulićevoj
  • Mali Zeus
    9.3k
    Ovu drugu bi se dalo malo ulickati.
  • Mali dioničar
    14k
    Pronašao sam onu utakmicu koju je Zvone Boban igrao za HAŠK Gradjanski. Preporučam tekst, dosta je zabavan.

    0l2uawc4ds3vy8fh.jpeg
  • Krizy
    35.1k
    g2acecva41y794pg.jpg
    48 nastupa i 2 gola za Dinamo.
    Poznat je po tome da je igrao za tri nacionalne reprezentacije. Jednu, iako neslužbenu, utakmicu igrao je za jugoslavensku reprezentaciju, zatim jednu za hrvatsku i na kraju 19 utakmica za slovensku reprezentaciju.
  • ZGV
    3.1k
    Sjećam se kao da je danas kad ga je zakucao Zvezdi za 3:2...imao sam 10 godina
  • superSantos
    2.6k
    Ako netko ima sliku originalnog plavka (tj nisam ni siguran da se tad tako zvao, uglavnom maskota lava s dinamovim grbom na prsima koja se pojavljivala obično u albumima za sličice nogometaša) neka okači tu ili pošalje porukom, dosta je hitno
  • superSantos
    2.6k
    na ovog tu gore lijevo mislim, ali trebam bolju sliku
    edexubpdg3afxvu4.jpg
  • Kwedi
    3.8k
    Budimir Lončar izjava

    dxi5ahdaz5u0rmni.png
  • Neki tip
    19k
    može biti, ne tvrdim da nije baš tako kako kaže, ali znam ponešto o starom Budi.. i po zanimanju laže.

    Nehotična rima ispade, ali posve hotimična tvrdnja.
  • Mali dioničar
    14k
    A zakaj je Buda bio hajdukovac? Više nije?
  • Kwedi
    3.8k
    I dalje je. Odnosi se na kontekst onog vremena valjda tko je tko "bio"
  • Mali dioničar
    14k
    General Armije i predsjednik sportskog društva je navijao za isto. Buda je otkrio toplu vodu.
  • Mali dioničar
    14k
    Citat:
    Kao mladi, sposobni i ambiciozni oficirski kadar 23.5.1954. godine Franjo Tuđman postaje sekretar [12], a u svinju 1958. godine i predsjednik JSD Partizan[12],koji je tijekom cijelog postajanja druge i treće Jugoslavije bio u stvarnosti vojni klub.


    Jedan on najvećih fudbalskih legendi FK Partizana, Stjepan Bobek
    slika
    izjavljuje sledeće
    Citat:
    Stjepan Bobek: "Tuđman mi je bio predsjednik i poznavao sam ga, mada nismo često kontaktirali jer smo u različito vrijeme bili u klubu. Bio je vatreni navijač Partizana i dolazio je na svaku utakmicu. Istina, bio je živčan, ali je pod njegovim rukovodstvom Partizan pravio dobre rezultate, bio je veliki autoritet."


    O Franji Tuđmanu, generalni sekretar Sportskog društva Partizan Milan Obućina je rekao:

    - Tačno je da je Tuđman bio predsednik Sportskog društva Partizan od 1958. do 1960. godine. Niti ćemo to ikad da menjamo niti toga da se odreknemo. Smatram da imamo svetlu istoriju... Mi smo sve napravili pod ovim imenom. To je znak raspoznavanja, simbol tradicije i uspeha, ali nikad se nismo mešali u politiku - kategoričan je Obućina.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.