• Zigi
    2.2k
    Facebook-creation-338149126.jpg moj prvi post, ako neko nije slučajno vidio heh
    Velež Mostar - Dinamo 1989-90
  • blue heart 72
    1.3k
    ovo je mislim trans BBB - DUBROVNIK
  • NORTE
    9k
    trans BBB - DUBROVNIKblue heart 72
    Uzeli ga tovari, mislim za vrijeme sukoba kod Poljuda (Kineskog zida) 1990.
  • blue heart 72
    1.3k
    o Kineski i čuveni Mišo Lanac. Znam da su ga tovari uzeli i zapalili, samo sam mislio da je bilo kasnije
  • plavi72
    702
    BBB Dubrovnik zapaljen 27.4.1991.
    Hajduk-DINAMO (zadnji derbi u bivšoj ligi) 1-2 (Šuker 1.' ,Šuker 71.').
  • memory
    38
    trebao bi biti mostar 2 mjeseca prije kineskog zida, u sezoni 1990-1991

    a bbb dubrovnik nije uzet za vrijeme tuče kod kineskog neko malo kasnije u izoliranom incidentu.
  • plavi72
    702
    16.svibnja 1990. Velež-DINAMO 2-1(Mladenović gol dao igrali u bijelim dresovima). Gornja slika je s ove utakmice.

    24.veljače 1991.
    Velež -DINAMO 1-2 (Boban,Škrinjar)
    Jedna od najdražih pobjeda 1-0 pa preokret !

    3.prosinca 1988.Velež-DINAMO 1-1 (4-3)BBB su bili na tribini stajanje,ostali navijači Dinama kao obično na gornjoj zapadnoj,kiša padala.
  • Neron53
    276
    Sto se fotke tice, mozda ce malo stariji znati par ljudi s nje.
    U prvom redu drzi zastavu Brada (Čamaza), mislim.da iza njega proviruje glava starijeg od brace Indijanaca a lijevo od njih jedan prepoznatljivi decko sa madezom na licu :)
    Drugi s lijeva u prvom redu u okrenutoj spitki bi mogao biti Popaj :)
  • Mali dioničar
    14k
    Brada (Čamaza)Neron53

    ČamazO.

    Kakav kralj.
  • plavi72
    702
    Prvi navijač Dinama iz Zagreba kojeg sam upoznao je pok.Popaj,nama je to bilo kao djeci baš čudno(došao iz Zagreba),gledali ga,divili se,poslije jedne utakmice u Mostaru,družio s našim starijim u Širokom Brijegu,sredina 80-tih.Možda je netko i prije dolazio,vjerovatno i da,ali ostalo mi je da je on tu utakmicu baš sam došao.
  • Zigi
    2.2k
    IMG-20190429-095818.jpg Dinamo - Sarajevo 90-91
  • memory
    38

    Plavi72,

    koliko si siguran? Ak imaš još kakvi dokaz bilo bi super. Znači želiš reći da je slika 3 dana nakon neodigrane utakmice sa zvezdom? Nekako su mi ljudi pretoplo obučeni,

    a transparent bbb dubrovnik se inače na ostalim slikama pojavljuje tek 03.10.1990. protiv atalante u zagrebu
  • plavi72
    702
    16.svibnja 1990. je bilo loše vrijeme i kiša je u drugom dijelu padala (100%),a utakmicu poslije u Mostaru,24.veljače 1991. je gornja tribina bila puna dinamovih i hrvatskih zastava i puno više je bilo ekipe koja je navijala.
    Nekoliko tjedana prije(ove utakmice 1991.)smo igrali sa Zvezdom u finalu Veležovog turnira izgubili 1-0 nije se navijalo.
    Ali evo i ja imam malu dvojbu za sliku nisam 100%,ipak je prošlo puno godina !Imao sam video kazetu iz 1991.,ako nađem provjerim 100%,Šuker na 2-1(gubili smo 1-0)se krsti ,podiže ruke,a ono njegovo ,iako nije on dao gol,volio je malo protivničkim zapapriti,a nas dizati rukama.
    Bezbroj jugoslovenskih zastava,vrijeđanje Hrvata..,ali nas je bilo baš,baš puno komentirao sam za Zigijem (kad je objavio ovu sliku)broj dinamovaca po meni na toj utakmici 1991.blizu 10 tisuća puna,puncata gornja tribinja,a i trenera se Veleža sjećam te 1991. Vahid Halilhodžić ,"počastili" smo ga pobjedom,a i vrijeđalo ga se malo. :love:

    Zigi (HVALA na slikama) !
  • Zigi
    2.2k
    nema problema, samo mislim da si se malo zajebao u vezi Vahida Halilhodzica, nije on trenirao Velež 1991.g
  • plavi72
    702

    DINAMO je te 1991. tu utakmicu vodio pok. Vlatko Marković,a Velež spomenuti V.Halilhođžić . :up:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.