• NORTE
    9.2k

    Jedna od najvrijednijih slika u povijesti BBB-a.
    jd70o11o0xoi45lh.jpg
    To je slika najstarijeg datuma na kojoj se vidi transparent s imenom grupe.

    Prvi put je objavljena ovako na navijačkim stranicama, bar koliko ja znam.

    Viđao sam već par slika s ove tekme, ali ovo je prva s te tekme iz ovog kuta.

    Partizan 25.10.1987.

    Font nacrtan na transparentu je naravno bio ispred vremena, avangarda.

    90-ih su napravljene dvije replike prvog udarnog transparenta i izgledale su vrlo solidno.
  • masacusec
    3.1k
    Miro93, jebene su fotke, al tražim dlaku u jajetu...probaj fotke bar vremenski/kronološki determinirati i odijeliti tak da nisu nabacana full različita vremenska razdoblja...
  • Miro93
    2.7k


    Za neke je teško točno napisati sa koje su utakmice, a i nemam baš vremena pisati za svaku sliku pojedinačno jer mi i ovo oduzima par sati dnevno. Iako, mislim da poznavatelji povijesti grupe znaju o kojem se razdoblju ili utakmici radi kad vide sliku. Objavljujem samo one za koje mislim da su manje viđene...
  • dotepenec
    98
    @Miro93

    https://hr5513qr4ymxrgmp0-cdn.plushcontent.com/uploads/files/lr/ko6168ih6v60d488.jpg

    hehe kad se sjetim ove tekme, prva utakmica N.Kranjačara u dresu "bilih" na Maksimiru. Bez transova na sjeveru, mržnja i more baklji u terenu :D.
  • masacusec
    3.1k
    Naravno, no ne govorim to iz perspektive vlastite guzice, već napominjem da auditorij ovdje nije samo naša tribina već i "laici"
  • memory
    38

    norte,

    ovo je slika upravo sa partizana 25.10.87. , a ne zadnje kolo 86/87
  • NORTE
    9.2k
    norte,

    ovo je slika upravo sa partizana 25.10.87. , a ne zadnje kolo 86/87
    memory
    U pravu si.
    Ja se ispričavam svima, nisam provjeravao slike i ostatak ograde me prevario, krpa Ilača koja je bila i protiv Zvezde na gornjoj ogradi i ove dolje...

    Editirao sam gornji post.

    Neka netko stavi i slike sa zvezde 86/87.
  • Zigi
    2.2k
    fcwyz1xon9zvppts.jpg
    Dinamo - CZV 88/89
  • Ali
    1.9k


    Dinamo - Zvezda sezona 87/88 , igrano negdje na proljece, Haris Skoro zabio gol, jel ima koja fotka Istoka, tragovi od dimnih mi ostali po zastavi onoj sa peharima u lijevom kutu
  • Mlađi referent
    10.5k
    Priča o napadanju tovara po ZG me podsjetila na ovaj legendaran članak

    Kako je to izgledalo na Koturaškoj poslije rata :rofl: :rofl:
    U ZG običaji ne umiru lagano


    ywxim0u7rkd3v6d3.jpeg
  • Guinness
    1.9k


    Marsonia 1:3 Dinamo, 2003. godina

    U duelu Goce Sedloski sa kapetanom Marsonije Bernardom Brnjićem
    Za Marsoniju je zabio Marijan Vuka, a za Dinamo Zahora, Štrok i Agić.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.