• Miro93
    2.7k
    ZTE - Dinamo 1:3, 3.10.2002. Kup Uefa, (Gyor)
    Attachment
    ZTE (84K)
  • NORTE
    9.3k
    na ulaznici piše da je 2007.godina ali radi se o 2008.) 1.pretkolo Lige prvaka, Dinamo - Linfield 1:1Stihl

    Ni ulaznice ne znaju tiskat.
  • Stihl
    3k

    Da, s tim da im to nije bio prvi put...
  • Miro93
    2.7k
    Dinamo - Anderlecht 0:2, 17.9.2009.
    Attachments
    Anderlecht1 (408K)
    Anderlecht2 (544K)
    Anderlecht3 (495K)
    Anderlecht4 (543K)
    Anderlecht5 (610K)
    Anderlecht6 (566K)
  • Stihl
    3k

    Dinamo - Anderlecht 0:2, 17.9.2009.
    Jebote, gledam ove fotke i uopće se ne sjećam ove tekme, čak mi ni ova koreografija nije poznatan, totalni black out.
  • Stihl
    3k
    Edit: nekaj sam se sad sjetio. Ta koreografija nije uspjela zbog manjka ljudi, zato mi i nije poznata. Jesam u pravu?
  • über alles
    1.5k
    Tako je. To je tekma kad nasataje kaos na I naprijed plavi(cini mi se) kad krene pljusak. Pricali smo o tome prije par dana u drugoj temi.
  • NORTE
    9.3k
    Tih godina je to bila normalna stvar za nas, a sve smo ih mogli dić. Uz samo malo više organiziranosti. Po koreografijama se stvarno najviše pamte tekme.
  • über alles
    1.5k
    Uz to je propala ona na polufinalu kupa protiv tovara koja se igrala u popodnevnom terminu i to je to.

    Il sam ja nekaj zaboravio ?
  • NORTE
    9.3k
    I malo sjebali onu za 10 godina imena, mislim da je to to. Nakon svega toga bila je još samo šetalica koju teško možeš sjebat, dignuta pred 900 ljudi na veteranima.
  • Stihl
    3k

    Koja je to trebala bit na polufinalu kupa? Daj me podsjeti.


    Pa je, po tim nekim koreografijama se najlakse zapamti ili nekim drugim događajima koji su van standarda.
  • über alles
    1.5k
    Bila je isto na ovu shemu(papirici) i ak se ne varam to je trebala bit prva koja se onak mjenja tak da se okrenu papiri. Nije bilo sanse da se ta digne jer jednostavno nije bilo dosta ljudi taj dan za razliku od ovog anderlechta na kojem se moglo da se uslo na vrijeme i da se nisu svi stiskali u sredinu bar dok koreografija ne prode.


    Brijem da je to bilo 2010.
  • Miro93
    2.7k
    To je taj hajduk o kojem pričate. Vidi se na početku kako ekipa ima papire u rukama...

    https://www.youtube.com/watch?v=XURIV26oMzM
  • über alles
    1.5k
    Tak je. To je tekma na kojoj se digo Kolaps i tovari su po meni tad imali najbolje vizualno izdanje na Maksimiru sa svim onim zastavama.
  • Miro93
    2.7k
    Dinamo - Hajduk 1.5.2010.
    Attachment
    1.5.2010 (489K)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.