• The Undertaker
    4.1k
    Izrael je međunarodno priznata država, Palestina je međunarodno priznata država. Granice se znaju. Dakle, okvir postoji i prilično je jasan.
  • Bruh
    901
    zatvoriti će se granice a i novim europskim regulacijama će se gasiti društvene mreže na zahtjev država kada su masovni prosvjedi... kao da aludiraju na masovne incidente kako bi rekla kineska vlada.

    (Za EU regulaciju je to predložio Macron tj. druga država predvodnica EU)
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Čekajte, čekajte... jel se to meni samo čini ili vrhuška europske politike, skupa sa svim mainstream medijima... polako priznaje da je filozofija prihvaćanja svega i svačega iz raznih islamskih kozojebina totalno pogrešna...

    Hoću ispasti zločest ako kažem da čak malo i uživam u ovome...

    Jbni debili... što je sljedeće, maloumnicima će se morati objašnjavati da žene imaju cupi, a muškarci pišu... oh wait
  • Stihl
    3k
    Hahah to si dobro primjetil, nevjeronatno je to sve...cak me ne cudi kolicina kretenizma od strane medija i političara, koliko me čudi količina kretenizma kod običnog pičanstva. S obzirom da mediji stvaraju javno mjenje zapravo nije to sve toliko ni čudno, ali dobro si rekel i ja malo sad uzivam u ovome...gledam sinoc otvoreno i zanimljivo mi je bilo čut na televiziji ne tako popularne izjave...ne znam jel ko gledao ali ukratko ljudi pričaju o tome kak se vec zakasnilo sa zatvaranjem granica, boljom kontrolom migracija i da je europa puna radikalnih terorista, pa spominju Švedsku koja je citiram: " Radi ilegalnih migracija, veliki dio zapadne Europe je destabiliziran. Najbolji primjer je Švedska koja je bila primjer uljuđene zemlje s visokim standardom i potpunom sigurnošću. Sada tamo vojska pokušava napraviti red na ulicama"
  • Jaro
    5.7k
    Meni je zakon kako ove woke drzave uvode stroze kontrole prema Ceskoj, Poljskoj i slicnima - pa koliko im je ilegalaca uslo od tamo? A koliko redovnim dogovorenim kolonama i koridorima (sjecamo se organiziranih vlakova i kroz Hrvatsku) kojima au si dovlacili milijune inzinjera i doktora. Pa nema mjesec dana od kad je Njemacko ministarstvo ismijavalo Muska kad ih je pitao da zasto Njemacka salje brodove koje skupljaju ilegalce po mediteranu i dostavljaju ih u Italiju... Ne vidim ja nikakve pozitivne pomake u razmisljanjima, nece sebe okriviti, niti kozojebe koje su si doveli. Krivi ce im biti istocnoeuropski narodi i drzave...
    A svedska, u isto vrijeme dok ih jebu organizirani kozojebi, uvodi zakone po kojima ljudi koji su usli normalno, s papirima i imaju radne dozvole te rade, a ne vise na drzavnoj sisi, niti su dio bandi gube papire...
  • deda
    28.1k
    Židovi su 90% zemlje oteli Palestincima, a 10% kupili.
  • masacusec
    3.1k
    Pa Slovencima svaka čast na suspenziji schengena. To je ništa drugo nego li direktna opaska hrvatskoj vlasti koja neselektivno propušta sve i svakoga u gabarite naše zemlje!
    Multikulturalna propaganda europske unije jest zapravo dovela do pokušaja uništenja svih posebnosti Europe. To ne govorim jer sam ja tobože veliki euroskeptik, već iz perspektive aktualnih izvanrednih situacija i zbivanja (koja već traju dulje vrijeme) koja dovode u pitanje (dugoročni) opstanak europskih nacija. Ponavljam, nisam izolacionist, obožavam putovati po Europi i europskim gradovima; međutim, dolaze neka druga vremena…
    Migracije su fantastično oružje novog doba što je dovelo do toga da Europa totalno luta u kaosu, ne znajući se obraniti od terorizma. I tu povratka nema, Europa je kontaminirana terorizmom.
    Zatvaranje granica, hitno lociranje i deportacija osoba kojima je odbijen azil te ciljana kontrola mlađih osoba s bliskog istoka jedino su rješenje u pokušaju spriječavanja terorističkih napada.
    Naravno, ništa od navedenog, ursuli i njenoj ekipi, nije ni na pameti.
  • austrijanac
    2.7k

    U Hrvatskoj ih murija presretne i jos odveze do granice.
  • The Undertaker
    4.1k
    S obzirom da su Italija i Austrija uvele kontrole na slovenskoj granici, Slovenija bi postala tampon odnosno ovih 50000 izbjeglica koje godišnje prođu kroz nju bi tamo i ostale. Sad će ostati kod nas ako se nešto bitno ne promijeni.
  • mali M
    3.5k
    Europa je svoje temelje i duboke korjene imala u kršćanstvu. Ovo sad ne pišem s religijske strane (mada je i to bitno) i tu su imali svoje zajedništvo i čvrstinu u borbi sa raznim arapima, turcima i sličnim upadicama.. Imali su nešto što im je svima bilo ukorjenjeno u vrijednosti i u tome je bila njihova snaga. Kada smo izgubili svoju jedinu zajedničku vrijednost kao skupina država, Europa je izgubila i svoju vrijednost i snagu. Ima knjiga i knjiga o tome ali to je i jedina istina. Kad smo se mi razjedinili raznim ideologijama i "izmima" bilo je pitanje trenutka kad će netko to iskoristiti za našu propast. Svako sa gramom mozga je odmah vidio da te nekontrolirane migracije nemaju smisla. Svaki čovjek je vrijedan, svaki čovjek ima pravo na život i da su se ti imigranti u svakoj državi ugradili u svoju okolinu i društvo (zaposlilo ih se, educiralo, prilagodilo) to bi imalo smisla.. ovako su pustili nekoliko milijuna ljudi od kojih se velika večina koji se ne želi prilagoditi nego "preuzeti" onda se nemamo šta čuditi.. imamo šta imamo.. svaka država se bori za sebe... Žešči promašaj Europske politike i ljudi koji odlučuju...
  • Krizy
    36.7k
    Swedistan
  • Nino Bule
    11.6k
    Bombardirana krscanska crkva u gazi, ubijene citave krscanske obitelji koje su se sakrivale u njoj.
  • Sljeme
    1.8k
    Bombardirana krscanska crkva u gazi, ubijene citave krscanske obitelji koje su se sakrivale u njoj.Nino Bule

    Izgleda još jedna laž u nizu iz rusko-muslimanske kuhinje.

    FB-IMG-1697827952363.jpg
  • deda
    28.1k
    U ratu svi lažu, koriste propagandu, preuveličavaju, umanjuju, ovisno o tome što im paše. Bitno je i što prethodi ratu.
  • jedan u nizu
    6.2k
    kad smo vec kod propagande:
    znam da nije relevantna stranica za ikakve vijesti ili nesto, ali dosta toga sto mimoide portale,twittere i ostalo novinarstvo zavrsi na toj stranici.

    https://9gag.com/gag/aKEZgMZ

    https://9gag.com/gag/a2KgNOd
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.