• Neki tip
    19.4k
    Bilo bi lijepo kad bi mi oženjeni tu i tamo poveli žene i djecu na tekmu.deda

    Lijepo mi je, naravno, vidjeti žene na utakmici, i lijepo mi je pogotovo vidjeti obitelji na utakmici..

    Ali meni su tekme (ponavljam, meni) nekako oduvijek "muška" stvar. Možda je to naprosto zato što moju mamu, sestru, a ni moju ženu - nogomet ne zanima.

    Znali smo žena i ja otić na rukomet u Arenu zajedno, trenirala je to nekad, ali baš nikad nije iskazala ni najmanju volju za nogometnom tekmom. I iskreno, ne nedostaje mi da ju iskaže.. :grin:

    Meni je nogomet druženje sa sinom (sinovima kad drugi poraste) i(li) ekipom, nekad tatom, pivo prije tekme, živciranje, navijanje.
  • Neki tip
    19.4k
    Gledatelja 3 866 (zbog termina, nije petak navecer bas popularan za tekme)

    Rezultat 2-0
  • SAS1987
    13.5k
    Što vi obećavate ženama / curama da idu s vama na nogomet? :grin:
  • immerwieder
    1.2k
    žena mi je postala žena jer zna da na tekmu ideju dečki
  • Neki tip
    19.4k
    Što vi obećavate ženama / curama da idu s vama na nogomet? :grin:SAS1987

    To ova starija gospoda, stara škola, ljubim-ruke-milostiva-pak-vas-na-tekmu-pelam ekipa..

    žena mi je postala žena jer zna da na tekmu ideju dečkiimmerwieder

    :up: :clap:
  • seljak86
    2.4k
    Moja navija za Hajduk.
  • SAS1987
    13.5k
    ŠopingInatiseSlavonijo

    Da ti nije jeftinije ići na euro gostovanje :grin:
  • Stjepan
    479
    Rezultat 2 0
    Gledatelja 3750
    Sastav
    Livaković
    Moharammi Lauritsen Perić Bočkaj
    Ljubičić Mišić
    Špikić Ivanušec Oršić
    Petković
    Ulazak u igru Baturina,Drmić,Marin
  • Gelipter
    3.5k
    Razmišljao sam baš danas o brojci koja bi mogla biti u petak i jako mi se optimistična činila neka brojka od 3 500 gledatelja. Sad vidim da ste ostali dost optimistični. To mi je donekle drago iako ne znam na čemu točno gradite taj optimizam. Radni je dan, ljeto je, sezona godišnjih, "neatraktivan" protivnik (unatoč prošloj sezoni di je većinom s njima bilo na knap), neki dan je bio superkup, sljedeći tjedan je europsko pretkolo.
    Daj Bože da ove (za svakog tko se naziva navijačem) slabe isprike neće značiti posjetu ispod 3 soma.

    Kaj se rezultata tiče moja je prognoza dva razlike u korist Dinama.
  • Mali dioničar
    14.3k
    Ali meni su tekme (ponavljam, meni) nekako oduvijek "muška" stvar. Možda je to naprosto zato što moju mamu, sestru, a ni moju ženu - nogomet ne zanima.Neki tip sa Zapada

    Danas nogomet ne smatram isključivo muškom stvari, ali recimo hodao sam sa curom sportskom novinarkom koja me jednostavno nije pustila samog na utakmicu.

    Partizan ‘97, ona sa mnom na jugu. Ekipa me ubija od zajebancije. HNL idem na Osijek na istok sa starim, ona veli: “a ja ne mogu s vama”. Mislim da je to kap koja je prelila čašu. Obožavala je Raula iz Reala.

    Danas mi je apsolutno ok, simpa i poželjno da cure idu na utakmice, ali daj me koji put pusti na miru da popijem 3 pive i divljam. Ok, FD je kao stvoren za “muški” izlazak.

    Recimo upoznao sam pedijatricu koja radi u Klaićevoj i živa je enciklopedija zagrebačkog nogometa ranih 00-tih jer je išla na svaku utakmicu Zagreba u Kranjčevićevoj i Dinama u Maksimiru. To je maksimalno simpa, ali ponavljam ne baš da žena ide na svaku utakmicu sa mnom.
  • unikatni
    20
    Ma ide to i do 1000 u petak na sjeveru,bez beda
  • Gelipter
    3.5k
    I još jedno nepopularno mišljenje, ali jedva čekam tekmu u petak i zbog boljeg navijanja na sjeveru upravo zbog manje brojke. S puno manje fotografa, ekipe koja ne prati megafon i bubnjeve, šteditelja glasnica i dlanova. Kojima valjda smeta buka i fanatičnost na navijačkoj tribini. (Naravno nije da zbog toga navijam za manju brojku.)
  • marcio amoroso
    32.5k
    Ja sam napisao odmah poslije tovarije da mi je prva želja da dođe 5 tisuća na Lokose. Bit će lijep dan, momčad nas je zadužila dobrom utakmicom protiv Hajduka i zaslužuju maksimalni support.

    Znači 5200 i rezultat 3-0.
  • Tom vg
    1k
    isto razmišljamo. Na tribini sam za disciplinu i vojnicki stil. Udarno navijanje. Zajebancija i piva, prije/poslije tekme i na poluvremenu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.