• 000
    941
    wjPEiy1.jpg

    Srećom Samke nije igrao '35., morali bi zatvorit sve butige zbog manjka robe :cool:

    oiTH2zn.jpg

    Kada je Giller bio superstar, pa imao ugovor sa tadašnjim nike-om, adidasom... Negrom.
  • Infinity
    15.3k
    Sammir bi u ta doba bio zvijezda, jer se moglo igrati pod dozom. Isto tako bi zvijezda bio i mali Cico, jer mu je odgovarao sporiji nogomet. Al jbg, sta bi onda stari?
  • deda
    28.1k
    Gillera su streljali Nijemci 1943. jer je pokušao prebjeći u partizane. Rat je tragedija kako god okreneš.
  • 000
    941
    Prvi nogometaš u tadašnjoj državi kojemu je operiran meniskus.
  • xavier
    11.1k
    Ne radi se o Dinamu, ali je povezano s ovom temom oko Samira i alkohola. Joe Cole je jednom izjavio da je u trenutku kad je sa 16 godina prebačen u seniorsku momčad West Hama, a radi se 1998. godini, još bilo sasvim uobičajeno da cijela momčad redovito nakon treninga odlazi u pub i tamo se "razbije".

    Znači ne pričamo o 60-ima ili 70-ima godinama nego o vremenu prije 20 godina u Premiershipu...
  • Infinity
    15.3k
    Englezi i dan danas locu ko smukovi. Nedavno je Abramovic htio otvoriti diskoteku uz stadion da bi mu igraci tu zalazili i da ih ima na oku, ali je odustao od toga.

    Ferdinand je igrac koji je izjavio da je pio svaki dan po deset piva i onda prelazio na zestice. Prestao je nekad kad je dosao u United, ali je tijekom ljetnih praznika bio pijan po 14 dana u komadu. Rekao je da mu alkohol nije mogao nista, da se nije osjetilo na igrama, ali je dolaskom u United jednostavno shvatio da mora prestati s tim. To je bilo nekad 2002. To je nacija u kojoj je piva tradicija i gore ce uvijek biti igraca koji piju, pogotovo u ekipama gdje su vecina englezi pa ce za sobom povuci vecinu ili cijeli tim.
  • xavier
    11.1k
    Naravno da će popiti, ali došla su ipak druga vremena.

    Sjećam se intervjua s Eduardom i Ćorlukom nakon što su otišli u Arsenal odnosno City. Eduardo je dobio egzaktni plan prehrane gdje jasno pisalo što i kad smije jesti i piti do u najmanji detalj. Čarli je za to vrijeme za vrijeme intervjua jeo pržene krumpire i pio Colu jer su Cityju nisu išli tako daleko da bi nekom propisivali što smije ili ne smije jesti i piti u "slobodno vrijeme".
  • Infinity
    15.3k
    Pa dobro, Arsenal mi je uvijek djelovao jako ozbiljan klub.

    Sjeti me ovo na izjavu Kukoca. Izasao s Rodmanom, sutra imaju utakmicu i ubiju se ko stoke. Kaze sutradan on ne moze hodati po terenu, a Dennis najbolji igrac :lol: Treba i s alkoholom uhvatiti formu, tj. naviknuti se na njega pa ga sigurno bolje podnosis nego netko tko ne pije stalno. Kad je Chelsea osvojio LP i pojavi se David Luiz 10 minuta poslije kraja utakmice vec razvaljen. Imam i u drustvu onih koji kuci idu u 1, a i onih koji ujutro u 6 traze benzinsku jer ni jedna diskoteka vise ne radi.
  • 000
    941
    MFzm9CJ.jpg

    Dinamo samara sve redom. Jesen 1959. Nije ni danas neka velika razlika :cool:
  • 000
    941
    gwAmMnD.jpg

    Ako se nekomu da povuci paralela...
  • BluePhone67
    3.3k
    Sinoc je J.C. iz dtsm pricao o financijskom izvjestaju Dinama od prosle sezone, mislim da ih i ovaj javni izvjestaj u svim Dinamovim revijama moze posramiti sto su oni ispisali.
  • markoli
    1.7k
    Kao da mi čitaš misli, baš sam o tome razmišljao kad sam pogledao fotku. Upravo slušam podcast.
  • BluePhone67
    3.3k
    Kako su ovi dolje dresovi meni lijepi, to je nesto nevidjeno.
  • 000
    941
    Danas je tocno 100g. od prve internacionalne utakmice poslije WWI, protivnik je bila engleska vojna ekipa York-Lancaster. Gradjanski je dobio rezultatom 4:2. A za nas nesto vaznije od toga, bio je to PRVI nastup Purgera u plavom dresu :fire:

    dAlFjzE.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.