• NitkoBitan
    12.3k
    Nek se cuje sa sjevera i zapada ovaj put..Božo0

    Bit ce drugih prilika. Uefi smo na piku...
  • jedan u nizu
    6.2k
    Samo je pitanje vremena kada ce se poceti kaznjavati i lili marlene i dizanje desnice.
    Zapravo me cudi sto se to vec ne kaznjava. Ako zbog iste stvari u Milanu novinari mogu puniti clanke i nazivati nas fasistima, cudi me kako to da vec nisu pocele stizati kazne i za to svaku tekmu?
  • Livi
    49

    Apsolutno se slažem, a moram i istaknuti da kod nas nisu istaknute u zakonu pjesme koje su zabranjene za razliku od Njemačke i Austrije(ako netko ima neki zakon gdje su točno navedene neka me ispravi). Zbog te nedefiniranosti mi je osobno glupo da netko završi u zatvoru zbog pjevanja pjesme. Ako se već država želi boriti protiv toga može to na financijski način podizanjem novčanih kazni, pa nek puni proračun onaj koji želi pjevati(ali dok god ostali totalitarni režimi uživaju potporu i financiraju se iz državnog proračuna, te se organiziraju skupovi u Kumrovcu i na ostalim mjestima, ne vidim zašto tretman nije isti i za takve stvari). Mislim da nitko ne zaslužuje 30 jebenih dana zatvora zbog pjevanja, štoviše na ovakvim mjestima gdje te nosi euforija mase i još uz to možda i koja piva previše. Sve u svemu žalosno je što država i beskičmenjaci koji su joj na čelu dozvoljavaju i to licemjerje gdje se za ovo uhićuje ljude za par dana, a za veleizdaje države, štetu koju će trpiti generacije Hrvata sudski procesi traju godinama ili uopće ne dolaze do suda i pravde.
  • Nino Bule
    11.6k
    Najbolje jos ovdje davat ideje kako da nas se zajebe...
  • Livi
    49

    Nije bila namjera da tako ispadne, nažalost ovo se već sada događa, rečeno je da su kazne od 700 do 4000 eura.
  • BBB Sibenik
    4k
    -Kad pivas budnicu ides u zatvor i pretres stana dobijes
    -Kad moliš na Trgu onda si klecavac i vridas ženski rod
    -Kad ides u Hod za život onda si primitivan
    -Kad pivas Thompsona onda si nacionalist/fašist
    -Kad ides u HOS majici onda si ustaša
    -Kad doneseš zastavu sa prvim bilin poljem onda si -placen od nekog i sve ostalo šta ide uz to
    -Kad skineš LGBT “zastavu” onda si homofob

    -Kad opljačkas državni novac onda dobijes gulit kumpir
    -Kad plačeš u petorkarki na glavi u Kumrovcu onda si simpa
    -Kad podržavaš LGBT pride onda si pravi Europljanin
    -Kad skineš Hrvatsku zastavu u Kninu onda si samo Srbin maloljetnik koji je bija nestašan
    -Kad devastiras spomenik HOS-u u ST onda si Antifa
    -Kad u Vukovaru na obljetnicu u selu do imas cetnicku zurku onda policija bude istražila pa nikad ništa ne objave
    - Kad imas mauzolej cetniku u Borovu onda je to heroj manjine u Hrvatskoj

    Itd. Itd.
  • NORTE
    9.3k
    Znači na Zapadnoj obali koja je palestinska zemlja izraelci non stop grade svoja naselja, to je odavno poznata stvar koja nikome na Zapadu ne smeta, ali sad čitam da njihovi doseljenici maltretiraju Palestince koji tamo žive i to je kao normalno.

    Tko je tu okupator zemlje i zašto to radi?
    Sve pod pokroviteljstvom amera, iako se ratna priča sad malo mijenja jer mediji i društvene mreže sve prate i brzo zapale sve, na zapadu egzistira brojna zajednica druge strane, a američka biračka potpora postaje upitna.
    Odgađanje kopnene invazije na Gazu nije bez razloga niti je razlog naoblaka.
  • Sljeme
    1.8k

    Baš me zanima koliko bi dugo izdržale dole ove babe četnikuše iz Radničke fronte koje danas prosvjeduju za Hamas.
  • deda
    28.1k
    Jel protest za Hamas ili pravo Palestine i Palestinaca?
  • Jaro
    5.7k
    Jel protest za Hamas ili pravo Palestine i Palestinaca?deda

    To cemo vidjeti kad izadju... Najava je ovakva:

    "Odlučili smo se nanovo organizirati i pozvati ljude da ustanu protiv ove stalne 75-godišnje okupacije ovog ogromnog kolonizatorskog projekta, koji nemilosrdno gazi sve pred sobom. Osuđujemo aparthejdski, doseljenički režim i tražimo slobodu za sve Palestince. Tražimo deokupaciju i dekolonizaciju. Imanentno zaustavljanje ovog rata. Pozivamo na mir i na uspostave slobode na palestinskim prostorima", najavila je u medijima prosvjed organizatorica Emina Bužinkić.
  • Sljeme
    1.8k
    pravo Palestine i Palestinacadeda

    Koje točno pravo? Pravo na džihad i istrebljenje Židova koje stoji u programu njihovog izabranog političkog vodstva?
  • i more je plavo
    891


    Meni po najavi ne izgleda kao mirovna inicijativa usmjerena na podrsku stradalim, ma ko oni bili, vise mi to izgleda kao jasno svrstavanje na jednu stranu protiv druge.

    Meni samo nije jasno kako se netko osjeca ponosno na tom skupu, kad zelis nepravdu ispraviti nepravdom.

    Ako su Izraelci narod koji zeli protjerati Palestince, to je ružno, ali kako se mozes svrstati na stranu terorista guranih javno izrecenom i vise puta ponovljenom Iranskom agendom da Izrael treba izbrisati sa lica zemlje ? Gdje je tu onda razlika ?
    Treba podrzati Palestince samo zato jer oni svoju agendu ne mogu izgurati, ne zato sto to ne zele, nego jer su vojno inferiorniji ?
  • The Undertaker
    4.1k
    Načelno je u redu jedino nije definirala koji su palestinski prostori? Da nisu do Tokija?
  • Zagi
    5.2k
    Zna se koji su palestinski prostori, barem po njima. Od prvog dana sukoba.
    Palestina od mora do rijeke, a židove u more.
    To bar nikada nisu skrivali.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.