• Mali Zeus
    10.6k
    Mene brinu jedna druga stvar, a u ratu ne treba nikome vjerovati...Navodno se širi oblak nakon eksplozije u zapadnoj Ukrajini gdje je nastala "gljiva", a unutra je bilo skladište projektila sa oslabljenim uranom kojeg su darovali Britanci.Fanboy

    Vidim da to javljaju samo neki lijevi portali, lijevi u smislu opskurni, među ostalim i Sputnik news, tako da to za sada uzimam s ogromnom dozom skepse.
  • Mali Zeus
    10.6k
    False flag operacija vjerojatno.
  • Bruh
    913
    kaj bi im to značilo... Jedino ak će nuklearke bacat. Ovo je vjv od ukrajinske vojske zapovjed da im razvuče vojsku na čitavu granicu a ne sam u ukrajini
  • deda
    29.8k
    Ova akcija je čisto trolanje.
  • maddaddam
    2.9k
    Akcija Feniks 72
  • dZg1986
    427
    Što se tiče američkih izbora. Ron DeSantis i službeno potvrdio kandidaturu za republikanskog kandidata za predsjednika. Trumpove pristaše na to naravno odgovaraju uvredama te se vidi razdor u toj stranci. Mislim da bi im on svakako bio bolja opcija od Trumpa, a i da ima vise šanse pobijediti. Ali očito će republikanci opet gurnuti Trumpa i opet će biti isti ishod kao na prošlim izborima.
  • Fanboy
    2.4k


    DeSantis ti je podupiran od strane Bush familije, imali su i neke posliće još na Floridi pred par godina...Taj isti Bush je dio te elite koja je radila dar-mar, na kraju čovjek je odgovoran sa Britancima te još par saveznika za stotine tisuće mrtvih Iračana, lažno optuživanje o nuklearnom oružju Husseina kojeg su čak pogubili u ekspresnom roku u SAD-u...

    Kad čovjek pogleda, ne postoji razlika između Putina koji je Ukrajince proglasio nacistima te izvršio agresiju, te između SAD-a i saveznika koji su Irak, Libiju, Siriju do tada stabilne te zadnje dvije dosta bogate zemlje proglasili diktaturama te izvršili agresiju ili revolucije gdje su dan danas ljudi ginu, a milioni su izbjegli.Da ironije bude veća još su nominirani za Nobelovu nagradu za mir kao Obama, a tim migrantima smo svjedočili na našim granicama. S druge strane S.Arabija je veliki saveznik gdje žene do nedavno nisu smjele voziti( sad ako im muž dopusti), a Katar dobiva organizaciju SP-a...

    DeSantis je umjereniji, ali mi se čini da je bačen kao mamac te protuteža Trumpu da se razjedine Republikanci. On je dosta mlad, da se kandidira 2028 bi bio taman u zrelim godinama za takvu funkciju.
  • dZg1986
    427
    Daleko od toga da je DeSantis idealan, ali moje mišljenje je da ima u ovom trenutku veće šanse pobijediti od Trumpa. Koliko god je i on osoba koja dosta dijeli ljude(sukob s Disneyem itd.), manje ipak od Trumpa koji ima puno više mrzitelja i mogao bi se ponoviti scenarij sa prethodnih izbora.
  • NitkoBitan
    13.7k
    ali moje mišljenje je da ima u ovom trenutku veće šanse pobijediti od TrumpadZg1986

    DeSantis je latinos. Tamo je to bitno jer oni cine dobar postotak populacije. DeSantis + neka crnkinja kao potpredsjednica (Candace Owens je dobra); recept za uspjeh. Bijelaca je postotno sve manje (od rasnih skupina najvise glasaju za republikance tako da se treba ravnat po tim nekim trendovima). Mislim cjelokupno drustvo im je u krcu ali tak je kak je. Trump je poceo ciljano stavljat crnce u pozadinu (iza sebe, u kadru kamera) na skupovima, dotle im je drustvo otislo :monkey:
  • dZg1986
    427
    Sad sam pogledao, izgleda da je Talijan DeSantis, makar je dosta popularan među latinosima na Floridi, pa bi sigurno imao šanse i diljem zemlje. Trump je osvojio malo više od 30% Latino glasova. A iskreno, čisto sumnjam da će se crnački glasovi puno promijeniti, oni su skoro 90% za Demokrate.
  • og1986
    2.9k
    Pred mjesec dana na anketama Trump je imao 54 a desantis 23 posto. Po kojoj to logici onda on ima veće šanse za pobjedu?
    I to prije sučeljavanja, nitko pa ni on se neće snaći u Trumpovom cirkusu. Obrisati će pod s njime. Umjesto da je čekao 2028, on kreće sada. Glup potez.
  • dZg1986
    427
    To su ankete za pobjedu na Republikanskom izboru za kandidata koji će ići na izbore, ja pričam o izborima za predsjednika. Naravno da Trump ima veću podršku jer su Republikanci stali na njegovu stranu te će biti njihov kandidat bez sumnje. Mislio sam da bi im bilo bolje da su DeSantisa podržali bez Trumpa i bez ovih podjela, ali to je neki drugi scenarij i što se nije dogodilo. Mislim da Trump ne može pobijediti, previše ima mrzitelja i bit će teško pokupiti glasove "umjerenih".
  • og1986
    2.9k
    Desantisov je momentum umro prije nego je i počela kampanja. Peak mu je bio pred godinu dana.
    Nervoza ga je počela prati prije prave oluje, novinarka ga pita pitanje o trumpu on ju počne vrijeđati u stilu Mamića.

    Kao što mnogi kažu, lik je veliki favorit na papiru dok ga ne vidiš uživo.

    Robert f Kennedy Jr je "aktualan" par mjeseci i vec naveliko sustiže desantisa. Čak ga je i Jack Dorsey podržao. Ako moraju ići republikanci u drugom smjeru onda neka uzmu RFK a ne desantis
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.